TEST: Devilash mascara od značky Dermacol

Jedným z kúskov dekoratívnej kozmetiky, ktorú pravidelne používa takmer každá z nás, je špirála. Riasy nielenže predĺži, no dodá im aj objem a pekne ich navyše prečeše.

 

Značka Dermacol prináša na trh novinku - špirálu Devilash, ktorú si v dnešnej recenzii predstavíme, no ešte predtým si uvedieme zopár informácií o tom, čo hovorí o špirále samotný výrobca:

 

,,Okamžite dodá riasam takmer dvojnásobný objem, riasy nádherne vykreslí a rozčeše. Jemná krémová textúra na báze voskov a polymérov perfektne obalí riasu po riase a každej dodá plnosť. Objemová kefka nanesie optimálne množstvo farby na riasy až ku korienkom a precízne oddelí jednu od druhej. Intenzívne čierne pigmenty dodajú riasam výraznú farbu.“

 

Odporúčame prečítať: Dermacol – SOS Repair – Regeneračný krém na ruky

dermacol-devilash-mascara

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorím na špirálu ja?

 

Značku Dermacol mám rada už niekoľko rokov. Za ten čas som si obľúbila z dekoratívnej kozmetiky viacero produktov, ktoré používam neustále. Už v minulosti som testovala zhruba tri špirály od značky Dermacol. Podľa môjho názoru ide o zlatú – strednú cestu, ktorou nemáte čo pokaziť. Každému však vyhovuje niečo iné a ja rada skúšam špirály rôznych značiek. 

 

Musím pochváliť najmä obal špirály a jej názov, ktorý je nápaditý. Čo sa týka samotnej kefky, tá je klasická - ide o štetinky, ktoré sa smerom ku hrotu kefky rozširujú. Aj keď osobne preferujem umelohmotné ohybné kefky, ani táto mi pri aplikácii na riasy neprekážala a manipulovalo sa mi s ňou ľahko. Farba sa na riasy rovnomerne nanášala, no pre zvýraznenie a vytočenie rias som potrebovala niekoľko vrstiev. 

 

Odporúčame prečítať: Dermacol – Čistiaca micelárna voda

dermacol-devilash-mascara

Zdroj: Shutterstock®

Špirála však počas celého dňa vydržala na riasach bez poškodenia – neopadávala a pri aplikácii sa ani neotláčala ako niektoré iné špirály. Ani odličovanie nebolo problémom a micelárna voda si s ňou poradila ľahko.

 

Záverečné hodnotenie: Okrem toho, že si špirálu musím nanášať vo viacerých vrstvách, jej nemám čo vytknúť. 

 

Odporúčame prečítať: Aroma Ritual – Telový peeling Hrozno a limetka

dermacol-devilash-mascara

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už špirálu Devilash od značky Dermacol?

 

Máte radi špirály značky Dermacol?

4 komentárov
Zuzana Gašparová

Zuzana Gašparová

08.12.2015 08:32

Dermacol je super značka za dostupnú cenu!

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.12.2015 17:19

páči sa mi jej obal :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:46

vidieť že je naozaj kvalitná špirála.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:22

Momentálne túto maskaru používam....vyhrala som ju, ale keby som si ju mala kúpiť, tak asi niee....nie je zlá, ale od maskary očakávam viacej...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE