TEST: MAYBELLINE Lash Sensational + BrowDrama

 

Pokračujeme v riasenkových recenziách, avšak dnes to bude moja totálna favoritka spomedzi všetkých testovaných! Lash Sensational od Maybelline si ma získala od prvej aplikácie, a rovnako spokojná som aj s BrowDrama riasenkou na obočie.

 

So značkou Maybelline - mám na mysli jej riasenky, som mala doteraz iba dobré skúsenosti, a úprimne môžem napísať, že mi všetky do jednej, ktoré som doposiaľ mala sadli viac ako na výbornú! Pri nich siahnem vždy na istotu bez pocitu, že by som mohla niečo pokaziť...

lash-sensational

Zdroj: Shutterstock®

Štetinky kefky sú zakrivené tak, aby zachytili každú riasu, i tú úplne najmenšiu. Má veľmi výraznú čiernu farbu, vďaka ktorej bude Váš pohľad pôsobiť elegantným a nezabudnuteľným dojmom - a toto ja môžem veď viete, keď sa na obale píše BLACK, skutočne to tak aj musí byť. Ak nie - produktu pripisujem mínusový bod...

maybelline-spirala

Zdroj: Shutterstock®

Ako vidíte, kefka je zakrivená, a mne osobne sa najlepšie líči s tou vnútornou stranou. Nikdy sa mi nestalo, že by som sa počas líčenia nejako ušpinila v okolí očí! Takisto chválim zloženie, ktoré oči nijako nedráždi, a napriek tomu, že ja riasenka čierna ako uhoľ, odličuje sa veľmi ľahko a rýchlo.

maybelline-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Už prvá vrstva vyzerá veľmi dobre, no ja vždy aplikujem dve vrstvy, nech to má grády :)) Nemám k nej najmenšiu výčitku, pretože je SKVELÁ :) Aktuálne už používam druhé balenie, čo teda svedčí o mojej spokojnosti s touto novinkou na našom trhu. Vyskúšali ste ju už tiež, ako ste spokojné Vy?

maybelline-lash-sensational

Zdroj: Shutterstock®

Prejdeme k riasenke druhej - Brow Drama, táto je ale určená na obočie, ktoré som si donedávna vôbec neupravovala. Potom som skúsila vosk, a aktuálne už používam len túto riasenku, pretože aplikácia je bleskurýchla, nemusím sa obávať, že by som to nedaj Bože prehnala - prosto efekt je veľmi pekný a prirodzený.

brow-drama

Zdroj: Shutterstock®

Riasenka obsahuje špeciálnu kefku, ktorá dokáže naniesť farbu tak, aby sa dostala ku každému chĺpku a pokryla tak celé obočie. Ja mám odtieň MEDIUM BROWN, a i keď mám svoje riasy čiernej farby, odtieň mi sedí. Inak si ani neviem predstaviť, že by som použila nejaký klasický čierny odtieň na obočie, to by som vyzerala ako Brežnev :D

browdrama-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi oceňujem, že počas dňa nie je potrebné sa nijako opravovať, skvele drží tvar a nestráca na intenzite pokojne aj do neskorého večera - veď presne toto my ženy potrebujeme, súhlasíte somnou? 

browdrama-spirala

Zdroj: Shutterstock®

Používam ju tak, že si najskôr tou menšou časťou nanesiem farbu, a potom tým širším zaobleným koncom to pekne celé dotvarujem do finálnej podoby. Podstatné však je, nejaké obočie aj mať, lebo inak by sa Vám farba nemala kde zachytiť...

 

Tak, moje aktuálne COMBO už poznáte, preto budem rada, ak sa aj Vy podelíte somnou o to Vaše - teda NAJ riasenku, a produkt, ktorým sa Vám najlepšie upravuje obočie...?

6 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 21:11

plánujem zakúpiť :)

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

05.05.2015 19:41

Riasenky vyzerajú super ,rada by som vyskúšala.:)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.05.2015 17:24

Zaujali ma určite vyskúšam

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 21:55

Krásne predĺžila riasy, určite sa po nej pozriem. PS: krásne fotky! Musím pochváliť autorku článku. :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:09

zaujímavé štetčeky.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:50

Výborná maskara...mala som ju už veľa krát a vždy sa ku nej rada vrátim....vyhovuje mi mäkká gumená kefka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE