TEST: Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara

Vo svete dekoratívnej kozmetiky sa objavuje vždy veľké množstvo nových produktov. Výrobcovia sa snažia o inovácie, zmeny a vylepšenia.

 

Ako je to s maskarou? Tam sú tie trendy v tvare kefky skutočne pokrokové. Túžite po výrazných, objemových a nádherne vytočených riasach?

 

Je tu pre vás Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara, ktorá je prísľubom vytvarovania aj objemu rias. Pozrime sa na to, ako obstála v našom testovaní. 

 

Oficiálny popis:

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Mascara vytvára dynamické riasy bez toho, aby to bolo na úkor ich úžasného objemu – a to všetko v jednom produkte. Spája výhody tvarujúcich klieští a maskary, čím porušuje pravidlá tradičného líčenia a umožňuje dosiahnutie perfektne tvarovaných rias s výnimočným objemom pri každej aplikácii. Tvarujúce kliešte na riasy viac nepotrebujete.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR - False Lash Epic - Maskara

max factor maskara

Zdroj: Shutterstock®

Dizajn obalu je viac menej pre mňa nevýrazný. Tentoraz Max Factor zvolil čiernu farbu v kombinácii s lesklou červenou. Podľa mňa tá červená farba nie je až tak šťastne zvolená. Názov aj celkový popis sa najlepšie číta pod priamym svetlom a mala som obrovský problém zachytiť to fotoaparátom. Ale nie je to nič, čo by maskare uberalo na kvalite. Čo je podstatnejšie, jej objem je nezvyčajne veľký oproti iným značkám (11 ml).

 

Testovali sme aj: TEST: Max Factor Masterpiece Waterproof maskara

maskara na objem rias

Zdroj: Shutterstock®

maskara na zahustenie rias

Zdroj: Shutterstock®

Intenzita čiernej je veľmi dobrá. Zo začiatku, kým maskaru tzv. "zabehnete" naberá trošku väčšie množstvo produktu. To si však všímám u viacerých maskár a beriem to už prakticky ako bežný jav. 

 

Zloženie obsahuje vyvážený podiel voskov pre maximálnu výdrž vytočeného tvaru rias. Vysoký podiel tuhých zložiek umožňuje dobré vrstvenie a zvýšenie objemu, a zároveň rýchle schnutie farby, čo je ďalšou výhodou pre zachovanie vytočeného tvaru rias.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR - Clump Defy - Maskara

riasenka na zahustenie rias

Zdroj: Shutterstock®

Kefka je kratšia v porovnaní s inými maskarami, vďaka čomu je aplikácia jednoduchšia a dokážete precízne zafarbiť každú jednotlivú riasu. Kratšia kefka vyhovuje aj menším očiam. Vlákna sú husto osadené, aby prenikli hlboko ku korienkom rias. Kefka dokáže dokonale zachytiť farbu na riasach a musím povedať, že riasy pekne zahustí. Vytvorí však prirodzený look. Neočakávajte efekt umelých rias. 

 

Testovali sme aj: TEST: Max Factor False Lash Epic Mascara

efekt prirodzených rias

Zdroj: Shutterstock®

Ako som spomínala, naberá väčšie množstvo farby, a preto si na fotke môžete všimnúť trošku otlačené miesto pri korienkoch rias. Ak sa vám toto stane, jednoducho vezmite čiernu ceruzku a "poťupkajte" ňou medzi riasami a rozmažte. Chybička krásy zmizne. U korienkov "cik-cak" efektom ich krásne nadvihnete.

 

Riasy mi nezlepuje a počas dňa sa nedrolí. Avšak, ak ju máte na sebe dlho, napr. od skorého rána do neskorého večera, tak začne trošičku opadávať. Nie je to však nič katastrofálne. Neotláča sa a odličovanie je bez komplikácií.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR - False Lash Effect - Maskara

Max Factor 2000 calorie curl addict maskara

Zdroj: Shutterstock®

Túto maskaru odporúčam tým ženám, ktoré potrebujú trošku podvihnúť a zahustiť riasy. Tým, ktorým chýba dĺžka, sa u tejto maskary extrémneho predĺženia nedočkajú. Riedke riasy však pekne oddelí a zahustí. Čo sa mi na nej najviac páči, je ten prirodzený look. Teraz je trendy prirodzenosť a umelé riasy sú trošičku v pozadí. Nezaradila by som ju medzi moje top maskary, ale v mojej kozmetickej výbave si našla miesto a uznávam, že ju celkom často používam. 

 

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskaru od značky Max Factor nájdete v sieti FAnn parfumérií.

 

Testovali sme aj: TEST: MAX FACTOR – Velvet Volume False Lash Effect Mascara

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

05.05.2017 13:06

ja som verna riasenke od spominanej znacky

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

05.05.2017 15:27

Najst dobru maskaru nie je jednoduche.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

05.05.2017 20:24

riasenky kupujem iba túto značku

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

08.05.2017 00:24

Používam inú značku, ale s rovnakým typom kefky. Veľmi som si ju obľúbila, nadvihne a vytočí riasy.

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

11.05.2017 14:03

tieto kartaciky moc nemusim

Vaše meno:

Janka Sláviková

Janka Sláviková

18.05.2017 17:38

určite vyskúšam, pretože potrebujem zvýrazniť riasy

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 16:42

brutálna maskara

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE