TEST: Dermacol - Quattro Baked Eye Shadows

Líčenie očí nie je žiadna veda. Ide len o to, vedieť, kedy je menej niekedy viac a kedy je práve viac to ideálne. Mám namysli to, že je správne, ak dokážeme rozoznať kedy je to tak akurát, najmä čo sa týka denného líčenia a kedy práve naopak tá zmyselnosť a trošku viac odvahy v podobe sýtejších farieb vytvorí krásne večerné líčenie. 

 

Dnes vám predstavím quattro tiene z dielne Dermacol, ktoré si osobne netrúfam zo všetkými odtieňmi, ktoré v sebe paletka skrýva nosiť na denné líčenie, ale kombinácia dvoch svetlejších odtieňov je tak akurát na deň a v noci... Vtedy stačí zamiesť trošku dramatických sýtych farieb a zmeníte sa na tajomnú krásku napríklad takým dymovým líčením. 

 

Quattro paletka je skvelá voľba pre tie z nás, ktoré nepotrebujú mať doma hotovú drogériu, ale uprednostňujú produkty z viacerými možnosťami využitia.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol – lak na nechty One Coat

dermacol - quattro baked eye shadows

Zdroj: Shutterstock®

DERMACOL - QUATTRO BAKED EYESHADOWS

 

Zvýraznia farbu očí a rozžiaria pohľad. Vysoký obsah minerálnych pigmentov zaistí sýtu a jasnú farbu po celý deň. Drobné trblietky a perleť vytvoria na viečkach očarujúce odlesky. Wet & dry púdrová textúra je zamatovo jemná a umožňuje ladiť intenzitu farby podľa spôsobu aplikácie tieňa.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol - trblietavý lesk na pery

dermacol - quattro baked eye shadows

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu dá krásne vyniknúť odtieňom, ktoré v sebe skrýva. Táto Quattro paletka je v odtieni 02 a má krásne nakombinované modré odtiene. Doslova som sa zamilovala do týchto modrých odtieňov, pretože sú krásne modrasté a nesú v sebe posla leta a mora. Aj preto som sa rozhodla nafotiť vám tento testovaný produkt  v takom letnom duchu :) Podstavec, v ktorom sú tiene umiestnené je v čiernom lesklom prevedení a vrchnáčik, ktorý ich zakrýva je priehľadný s krásnym zlatým nápisom a ornamentom. Štvorica odtieňov ako môžete vidieť sa nesie cez tri krásne modré farbičky, pri ktorých sa neskutočne vyníma biely perleťový odtieň, ten perfektne rozžiari vaše očko pri líčení. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol - Body Love Program

dermacol - quattro baked eye shadows

Zdroj: Shutterstock®

Tiene majú skvelú konzistenciu. Tým, že sú zapečené tak neprášia, a teda nemám množstvo perlete aj tam, kde nechcem. Sú veľmi sýto pigmentované, krásne sa dajú nakombinovať. Za pomoci štetca sa nimi skvelo líči a perfektne sa dajú prekryť aj prechody medzi jednotlivými odtieňmi, takže líčenie pôsobí veľmi prirodzene.

 

Skôr preferujem kombináciu dvoch svetlejších odtieňov a teda bieleho a svetlomodrého, ktoré pri tomto líčení môžete vidieť pri vnútornom kútiku. No rozhodla som sa aspoň pre vašu lepšiu predstavivosť použiť všetky 4 odtiene z paletky. K vonkajšiemu kútiku som nanášala stredne tmavý modrý odtieň a najtmavšiu modrú som si naniesla len jemne na spodné viečko. 

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol -HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

dermacol - quattro baked eye shadows

Zdroj: Shutterstock®

Tiene, ako som už spomínala, môžete použiť na denné líčenie s použitím jemnejších odtieňov, ale aj na večerné líčenie, kedy sa môžeme vyhrať so všetkými odtieňmi z paletky tieňov. Tiene sa dajú použiť normálne klasicky alebo aj za pomoci kvapky vody pri tzv. mokrom líčení. To však ja veľmi neuznávam, radšej volím podkladovú bázu, napríklad Eye Shadow Base taktiež od Dermacolu, vďaka ktorej je líčenie výraznejšie a sýtejšie a navyše mi aj vydrží dlhšie.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol 5 Day Stay Nail Polish

FOTOGALÉRIA: 

4 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

05.08.2016 15:23

Krásne odtiene :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

06.08.2016 16:10

pre modroočky...

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

08.08.2016 22:49

vyzerajú dobre :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 14:19

Tieto tiene mám, len inú farbu a vyhovujú mi.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE