TEST: L`oréal Paris - True Match Genius

Dnešná recenzia bude zameraná na parádny produkt, ktorý si ma ihneď získal a zamilovala som sa do neho hneď dvakrát.

 

Prvýkrát pri pohľade naň a druhýkrát po jeho vyskúšaní.

 

Wauuu, už dávno som sa takto ,,nenamotala" na nejaký make-up, a to som na túto kozmetickú vychytávku dosť náročná.

 

 

Ale povedzme si, kde nájdete produkt 4 v 1, ktorý obsahuje dokonca aj hubku a zrkadielko? Veď to je niečo neprekonateľné! Okrem toho je  L`oréal Paris True Match Genius skvelý make up, ktorý vás zaručene nesklame.

loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

L´oréal Paris - kompaktný make-up 4 v 1 True Match Genius

 

Buďte vždy dokonalá vďaka šikovnému make-upu True Match Genius od L`Oréal Paris! 4 funkcie v 1 - len jedným ťahom: vyhladí ako báza, zjednotí ako make-up, zdokonalí ako korektor, zmatnie ako púder.

 

Benefity:

  • malé, praktické a zároveň atraktívne balenie sa ľahko vojde aj do tej najmenšej kabelky,
  • make-up je možné používať mnohými spôsobmi: môžete ho aplikovať na celú tvár pre zjednotenie pleti, lokálne pre zakrytie ojedinelých nedokonalostí a škvrniek, alebo ako korektor pre rozjasnenie očného okolia,
  • jedinečná textúra make-upu umožňuje jednoduchú a pohodlnú aplikáciu.
loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už v úvode spomínala, make up ma zaujal svojim vzhľadom. Nepripomína vám trošku mobil? Nie raz som rukou siahla po make-upe a zarazila som sa, že veď to nie je môj telefón.: )

 

Vďaka "displeju" krásne vidíte náhľad odtieňa make-upu, ktorý je v tomto prípade 1.5.N Linen. Priznám sa, že mi to príliš o ničom nenapovedá,no vedzte, že je to najsvetlejší z dostupných odtieňov. ,,Púzdro telefónu" je v krásnom bielom odtieni, dozdobenom strieborným pozadím, na ktorom sa krásne vyníma slovíčko GENIUS. 

loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

Po otvorení púzdra, v ktorom sa make-up ukrýva,vás poteší pohľad na hubku, ktorá je súčasťou balenia. Po otvorení celého produktu sa vám rozžiaria oči ešte viac,pri pohľade na zrkadielko, ktoré je zabudované pod vrchnáčikom produktu. Máte tak všetko na dosah, kedykoľvek si zmyslíte skontrolovať svoj vzhľad, poprípade ,,doťuknúť" make-up. Zadná strana produktu je venovaná informáciám o produkte ako sú: vlastnosti produktu, jeho využitie, zloženie.

loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

Textúra make-upu je nádherne krémová, nezalieza do vrások a krásne rozjasní pleť. Make-up nie je parfumovaný a je vhodný aj na citlivú pleť, aspoň tá moja si nesťažovala.:) Jediné, čo by som mu vytkla je asi to, že podľa mňa nezahŕňa funkciu púdru, avšak, ak nie ste majiteľkou mastnej pleti, tak vám to ani nebude prekážať. Make-up okrem toho krásne pleť zmatnie, prekryje aj menšie či stredné nedokonalosti. Krásne sa prispôsobí odtieňu vašej pleti. V púzdre sa mi zdal make-up dosť tmavý, no pri nanesení na chrbát ruky zase neskutočne bledý. A výsledok? Sadol mojej pleti ako uliaty :)

loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

Testovaný make-up True Match Genius si ma veľmi získal, jednak svojim vzhľadom, ale aj funkciami a využiteľnosťou produktu. Mám veľmi rada produkty, ktoré v sebe toho skrývajú viac. Navyše, zrkadielko a hubka sú skvelí pomocníci. V malom púzdierku, ktoré nezaberie vôbec veľa miesta tak získate super pomocníka.

 

S hubkou sa mi pracovalo veľmi príjemne, nabrala na seba dostatočné množstvo produktu, ani veľa, ani málo. Make-up sa krásne rozotieral po pleti a ihneď sa prispôsobil tónu mojej pokožky, pleť krásne rozžiaril a kde bolo treba, zmatnil. Výdrž bola celkom dostatočná, cca pol dňa. Ja ani na dlhšie trasy make-up nepotrebujem, pretože doma chodím zásadne ,,nahá."

loreal - true match genius

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Patrícia Debnárová

Patrícia Debnárová

05.09.2015 14:41

U mňa obal veľmi predáva a tento je naozaj krásny. No vďaka tejto recenzií ho v drogérii už určite neobídem :)

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

05.09.2015 17:21

už dlhší čas hľadám nejaký kvalitný make up, takže pri najbližšej návšteve drogérie si ho určite kúpim

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

05.09.2015 21:03

Podla fotiek paradne kryje a hlavne krasne zjednoti

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

08.09.2015 11:07

Výrobca podľa mňa u tohto výrobku vsadil na dizajn, čo sa mu aj podarilo, pretože je to skvelý marketingový ťah, ktorý predáva. Avšak ta "hubička" mi veľmi k make-upu nepasuje. Radšej dávam prednosť používaniu štetca. Mala som síce jeden takýto make-up s hubičkovým aplikátorom, no viac make-upu ostalo na hubke ako na tvári :/

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 10:09

pekne zakryl nedostatky pleti :)

Vaše meno:

Marcela Vašková

Marcela Vašková

23.09.2015 15:20

musim si ho vsimnut a v drogerii a asi ho aj kupim

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

26.09.2015 13:29

tak ten obal a krytie sú super :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE