TEST: DERMACOL micelárna čistiaca pleťová voda

Micelárne vody sú už svetovo známe. U mňa doteraz bodovala tá od Biodermy, no teraz som veľmi rada, že som si našla lacnejšiu, no rovnako kvalitnú náhradu!

 

Micelárne vody sú už svetovo známe. U mňa doteraz bodovala tá od Biodermy, no teraz som veľmi rada, že som si našla lacnejšiu, no rovnako kvalitnú náhradu! Bežné odličovače mi už nevyhovujú, a to som vyskúšala naozaj obrovské množstvo.

 

 

Preto aktuálne zostávam verná iba týmto dvom spomínaných micelárnym vodám!

 

DERMACOL micelárna čistiaca pleťová voda

 

Na začiatok by som mohla uviesť, že som doposiaľ už nejaké dva či tri roky používala pravidelne micelárnu vodu od Biodermy. Predtým som nemala problém odlíčiť sa s hocičím, no postupom času sa stali moje oči citlivejšími, a preto som hľadala ten správny a vhodný produkt. Teraz však už mám dokonalú náhradu, keďže Dermacol "micelárka" je podstatne lacnejšia od tej "biodermáckej". Ba dovolím si tvrdiť, že kvalitovo majú k sebe celkom blízko.

 

DERMACOL micelárna čistiaca pleťová voda

 

Obrovskou výhodou tohto produktu pre mňa je všestranné využitie. Ja si ju ale primárne "šetrím" na očnú oblasť, pretože tam mi dokonale vyhovuje. Bez problémov odlíči i vodeodolný make-up bez nadmerného trenia! Samozrejme je vhodná aj na pleť, ktorú tonizuje a zanecháva ju jemnú a vláčnu. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej pleť spevňuje, vypína a hydratuje.

 

 
DERMACOL micelárna čistiaca pleťová voda

 

Ako väčšina Dermacol produktov, i čistiaca micelárna voda je dermatologicky testovaná, a je bez obsahu alkoholu a parfumácie, a je vhodná pre všetky typy pleti! Mojim citlivým očiam vyhovuje, a preto pri nej plánujem pár rôčkov pobudnúť! Nedráždi ich, nevysušuje - pri iných odličovačoch sa mi stávalo, že akonáhle som sa večer odlíčila, do rána som mala oči červené, spuchnuté - jednoducho nič príjemné to nebolo, a preto som veľmi rada, že sa ku mne dostal tento skvelý produkt. Poviem Vám už len toľko, že Vám ho určite odporúčam vyskúšať, a verím, že Vás nesklame!

Za 200ml balenie v obchode zaplatíte približne 4,99€, čo je perfektná cena. Tak čo, vyskúšate ju? :))

5 komentárov
Mirka

Mirka

16.10.2013 10:30

Tiež ju mám momentálne doma a môžem potvrdiť, že s Biodermou sú si fakt blízke. Odličuje dosť dobre.

Vaše meno:

Marta

Marta

18.10.2013 17:19

Ja som ju mala, ale u mňa zostáva jednotkou ružová micerálka od Biodermi. Mám hrozne citlivú pleť a Bioderma je pre mňa No1.

Vaše meno:

simka1903

simka1903

18.10.2013 17:25

Vyzerá veľmi dobre :)

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

25.01.2014 11:20

Ja mám najradšej od Lirene :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 15:08

u mňa najlepšia micelárka je od Ziaji.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE