TEST: DERMACOL - Obsesión Volume & lenght - Maskara

Výberu správnej maskary by sme mali venovať dostatok času. Krásne zvýraznené riasy by mali byť základom pre dotvorenie celého líčenia. Mnoho žien považuje maskaru aj za svoje jediné líčidlo, ktoré používajú. A to je o dôvod viac vybrať si naozaj tak, aby bola maskara šitá našim riasam na mieru a vytvárala nami požadovaný efekt.

 

Ak ste zistili, že vaše riasy potrebujú objem a predĺženie zároveň, či dokonca máte s maskarami ťažkosti, my sme pre vás otestovali hypoalergénnu maskaru od známej značky DERMACOL.

 

Oficiálny popis: Dermacol sa pri vývoji riasenky OBSESIÓN nechal inšpirovať španielskou zmyselnosťou a vášňou. Zásluhou týchto vlastností bude teraz aj váš pohľad neodolateľný a zvodný. Riasenka má zamatovo krémovú textúru, ktorá sa vďaka dokonalému štetcu jednoducho nanáša a zväčšuje objem aj dĺžku vašich rias. Špeciálne rastlinné vosky zachovávajú ich prirodzenú pružnosť.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol - denný krém Natural Almond

 

TEST: DERMACOL -Obsesión Volume & lenght - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Obal riasenky je v červeno-zlatej farbe, teda v typických španielskych farbách s jemným perleťovým nádychom. To robí maskaru naozaj výraznou oproti ostatným produktom. Maskara má klasický a jednoduchý špirálový štetec. Farba sa nelepí, jednoducho sa nanáša a jej konzistencia je krémová. Objem maskary je 12ml. Maskara je tiež hypoalergénna, čo ocenia najmä ženy, ktoré majú pri nosení bežných riaseniek ťažkosti.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol AROMA RITUAL SHOWER GEL - PINK GRAPEFRUIT

test: DERMACOL -Obsesión Volume & lenght - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Osobne preferujem skôr hustejšie a viac tvarované štetce s dlhšími štetinkami. Priznám sa, že na prvý pohľad som nebola spokojná s obyčajným štetcom, ktorý maskara má. Avšak už pri prvom nanesení ma veľmi milo prekvapila. Aj napriek jednoduchému tvaru štetec pohodlne kĺže po riasách a zafarbuje ich rovnomerne od korienkov po končeky.  To maskare zaručuje jej krémová konzistencia. Opakovanými ťahmi si tak vieme rovnomerne naniesť maskaru tak, aby riasy vyzerali naozaj predĺžene. 

 

Riasy ostávajú po nanesení maskary krásne zdvihnuté a vytočené, ako keby ste použili klieštiky. Maskara neopadáva a nedrolí sa, nevytvárajú sa ani prílišne zlepené riasy či hrudky. Farba na riasach jemne zaschne, no vďaka tomu si riasy ponechávajú krásny tvar po celý deň.

 

Testovali sme aj: TEST: DERMACOL - Veľké testovanie produktov

 

TEST: DERMACOL -Obsesión Volume & lenght - Maskara

Zdroj: Shutterstock®

Na mojich prirodzene dlhších riasach maskara vytvára viac predĺženy efekt, než objem. Avšak predĺženie je naozaj značné oproti bežnej nenalíčenej dĺžke rias. Maskara sa počas dňa neotláča na viečka a ľahko sa odličuje. Túto maskaru odporúčam ženám, ktoré majú svoje riasy prirodzene hustejšie, pretože tým dokážu zo svojich rias dostať maximum.

 

Testovali sme aj: TEST: DERMACOL Multiproduct Shine Ritual a Lip Balm LOVE Lips

 

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 19:36

...dobré vedieť

Vaše meno:

Katarína

Katarína

03.12.2016 12:46

Skvelá maskara odporúčam

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

05.12.2016 11:40

podla mna nic moc podla foto

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 10:13

pekne vytočené riasy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE