TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Víkend je práve to vhodné obdobie v týždni, kedy sa môžeme na svojom líčení vyblázniť a pridať tak trochu šmrnc našej vizáži. Mnoho z nás si totiž nemôže dovoliť odvážnejšie líčenie počas pracovného týždňa.

 

Ak sa však rozhodnete cez víkend vybrať večer do mesta, je dobré vaše bežné líčenie naozaj zvýrazniť. Ľudia si vás tak viac všimnú. Netreba však zabúdať na zlatú strednú cestu, pretože všetkého veľa škodí. Ak potrebujete, aby vaše oči vyzerali dramaticky, no zároveň jemne a vkusne, skúste siahnuť po vodeodolných ceruzkách na oči od značky Paese, ktoré sme pre vás testovali v hnedej a čiernej farbe.

 

Oficiálny popis:

 

Vodeodolná ceruza na oči bohatá na pigment, ktorá umožňuje vytvorenie presnej očnej linky. Vďaka vodeodolnej formule sú odolné voči potu a vlhkosti. Naša ceruza na oči Paese sa udrží na očných viečkach po celý deň. Plastový obal výsuvného eyelinera umožňuje presný a rýchly make-up očí vo všetkých podmienkach a chráni výrobok pred zlomením alebo poškodením. Ceruza na oči má na opačnom konci hubku na rozotieranie a strúhadlo.

 

Testovali sme tiež: TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Samotné balenie ceruzky je veľmi ľahké. Farba, ktorá prevláda u tejto značky, je čierna s bielymi nápismi. Obsah ceruzky je 0.005 g. Testované odtiene sú Deep black  01 a Smokey brown 02.

 

Testovali sme tiež: TEST: PAESE Artist - Bambusový púder s hodvábom

TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Systém, ktorý ceruzka má, je vysúvací. Na opačnej strane má táto ceruzka aplikátor, malú špongiu, ktorou si môžete nanesenú ceruzku rozotrieť. Ak túto špongiu vytiahnete, nájdete na druhom konci strúhadlo na ceruzku, čo je naozaj veľmi praktické.

 

Testovali sme tiež: TEST: Podkladová báza pod make up Paese pre suchú a citlivú pleť

TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Pri tomto testovaní oboch ceruziek som zistila, že ich konzistencia je rovnaká. Je krémová a aplikuje sa na viečko veľmi dobre. Čo ma prekvapilo ešte viac, je ich pigmentácia. Naozaj stačí jeden ťah a linka na viečku je silne viditeľná. Ceruzky nemajú žiadnu parfumáciu.

 

Testovali sme tiež: TEST: Paese liquid deepliner (očná linka)

TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Test: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Testované ceruzky boli pre mňa trošku ťažším orieškom, pretože bežne k mojej líčiacej rutine nepatria. Prekvapila ma však bohatá pigmentácia a jednoduché nanášanie. Stačil jeden ťah a linku bolo krásne vidieť na viečku, a to v oboch prípadoch.

 

To je však do istej miery rizikom, pretože ak trafíte vedľa, musíte opravovať. Avšak ak sa rozhodnete rozotrieť ceruzku aplikátorom, zaručí vám to takzvaný smokey eye efekt, ktorý sa už nerozmaže pri nosení.

 

Testovali sme tiež: TEST: Paese - ryžový púder

TEST: PAESE - Vodeodolná ceruzka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Čo som si však všimla je, že po nanesení ceruzky je dobré ihneď ju rozmazať aplikátorom. Ak ju necháte zaschnúť, už nepôjde rozmazať tak dobre. To môžeme vidieť na obrázku, kde som testovala hnedú ceruzku. Pri čiernej som však stihla ceruzku pekne rozmazať a efekt je naozaj krásny. Aj keď osobne nie som zaťažená na ceruzky, tak tieto sú vhodné aj pre ženy, ktoré ich nemajú veľmi v láske.

 

Ja osobne celkovo ceruzky nepreferujem. Ak sa nimi už nalíčim, tak ich stále pre istotu pretriem aj mojím obľúbeným tieňom. To odporúčam urobiť aj v prípade, ak si ceruzku nanesiete bez toho, aby ste ju rozotreli. Riskujete tým to, že sa vám ceruzka otlačí na vrchné viečko.

 

Celkovo sa však ceruzka nosí veľmi príjemne a počas dňa zostáva nezmenená a nezotiera sa ani keď si poplačete.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: Paese - rýchloschnúci lak na nechty

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

6 komentárov
Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

10.02.2017 15:47

Multifunkčná ceruzka, páči sa mi, že má aj strúhadlo, aplikátor aj špongiu. Večne hľadám strúhadlo, takto by som ho mala vždy poruke. Vyskúšam.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

10.02.2017 19:01

táto ceruzka vyzerá veľmi dobre, má dobré využitie

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

11.02.2017 07:41

Všetko pekne pokope, super vec.

Vaše meno:

Kinga Bugárová

Kinga Bugárová

27.02.2017 21:13

waoo :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

10.03.2017 19:55

Túto značku nepoznám no ceruzka ma zaujala musím sa po nej poobzerať

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 14:57

pekná naozaj je ju vidieť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE