TEST: MARY KAY - lesk na pery

Mnoho žien má v obľube lesky na pery. Dnes Vám predstavím lesk od značky MARY KAY, ktorá uviedla na trh novú dekoratívnu kozmetiku marykayatplay. Vyskúšala som odtieň Berry me.

 

 

Mnoho žien má v obľube lesky na pery. Dnes Vám predstavím lesk od značky MARY KAY, ktorá uviedla na trh novú dekoratívnu kozmetiku marykayatplay TM. V ponuke má lesky v 4 odtieňoch a vyskúšala som odtieň Berry Me.

 

 

 

 

Je balený v peknej jednoduchej krabičke, čo som videla asi prvýkrát. Lesk je v priesvitnej tube s objemom 9,5 ml, takže pri každodennom používaní vydrží aj celé leto.

 

MARY KAY - lesk na pery

 

Farba je sýta malinová, je to úžasná farba, ktorá sa hodí každému typu ženy, pôsobí sviežo a na horúce letné dni je ako stvorená. Lesk je priezračný, neobsahuje trblietky. Pri odkrúcaní vrchnáčika som čakala nejakú chutnú ovocnú vôňu, no prekvapilo ma, že je neparfumovaný. Vyzerá tak lákavo, že som to brala ako samozrejmosť :) Taktiež nemá žiadnu príchuť, vďaka čomu na perách aspoň dlhšie vydrží, však dámy?

 

MARY KAY - lesk na pery

 

Tuba má jednoduchý plastový aplikátor, vďaka ktorému zvládnete jeho nanesenie aj bez zrkadla. Na perách má trošku lepivý efekt, ale to je dôkazom toho, že vydrží na perách až niekoľko hodín.

 

MARY KAY - lesk na pery
 
 
 

Hoci farba je sýta ružovo-červená, pery ostanú len jemne cukríkovo ružové.

 
 
 
MARY KAY - lesk na pery
 
 

Lesk som si znovu naniesla až po 4 hodinách, pitie nápojov mu vôbec neprekážalo, no obed už nezvládol. Rozhodne však vydržal dlho, málo leskov má takú skvelú výdrž.

 
 

Pozitívne hodnotím hydratačný účinok, po celý čas boli moje pery hydratované a po zmazaní lesku som nemala pocit suchých pier, ako sa to zvykne stávať pri leskoch, ktoré majú za úlohu na perách zotrvať čo najdlhšie.

 
 
MARY KAY - lesk na pery
 
 

Ponuka farebných odtieňov Mary Kay At Play:

  • Berry Me

  • Teddy Bare

  • Hot Tamale

  • Crushed Plum

 

MARY KAY - lesk na pery
 
 
 

Odporúčaná cena je 10 eur. Môže sa to zdať veľa, no vzhľadom na objem to je príjemná cena. Značka Mary Kay opäť nesklamala.

 

Zdroj foto: www.marykay.sk
6 komentárov
Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

24.08.2013 12:03

veeelmi krasna recenzia :) kozmetiku zn. Mary Kay zboznujem ♥ tento lesk na pery som este nevyskusala, ale po precitane recenzie mám velku chut ho vyskusat :) krasne fotky a na perach vyzera uzasne, tak jemne :)
I like Mary Kay at play ;)

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

25.08.2013 08:34

mám rada lesk na perách vyzerá dobre aj na obrázku a je dobré že nemá príchuť lebo ked je z príchotou 3krát oliznem pery a je poňom

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

25.08.2013 17:23

Vyzerá super, podľa recenzie musí byť vynikajúci...

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

25.08.2013 17:54

skvely lesk a velmi pekna farba

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 15:40

Lesky mám rada ten vyzrá na obrázku fajn :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 17:50

podľa farby je možné odhadnúť že ide o jemnú farbu lesku. vkusnú

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE