TEST: MARY KAY transparentná mascara

Sú vaše riasy nevýrazné a radi by ste ich oživili? Vyskúšajte transparentnú mascaru od Mary Kay pre väčšie a dlhšie riasy, ktorú si určite zamilujete

Sú vaše riasy nevýrazné a radi by ste ich oživili? Vyskúšajte transparentnú mascaru od Mary Kay, ktorú si určite zamilujete.

 

Od kedy som objavila túto zázračnú vecičku, líčenie bez nej si už ani len neviem predstaviť. Doteraz som vyskúšala viac druhov transparentných maskár, avšak s touto som zo všetkých najspokojnejšia.

 

Číra maskara - Lash Primer od Mary Kay s dvojitým použitím okamžite zväčšuje objem rias a predlžuje ich dĺžku. Je možné ju použiť ako vyživujúci podklad pod bežnú maskaru alebo samostatne pre prirodzený, zdravý vzhľad. 

  

MARY KAY transparentná mascara

 

Aplikácia vyživujúcej mascary:

Transparentnú maskaru Mary Kay používam na dva spôsoby. Prvý je, že si ju aplikujem na mihalnice večer po odlíčení pleti, pred spaním. Nechám ju pôsobiť celú noc a ráno mám riasy viditeľne krajšie, ako pred jej použitím. Moje mihalnice sú vyživené, hustejšie, dlhšie a ako keby boli aj silnejšie a odolnejšie.

 

Druhý spôsob, akým túto maskaru používam je, že si ju nanášam na mihalnice pred použitím klasickej čiernej špirály. Týmto dosiahnem taktiež hustejšie a dlhšie riasy, navyše sa mi mihalnice po nanesení klasickej špirály nezliepajú, čo ma veľmi teší.

 

MARY KAY transparentná mascara

 

Transparentná maskara Mary Kay má jednoduchý obal bielo - perleťovej farby. Vo vnútri sa skrýva zaujímavá a jedinečná kefka, ktorá má zmiešané vlákna. Tieto vlákna majú čiernu ale aj bielu farbu, vyzerá to dosť zaujímavo, ešte som sa nikdy pred tým nestretla s mascarou, ktorá by mala taúto kefku. Čierne štetinky sú tvrdšie a tie biele sú úplne mäkučké, jemnučké.

 

Táto kefka zo zmiešanými vláknami bola vytvorené špeciálne pre hladké a rovnomerné nanesenie gélu od korienkov až po končeky, bez toho aby sa riasy zliepali k sebe.

 

MARY KAY transparentná mascara

 

Táto priesvitná maskara obsahuje exkluzívnu zložku Mary Kay Panthenol - Pro Complex, vďaka ktorému budú vaše riasy posilnené a zlepší sa ich stavba od korienka až ku končekom.

 

Túto transparentnú maskaru Mary Kay by som chcela odporučiť aj ženám, ktoré sa príliš nemaľujú a dávajú prednosť prirodzenému vzhľadu. Po jej aplikácii budú vaše riasy vyzerať prirodzene zdravšie, hustejšie a dlhšie.

 

MARY KAY transparentná mascara

 

So značkou Mary Kay som celkovo veľmi spokojná a opäť ma nesklamala. Je to veľmi kvalitná kozmetika, ktorá má síce vyšie ceny a nie každý si ju môže dovoliť, avšak podľa mňa sa niekedy do kvality oplatí zainvestovať, hlavne keď sa jedná o produkty, ktoré naozaj splnia to, čo sľubujú.

 

Odporúčaná cena transparentnej maskary Mary Kay Lash Primer je cca 16,- €

5 komentárov
Mirka

Mirka

24.08.2013 12:55

Presne toto by sa mi zišlo, moje mihalnice by potrebovali trošku posilniť. Recenzia je super, zaujala ma tá netradičná kefka. Máš pravdu, Mary Kay je kvalitná kozmetika, oplatí sa do nej investovať :)

Vaše meno:

Helena Šamajová

Helena Šamajová

02.09.2013 11:06

Mirka, máte už svoju poradkyňu v Mary Kay ? ak nie, rada Vás budem
informovať o akciách pre klientky aj na prípravky, táto maskara, je teraz v zaujímavej ponuke, ak máte záujem, napíšte mi na
samajova.h@gmail.com a rada sa postarám a Vašu maximálnu spokojnosť ;)

dominika4848

dominika4848

25.08.2013 12:58

super nieco na posilnenie mihalnic

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

25.08.2013 17:16

Mne by sa tiež taká zišla:))

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

27.08.2013 12:25

Vyskúšala by som ale tá cena :/

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 17:52

táto značka dokáže vždy prekvapiť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE