TEST: Gosh Infinity eye liner ceruzka na oči

Hľadáte dokonalú dlhotrvajúcu a vodeodolnú ceruzku na oči? Nemusíte sa obzerať ani po drahých luxusných značkách aby boli vaše požiadavky splnené.

 

Gosh Infinity eye liner je určite tou pravou ceruzkou pre vás. 

 

Chcete vedieť, ako dopadla v mojom testovaní? Určite čítajte ďalej.

Oficiálny popis

Gosh infinity eye liner je extrémne hladkou, vláčnou a krémovou ceruzkou s bohatou textúrou, ktorá umožňuje výborné roztretie. Jej efekt vydrží až 14 hodín bez toho, aby sa usadzovala v záhyboch očí, opadávala alebo postupne bledla. Multifunkčná ceruzka je kozmetickou nevyhnutnosťou. Dostupná je v šiestich intenzívnych mestských farbách.

 

Ceruzka je vhodná či už do vnútorných okrajov viečok ako kajalová ceruzka, alebo na orámovanie vonkajších okrajov viečok.

 

Testovali sme aj: GOSH multifunkčná ceruzka na oči

gosh ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka má 1,2g. Nie je drevená, ale je z plastu. Orezávanie je trošku náročnejšie. Predtým, ako ju chcete orezať, odporúčam ju dať nachvíľu do chladničky. Až potom ju ľahko zastrúhate. Pri plastových ceruzkách to bez schladenia ide veľmi ťažko.

 

Na opačnej strane ceruzky sa nachádza malá hubička na rozmazávanie produktu, ak by ste chceli vytvoriť smokey eye efekt. 

hnedá ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Na prvý pohľad ma zaujal odtieň, pretože nejde o klasickú čiernu. Dúfam že vám ho dobre priblížim. Ide o hnedý odtieň s jemným fialovým podtónom. Názov odtieňa je 006 Ash. Využívam ho hlavne na rozmazávanie, keď používam malú hubičku na konci ceruzky. Je primerane mäkká a pracuje sa s ňou dobre. 

 

Odporúčame: Gosh Eye Xpression paletka očných tieňov

vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka je mäkká a má skvelú krémovú textúru. Rozotiera sa perfektne a drží aj na mastných viečkach. Pri prvom pohľade som si povedala: ,,Fajn, je to ceruzka ako každá iná, akurát ten odtieň je zaujímavý." Myslela som si, že nevydrží sľubovaných 14 hodín. Ale zistila som, že som sa mýlila. Ako prvé som ju otestovala na ruke. Hneď ako ju necháte zaschnúť, nepohne sa. Môžem vám potvrdiť, že ceruzku som mala na ruke do večera a to som si niekoľkokrát umývala ruky. Z toho vyplýva, že vodeodolná je na 100%.

 

Druhé testovacie kolo spočívalo v nanesení ceruzky na viečko, bez použitia podkladovej bázy. Gosh ceruzka prežila celý deň. Nepreháňam, jednoducho sa neodlíčila, neotlačila, a ani nestratila na intenzite. Našla som pre mňa dokonalú vodeodolnú ceruzku. Určite si ju zadovážim aj v čiernej verzii. 

 

Pozri si: Ako vyzerá základ dekoratívnej kozmetiky? Týchto top 10 musíš mať!

dlhotrvajúca ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

V ponuke nájdete ešte ďalších 6 odtieňov. Ak hľadáte cenovo priaznivú ceruzku, ktorá je intenzívna, vodeodolná a dlhotrvajúca, tak určite nemáte o čom premýšľať.

 

Gosh infinity eye liner ma milo prekvapila a nečakala som, že vydrží tak dlho. Určite sa po nej pozrite, pretože za tú cenu stojí. 

 

Môžete si ju zakúpiť v sieti FAnn parfumérie za cenu 7,50 €.

 

Pozri aj: Nezvyčajné využitie drôtenky v domácnosti? Tu je niekoľko tipov!

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

15.10.2017 12:31

paci sa mi ta vydrz aj odtien

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:42

pekná ceruzka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE