TEST: NYX Pore filler

Kozmetika NYX je nováčikom na českom a slovenskom trhu. Respektíve, na pár e-shopoch ste už na túto kozmetiku mohli naraziť, avšak, oficiálne na náš trh spoločnosť prišla pred pár týždňami.

 

Slovo NYX, ktoré tvorí názov spoločnosti, je kozmetike dané podľa gréckej Bohyne noci. Z toho si môžeme odvodiť aj jasný zámer pôsobenia na trhu. Samotným poslaním tejto spoločnosti je to, aby všetky jej zákazníčky po použití produktov vyzerali nádherne, ako grécke bohyne. 

 

Ja som na túto kozmetickú značku, a hlavne na jej produkty, čítala samé chvály. Je to asi jedna z najpoužívanejších značiek v zahraničí. Preto som na túto kozmetiku bola veľmi zvedavá, a tak som rada, že konečne prišla aj na náš trh. Mojim prvým produktom, ktorý som mala možnosť otestovať, je báza pod make-up - NYX PORE FILLER. 

 

Odporúčame prečítať:  8 rád, ako si ľahko vyskladať outfit, ktorý bude mať štýl

NYX Pore filler

Zdroj: Shutterstock®

Samotné balenie produktu je úplne jednoduché. Báza sa nachádza v bielej plastovej tube. Na jednej strane obalu sa nachádza samotný názov produktu a na druhej strane sa nachádza jeho popis. 

NYX Pore filler

Zdroj: Shutterstock®

Čo ma však najviac na samotnom obale prekvapilo, je malinký zajačik s veľkými ušami, pri ktorom je napísané: CrueltyFree. Čo to znamená? Pozrela som sa na to bližšie a zistila som, že spoločnosť NYX je uznávaná a certifikovaná spoločnosť, ktorá vytvára 100% Crueltyfree produkty - teda žiaden z produktov nie je testovaný na zvieratách. Myslím, že tento fakt poteší nejednu milovníčku zvierat, ale hlavne, milovníčku takýchto kozmetických produktov. 

 

NYX Pore filler

Zdroj: Shutterstock®

Informácie o produkte:

NYX Pore Filler kryje rozšírené póry. Obsahuje vitamín E, ktorý pleť vyživuje a hydratuje. Prípravok je vhodný ako báza pod make-up.

NYX Pore filler

Zdroj: Shutterstock®

Samotná báza má jemne oranžovo - ružovú farbu a musím povedať, že je dosť hutná, čo som fakt nečakala. Avšak, aj napriek tomu sa dá veľmi ľahko a rýchlo rozotrieť. Na pocit je trochu silikónová, ale vďaka tomu na pleti vytvorí jemnú neviditeľnú vrstvu a vyplní tak všetky póry. 

 

Odporúčame prečítať:  10 potravín, ktoré zrýchlia metabolizmus a odbúrajú tuk

NYX Pore filler

Zdroj: Shutterstock®

S bázou akýkoľvek make-up vyzerá oveľa krajšie. Tým, že báza vyplní všetky póry, make-up na tvári vyzerá jednotnejšie. Okrem toho, báza predĺži výdrž make-upu. Pretože mám mastnú pleť, aj hodinka dlhšej výdrže make-upu sa počíta. Určite bázu odporúčam nielen vyskúšať, ale ju aj pri líčení používať. Ja si bez nej už líčenie ani neviem predstaviť. 

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.04.2016 07:40

uz sa tesim na tuto kozmetiku

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.04.2016 08:30

zišla by sa mi :-) a rada by som vyskúšala aj tento výrobok

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.04.2016 10:46

nemám skúsenosti s touto kozmetikou, ale v podstate ju len chvália

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE