TEST: ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

Na pleti sa zvykne odzrkadliť takmer všetko. Stačí zjesť viac sladkého, či vyjsť von na slniečko bez ochranného faktoru a hneď vás poteší vyrážka či začervenanie. Po prehýrenej noci nás trápia kruhy pod očami.

 

Takto by som mohla pokračovať a uvádzať množstvo ďalších príkladov. Ale nechcem vám robiť zbytočné vrásky na tvári. Skôr sa zameriam na to, ako vám vyčariť úsmev na perách.

 

Dnes sa bližšie pozrieme na ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor, ktorý zatočí s nedokonalosťami vašej pleti a premení ju na pleť dokonalú. Ale to nie je všetko, tekutý korektor z dielne Artistry je vhodný aj ako podkladová báza pod očné tiene, vďaka čomu vaše líčenie vydrží dlhšie.

 

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY Signature Color Rozsvetľujúci krém

ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

Zdroj: Shutterstock®

ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

Pleť s nedostatkami - dovidenia! Vitaj bezchybná pleť! ARTISTRY EXACT FIT korektor vám zaručí prirodzenú a bezchybnú pleť v priebehu sekúnd.

 

Poskytuje prirodzené, vrstviteľné krytie, ktoré napodobňuje prirodzený tón vašej pleti, zakrýva jej nedostatky a rozjasňuje pleť. Znižuje nápadnosť tmavých škvŕn, sčervenanania, pórov a vyrážok. Pomôže napraviť vzhľad unavených očí po nalíčení a tiež sa dá použiť ako podkladový prípravok pod očné tiene, aby predĺžil ich trvácnosť. Rozjasňovač sa dá používať aj na zvýraznenie a rozjasnenie častí vašej tváre a tiež pod očami, aby zakryl tmavé kruhy pod nimi. Nežmolkuje sa, nevyzerá sucho a neukladá sa do jemných vrások.

 

Testovali sme aj: TEST: Artistry Signature Color Trblietavé púdre na oči

ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

Zdroj: Shutterstock®

ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor vás na prvý pohľad zaujme svojím vzhľadom. Krásna elegantná kombinácia čiernej so zlatou. Tekutý korektor je umiestnený v priehľadnej tube so zlatým popisom. Zúžený aplikátor je veľmi príjemný a jemný k pokožke. Zabudovaný je priamo pod čiernym vrchnáčikom a zdobí ho zlaté logo značky Artistry.

 

Na zadnej strane priehľadnej tuby vás milo prekvapí zrkadielko, ktoré však mohlo byť zväčšujúce. Lepšie by sa dalo využiť pri aplikácii korektoru na postihnuté miesto. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Artistry - Lesk na pery Signature Color

ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor

Zdroj: Shutterstock®

Tekutý korektor ARTISTRY EXACT FIT™ má skvelú krémovú konzistenciu v tekutej forme. Ideálne sa aplikuje na pleť a následným vklepkávaním sa jej prispôsobí. Pleť je po aplikácii korektoru krásne upravená. Nedokonalosti sú prekryté, pleť pôsobí žiarivejším dojmom. 

 

Testovaný odtieň Medium je však pritmavý na moje očné okolie, zvyknem zvoliť skôr bledší odtieň. Avšak na začervenania je ideálny, perfektne zamaskuje nedokonalosti po vyrážkach. Skúsila som korektor aj ako podkladovú bázu pod očné tiene a bola som milo prekvapená väčšou intenzitou a výdržou líčenia.

 

Testovali sme aj: TEST: ARTISTRY – sada na úpravu obočia

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

10.06.2017 01:29

Korektor je úplne perfektná vecička, bez ktorej si už neviem život predstaviť:) Túto značku som ešte nemala.. takéto tekuté korektory sú výborné na kruhy pod očami...

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

10.06.2017 13:34

Korektor zatiaľ nepotrebujem, ale je to dobrá kozmetická pomôcka...

Vaše meno:

benynka

benynka

10.06.2017 17:40

báza pod očné tiene...dobre vedieť

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

14.06.2017 09:03

Korektor je dobrá vec, veľa zakryje....

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:12

škoda, že nebola fotka ako prekryl nedostatky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE