TEST: Giordani Gold - Iconic Matte

Matné rúže v súčasnosti zažívajú obrovský ,,BOOM" na trhu. V drogérii takýchto rúžov nájdete hneď niekoľko. A, samozrejme, ani spoločnosť Oriflame nezaháľala, a preto si pre nás takéto rúže pripravila aj ona. 

 

Rúže sú skvelým doplnkom líčenia, ale sú aj vhodným pomocníkom vtedy, ak chcete od niečoho odpútať pozornosť. Ja mám problémy s pleťou, a preto, ak chcem od nej odpútať pozornosť, tak použijem výrazný rúž. Práve rúž v takom prípade na seba upúta, a tak sa nemusíte stresovať alebo cítiť nepríjemne, ak ste stredobodom pozornosti.

 

Testovali sme tiež: Oriflame - The ONE Lip Spa

Giordani Gold - Iconic Matte

Zdroj: Shutterstock®

Tento nový rad matných rúžov - Giordani Gold Iconic Matte, zahŕňa 10 krásnych matných rúžov. V ponuke nájdete ako svetlejšie, tak aj tmavšie farby, pre každý tón pleti - pre každú z nás. Ja som testovala odtieň DARK BURGUNDY - čo je vínovo-bordová výrazná farba, ktorá sa síce nehodí úplne každému, ale je naozaj krásna. 


Pretože je Giordani Gold luxusným radom spoločnosti Oriflame, musím povedať, že aj samotný obal rúžu pôsobí luxusným dojmom. Rúž je odetý do lesklej zlatej farby. Obal je doplnený aj o vygravírované logo radu, ktoré sa nachádza na vrchnáku.
 

Testovali sme tiež:  Veryme - Dot It nail art

Giordani Gold - Iconic Matte

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Prepychový, bohatý, krémový rúž matného vzhľadu, s vysokým krytím skrášli pery intenzívnou farbou. Je obohatený o vzácny arganový olej, ktorý dodá perám luxusný, dhotrvajúci príjemný pocit po celý deň. Ochranný faktor SPF 12 chráni pery pred prejavmi predčasného starnutia.

 

Testovali sme tiež: Oriflame - Bright Bouquet - hand cream

Giordani Gold - Iconic Matte

Zdroj: Shutterstock®

Okrem loga na vrchnáku ho môžete rovnako nájsť aj na samotnom rúži. Rúž má skvelé skosenie, vďaka ktorému si pery vytvarujete podľa vašich predstáv. Musím pochváliť aj pigmentáciu, ktorá je naozaj kvalitná. Nemusíte si rúž vrstviť - postačí vám jedna vrstva, ktorá je dosť sýta a výrazná. 

 

Testovali sme tiež: ORIFLAME GIORDANI GOLD - korektor

Giordani Gold - Iconic Matte

Zdroj: Shutterstock®

Nato, že je to matný rúž, nanáša sa veľmi príjemne. Po perách sa s ľahkosťou kĺže. Rovnako, vďaka obsahu arganového oleja, pery vôbec nevysúša. Počas jeho výdrže na perách vôbec nemáte pocit, že na nich máte matný rúž.

 

Musím pochváliť aj výdrž. Mne na perách vydržal aj po jedle. Po čase mierne znížil svoju intenzitu, ale to som si všimla len pri detailnom obzeraní pier v zrkadle. Suma sumárum - na perách som ho mala vyše pol dňa a pri odstraňovaní som ho z pier musela ešte odlíčiť. 

 

Testovali sme tiež: Oriflame - Parfumová Voda Giordani Gold Original

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.04.2016 06:47

kvalita sa nezaprie

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

04.04.2016 21:12

Matné ruze sa mi pacia na inych zenach ale na sebe by som si matny nevedela predstavit tak ani nepouzivam.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.04.2016 09:49

matné rúže sú najlepšie :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE