TEST: Collistar - mascara SHOCK

Aj v dnešnom kozmetickom teste vám predstavím produkt od značky, ktorú u nás v drogériách nenájdete. 

 

Dynamická, podnikavá a neustále sa rozvíjajúca značka, ktorej meno je dnes už dobre známe - COLLISTAR. 

 

Pravá predstaviteľka talianskeho sveta skrášľovania, značka 100% Made in Italy si už celých desať rokov drží prvenstvo v predaji výrobkov v parfumériách, u nás ju nájdete už skoro v každej FAnn parfumérii. Môj názor na niekoľko produktov z dekoratívnej ale aj pleťovej kozmetiky ste si už mohli prečítať. Takže dnes to bude celé o riasenke SHOCK - čo myslite obstála v teste alebo nie?

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

TEST: Collistar - mascara SHOCK

Zdroj: Shutterstock®

Krátka charakteristika riasenky a jej zloženia:

 

Nielenže výnimočne skrášľuje, Mascara Shock®, zároveň pôsobí do hĺbky rias, kde posilňuje a chráni ich štruktúru obsahom pantenolu, keratínu a patentovanej zložky KeratrixTM. 

TEST: Collistar - mascara SHOCK

Zdroj: Shutterstock®

  • Kým pantenol predchádza krehkosti a posilňuje vlákna v štruktúre rias, keratín podporuje pružnosť a odolnosť pred chemickým a mechanickým poškodením. 
  • Keratín použitý v zložení Mascara Shock® je bohatý na aminokyseliny, ktoré zabezpečujú rovnomerné usporiadanie keratínu, obnovu zdravia, lesku a sily aj tých najviac oslabených a zraniteľných rias. 
  • Výnimočnú hydratáciu zaručuje patentovaná zložka KeratrixTM zložená z proteínových výťažkov semiačok rohovníka s vysokým podielom aminokyselín. Riasu obalí do 3-D vrstvy, ktorá ju neustále vyživuje a upravuje jej štruktúru. 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Telová starostlivosť proti celulitíde

TEST: Collistar - mascara SHOCK

Zdroj: Shutterstock®

Na začiatok by som uviedla, že hoc túto značku nájdete vo FAnn parfumérii a nie v drogériách, cenovo to určite nieje  nedostupná značka a v akciách sa produkty dajú kúpiť naozaj za dobrý peniaz. Takže, to čo nás ženy na produktoch zaujme ako prvé je určite vzhľad. Riasenka svojím ako by som to len nazvala - "zrkadlovým" dizajnom vás v predajne bude určite lákať. Lesklý obal, ktorý odráža všetko naokolo, ladený do strieborno zlatej - jednoducho nekonvenčný kúsok. Mascara má hrebienok, ktorý ja zrovna nemusím, pri vytiahnutí je vidieť, že na hrebienku je až moc farby. Ak by som si takto mala riasy maľovať iste by boli úplne zlepené. Preto som si ju pootierala, aby som mala istotu nezlepených nádherných rias. 

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Biorevitalizačný pleťový krém

TEST: Collistar - mascara SHOCK

Zdroj: Shutterstock®

Pri nanášaní nesúhlasím s tým, čo tvrdí výrobca, že riasy sú namaľované jedným ťahom. Hoc je hrebienok ergonomický, na krásne riasy treba tie 3 až 4 prejdenia po mihalniciach. Vyzdvihujem, že špirála riasy precízne oddelí a jemne ich vytočí. S čím však opäť nesúhlasím je fakt, že po nanesení nebadám dokonalý panoramatický objem rias, ako uvádza výrobca.

 

Riasy sú jednoducho pekne namaľované, ale rozdiel v kvalite medzi klasickou objemovou špirálou a testovanou špirálou jednoducho nebadám. Výhodou je aj jej neotláčenie sa na vrchné viečko počas dňa, neopadávanie, celodenná dokonalá výdrž a ľahké odlíčenie.

 

Produkty Collistar zakúpite v sieti parfumérií FAnn.

 

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

TEST: Collistar - mascara SHOCK

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.03.2016 14:05

Dakujeme za testovanie a referovanie.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.04.2016 10:55

nepáči sa mi tá kefka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE