TEST: DERMACOL laky na nechty

Nechty mám momentálne v super kondícii, tak prečo to nevyužiť na nafotenie ďalších lakov, ktoré som posledné dni testovala?! :) Znova sa ponoríme hlbšie do značky DERMACOL. Pred sviatkami nám do redakcie Ježíško nadelil krásny Dermacol kalendár. No a čuduj sa svete, že v každom okienku na nás nečakala maškrta pre naše mlsné jazýčky, ale krásne laky na naše nechtíky.

 

 

No a ak sa vám tieto ukážkové laky páčia, tak posledné kalendáre sú ešte stále v predaji. Ak šup šup dokiaľ sa úplne nevypredajú... :)

 

dermacol-laky

Zdroj: Shutterstock®

Spomeniem hneď na úvod, že všetky tri laky sa mi lakovali pohodlne, pretože štetček má klasický tvar! Laky dokonale kryjú v dvoch vrstvách, nehrudkujú sa, nerobia pásiky a v celkom slušnej dobe schnú i bez použitia kvapiek pre rýchlejšie schnutie. Výdrž je na tom tiež dobre, avšak ja som počas testovania nepoužila ani podkladový lak ani nadlak, preto verím, že v prípade ich použitia by bola výdrž o čosi dlhšia.
 

dermacol-tyrkysovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

Paradoxne začnem lakom, ktorý sa mi cez obal páčil najmenej - a vlastne celkovo laky dozelena nemám v obľube, no zvedavosť nadomnou zvíťazila, a lakovala som ho ako prvý. Aby som bola presnejšia - jedná sa o tyrkysový odtieň laku s veľkým obsahom shimmeru. Na to, že nie som zástankyňou podobných odtieňov, ako môžete vidieť, na nechtoch vyzerá podľa mňa luxusne a ku podivu som sa v ňom aj dobre cítila :))

 

dermacol-lak

Zdroj: Shutterstock®

Najviac som sa tešila, až si nalakujem hnedý lak s rovnako veľkým obsahom shimmeru, avšak v tomto prípade neladí s lakom, no je zlatý, a teda napriek tomu, že sa lak na prvý pohľad tvári ako "šedá myška", prekvapuje ma čoraz viac a tento sa mi skutočne páči! Podobný zatiaľ v mojej zbierke nemám, takže mám z neho obrovskú radosť. Že je to fakt krásny kúsok alá nenápadný elegán sa presvedčte samy :)

dermacol-hnedy-lak

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-bronzovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

A posledným lakom je zlatý lak s kovovými odleskami a zlatými šupinkami. Podobný už vo svojej zbierke mám, akurát ten nie je až takýto kovový, takže som znova obohatená o niečo iné. Týmto lakom podľa mňa nemáte čo pokaziť ak sa rozhodnete ísť na akúkoľvek udalosť či oslavu! Tak už je len na Vás, ktorý z týchto troch krásavcov by ste si vybrali Vy? :)

 

dermacol-zlaty-lak

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-kovovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Alena Cabakova

Alena Cabakova

18.01.2015 09:19

Všetky sú krásne no dostal ma tyrkysový :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

19.01.2015 14:24

hnedý je krásny taký ešte nemám a ten tyrkysový je tiež pekný mám doma podobný, zlatý sa mi veľmi nepáči ale možno na nejakú špecialnu príležitosť by som si dala aj ten

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

19.01.2015 20:09

hnedý je úžasný

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

20.01.2015 09:31

to sú laky z adventného kalendára, aspoň myslím :)

Vaše meno:

Klára Miklóšová

Klára Miklóšová

29.01.2015 07:04

hnedý odtieň je najkrajší

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 16:07

tyrkysový vyhráva na plnej čiare :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 15:48

ten hneý je nádherný :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE