TEST: Labello starostlivosť a balzam na pery

Labello starostlivosť a balzam na pery sú už takmer ikonou, typicky známym produktom, pre krásne hydratované, jemné a vláčne pery. Okrem klasickej modrej tyčinky na pery si pre nás pravidelne Labello pripraví rôzne novinky.

 

Pre mňa sa stali viac obľúbeným produktom práve masielka na pery, ale tá klasická vysúvacia tyčinka má tiež svoje čaro. V kabelke sa u mňa nájdu obe verzie starostlivosti o pery. Nie vždy, keď má človek potrebu dodať perám dávku hydratácie, má aj čisté ruky a vtedy siaham práve po tyčinkách. Inokedy si rada nanesiem masielko prstom a jemnou masážou poteším svoje pery.

 

Dnes som si pre vás pripravila recenziu na oba typy starostlivosti a balzamu pre naše pery, oba produkty sú inšpirované bobuľovým ovocím. Labello Lip Butter Red intenzívna starostlivosť na pery s vôňou ríbezlí a tyčinkový balzam na pery Labello Blackberry Shine s vôňou a jemným sfarbením černíc.

 

Testovali sme tiež: TEST: LABELLO intenzívna starostlivosť na pery RED

Labello starostlivosť a balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

LABELLO INTENZÍVNA STAROSTLIVOSŤ NA PERY RED

Rozmaznávajte svoje pery balzamom na pery Labello s bambuckým maslom a mandľovým olejom. Intenzívna starostlivosť poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu a ochranu. Navyše zanecháva na perách jemné červené sfarbenie a lahodnú arómu červených ríbezlí. Užite si šťavnatú starostlivosť: Labello Lip Butter Red.

 

* Vysoko ošetrujúce zloženie s bambuckým maslom a mandľovým olejom.
* Hydratuje pery a chráni ich pred popraskaním.
* Poskytuje 12-hodinovú hydratáciu.

 

Testovali sme aj: TEST: Labello - Lip Balm

Labello starostlivosť a balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

LABELLO BALZAM NA PERY BLACKBERRY SHINE

Dodajte svojim perám šťavnatý lesk a vôňu, ako keby ste maškrtili černice! Tónovací balzam na pery s farebnými pigmentmi pery nielen dokonale hydratuje, ale prepožičia im i lesk a decentné sfarbenie. Jemné zloženie pery ošetruje a dlhodobo ich hydratuje. Rozdávajte bozky, ktoré chutia černicami: Labello Fruity Shine Blackberry.

 

* Zanecháva jemné sfarbenie a žiarivý lesk.
* Hydratuje pery a chráni ich pred popraskaním.
* Černicová aróma príjemne vonia a skvele chutí.

 

Testovali sme tiež: TEST: balzam na pery FRUITY SHINE WATERMELON

Labello starostlivosť a balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už spomínala v úvode článku, mám rada oba typy produktov. Mám rada aj klasickú Labello tyčinku v modrom prevedení, avšak zbožňujem aj tieto ovocné vychytávky, ktoré vedia aj obyčajné nanášanie balzamu premeniť na vzácny moment. Spomínam si ako sa mi do rúk dostalo melónové Labello to bolo ako sen, normálne som sa vedela v mysli preniesť do horúcich letných dní, kedy si rada doprajem šťavnatý melón. 

 

Oba balzamy na pery, teda balzam aj masielko sú skvelo parfumované. Vôňa bobúľ je priam identická pri balzame ako aj pri čerstvom ovocí. Oba produkty jemne dotónujú pery - viac sa mi však páči sfarbenie ríbezľového masielka, ako černicovej tyčinky na pery. Avšak obe prevedenia sú veľmi prirodzené a nemusíte sa báť, že by vaše pery pôsobili neprirodzene.

 

Hygienickejšie mi príde prevedenie černicového balzamu, avšak voňavejšie a farebnejšie, či výdatnejšie starostlivejšie sa mi javí práve ríbezľové masielko. Obsahuje totiž mandľový olej a bambucké maslo, ktoré skvelo vyživujú pery. Avšak aj balzam v tyčinke je veľmi vhodným pomocníkom pre hydratáciu našich pier.

 

Za mňa odporúčam oba produkty, je len na vás aký typ prevedenia starostlivosti o vaše pery vám viac vyhovuje.

 

Testovali sme aj: TEST: Neónová Labello edícia

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Natália Homolová

Natália Homolová

23.05.2017 15:47

Mám tyčinku jahodovú výborna, tyčinky dlho používam od labello sú to vynikajúce balzamy, a teraz som si nedávno kúpila masielko veľmi sa mi páči aj balenie ,vôna a výborne hydratujú aj tyčinka aj masielko,ked miniem určite skúsim aj toto Red a ešte by som rada skusila kokosové

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

23.05.2017 15:48

Mám rada ovocné,voňavé balzamy na pery.

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

23.05.2017 16:57

Ja používam klasickú tyčinku Labello a som doteraz spokojná.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

23.05.2017 17:36

Balzamy na pery mám radšej vo vysúvacej tyčinke, zdá sa mi to hygienickejšie

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

24.05.2017 23:33

Používam viacero typov balzamov. V kabelke či vo vrecku mi nikdy nechýba tyčinka, doma si zvyknem nanášať balzam prstom z dózičky. Pri líčení si pod rúž najradšej vklepkám klasickú Niveu, keďže väčšina rúžov mi vysušuje pery..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 15:58

mám rada značku nivea ale tieto farebné ovocné balzamy ee

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE