TEST: ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Matná ceruzka na pery 2-v-1

Čo si budeme hovoriť, ruže na pery boli, sú a vždy budú obľúbeným kúskom zo súdku dekoratívnej kozmetiky, ktorý používajú ženy po celom svete. Len jedným pohybom môžete svoje pery odieť do inej farby, než je prirodzená farba pier. Niekedy môžete siahnuť po úplných výstrelkoch a tak rázom pery zahaliť aj do fialovej, čiernej, zelenej, bielej a iných farieb, ktoré sú vám sympatické a zaujali vás niečím hneď na prvý pohľad.

Pokiaľ sa jedna o rúže, tak okrem farieb môžete voliť aj rôzne konzistencie a prevedenia. A tak sa dostávame aj ku matným rúžom, ktoré si už pred niekoľkými rokmi vydobyli svoje miesto na výslní. Kým na jednej strane ich dámy milujú na ten druhej ich niektoré vôbec nemusia, pretože nie na každých perách vyzerajú matné rúže dokonalo. V niektorých prípadoch matné rúže pery vysúšajú, v dôsledku čoho nevyzerajú vábne ani pery ani samotný rúž. Ale je to prípade aj tejto matnej ceruzky na pery 2v1 od Artistry? 

Pozri tiež: TEST: ARTISTRY STUDIO™ Bangkok - Paleta ON-THE-GO a báza pod maskaru

matné ceruzky na pery Artistry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Matná ceruzka na pery 2-v-1

Buďte okúzľujúca ako bohyňa s bohatými, živými farbami a zamatovo matným vzhľadom pier. Vďaka jednej ceruzke budú vaše pery okamžite nasýtené bohatými, živými farbami a zároveň zamatovo matné. Jumbo veľkosť ceruzky vám umožní pohodlnú aplikáciu na celé pery ako rúž, alebo požite jej špicatý koniec na kontúrovanie, zvýraznenie a vyplnenie pier.

Kolekcia ARTISTRY STUDIO™Bangkok inšpirovaná trblietavými zlatými odleskami a nepretržitou energiou thajskej metropoly, vám umožní preniesť žiarivé a výrazné farby Bangkoku do vášho líčenia.

Matná ceruzka - spices goddess

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Jumbo ceruzky, respektíve rúž vo forme jumbo ceruzky milujem, pretože vďaka jednému ťahu dokážete nalíčiť vrchnú alebo spodnú časť pier (samozrejme v závislosti od ich veľkosti). Pri tejto od Artistry zbožňujem jej krémovú textúru, ktorá sa krásne kĺže po perách a zahaľuje ich do sýtej farby. Síce krémová, no po chvíľke sa mení na zamatovo matnú, ktorá na perách vyzerá okúzľujúco. Musím povedať, že týchto matných ceruziek som sa celkom bála, pretože nie vždy sú matné rúže na perách pohodlné. Niektoré vytvárajú „krustu“, ktorá zvýrazňuje všetky vrásky na perách, a to im určite nepridáva na elegancií a dokonalosti. V tomto prípade som však bola veľmi potešená, pretože tieto jumbo ceruzky pery vôbec nevysúšajú – síce sú matné, ale sú zároveň obohatené o olej zo semien manga a bambucké maslo. A uznajte, tieto zložky pery skôr rozmaznávajú než prispievajú k ich nekomfortu. 

Matná ceruzka Ruby goddess

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Celkovo v kolekcii nájdete 5 odtieňov jumbo ceruziek, z ktorých som mala možnosť vyskúšať hneď dva. Odtieň SPICED GODDESS predstavuje skôr nude farbu, ktorá je kombináciou hnedej a ružovej. Je to taká korenistá farba, ktorá sa podobá farbe pier, ale je o niečo krajšia a sýtejšia. Ideálny na každodenné nosenie. RUBY GODDESS je zase rubínová, ktorá je zmesou červenej a burgundy farby, ktorá dodáva perám skutočnú šťavu a iskru. Tento odtieň je ideálny skôr na večernú udalosť alebo výnimočnú príležitosť.

Jumbo ceruzka je takou náhradou kontúrovacej ceruzky a rúžu na pery. Podľa výrobcu jej špičkou dokážete vytvoriť kontúru, čo je niekedy skutočnou výzvou a zároveň dokážete nalíčiť celé pery. Síce si dokážete vytvoriť krásne kontúry pier, niekedy je kontúrovacia ceruzka skutočne potrebná. Hlavne v prípade, ak už nemáte na jumbo ceruzke „špičku“. Čo sa týka ich výdrže, tak je to u každého individuálne. Ak veľa rozprávate, pery si oblizujete, pijete a jete, tak je jasné, že ceruzka sa vám bude z pier vytrácať. Ak si dávate pozor a radšej sa vyhýbate čomukoľvek, čo by mohlo ceruzku z vašich pier zotrieť, tak vám na perách vydrží niekoľko hodín. Každopádne sú to ceruzky, ktoré sa oplatí mať vo kozmetickej taštičke. Ich aplikácia je jednoduchá, výdrž ohromná a ich pigmentácia je rozhodne sto percentná. Nezabúdajte však na to, že pred ich použitím by ste si mali pery vypeelingovať a odstrániť z nich všetky šupinky, aby rúž vyzeral dokonalo. 

Testovali sme: Vyhladzujúca pleťová maska Artistry Signature Select™

Galéria - ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Matná ceruzka na pery 2-v-1

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.02.2020 09:05

...na rúže na pery mám slabosť, páčia sa mi také matné a trošku svetlejšie...

Vaše meno:

Helena Kravcová

Helena Kravcová

24.02.2020 11:59

ruže používam ,mám rada také živé farby

Vaše meno:

Anna Pavlačková

Anna Pavlačková

24.02.2020 14:45

Páčia sa mi matné rúže

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE