Test: Starostlivosť o pleť s Nivea Creme Care

Skúste sa zamyslieť, s akým produktom sa spája vaše detstvo, ktorá vôňa je pre vás nezabudnuteľná a sprevádza vás takmer celý život. Pre mňa je to jednoznačne Nivea v modrej plechovke, v ktorej som si ako dieťa vždy po jej spotrebovaní schovávala nejaké tie dievčenské drobnôstky.

 

Tak ako sa doba mení a vyvíja smerom vpred, tak aj kozmetický priemysel prináša stále niečo nové a inovatívne, avšak založené aj v duchu tradicií a časom overenej kvality.

 

Dnes vám predstavím produkty mojej obľúbenej Nivei, ktoré sa nesú v tomto duchu. Pozrieme sa bližšie na nadčasovú starostlivosť o našu pleť s produktami radu Creme Care.

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea - Repair & Targeted Care

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Ošetrujúci čistiaci krém NIVEA Creme Care

 

Odlíčte svoju pleť šetrne! Jemná starostlivosť s obľúbenou vôňou originálneho krému Nivea odstráni nečistoty i mejkap. Krém aplikujte na vlhkú tvár. Aplikáciu môžete spojiť s jemnou masážou, jemné krúživé pohyby uľahčia nanesenie prípravku po celej ploche tváre. Na oplachovanie postačí voda, takže ak nechcete, už pleť nemusíte zbytočne dráždiť kozmetickými tampónmi. 

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA - Protect and Sensitive - Mlieko na opaľovanie

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Ošetrujúci čistiaci krém značky Nivea nájdete v tmavomodrej tube, ktorej biele popisy krásne nesú modro-bielu kombináciu typickú pre túto značku. Čistiaci krém mi svojím obalom pripomína krém na ruky, tým, že je postavený dolu hlavou. Osobne mám takto umiestnený vrchnáčik a dávkovač rada, nakoľko si viem raz-dva nadávkovať potrebné množstvo produktu bez zbytočného stláčania obalu. Konzistentne je produkt hustej krémovej konzistencie a parfumácia veľmi pripomína krém v plechovke.

 

Testovali sme tiež: TEST: Nivea Men REVITALIZAČNÝ BALZAM PO HOLENÍ 2 V 1 ACTIVE 

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Čistiaci krém Nivea okrem toho, že pleť skvelo prečistí, dodá jej aj dostatok hydratácie. Odporúča sa používať na navlhčenú tvár a možno ho opláchnuť vodou alebo len tak zotrieť vatovým tampónom. Ja uprednostňujem ovlaženie si tváre nad umývadlom, masáž tváre rozotrením čistiaceho krému Nivea a následne opláchnutie pleti. Veľmi sa mi osvedčila táto praktika, potom si už len pleť dočistím čistiacim mliekom, a teda druhým recenzovaným produktom. 

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea Men Creme – univerzálny krém pre mužov

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Ošetrujúce čistiace mlieko NIVEA Creme Care

 

Krása pleti spočíva v účinnej a pritom jemnej starostlivosti. Siahnite po zložení, ktoré pleť nielen chráni, ale dokonca ju pri každom použití ošetruje. Mlieko je určené na nanášanie pomocou odličovacieho tampóna alebo môžete mlieko po tvári rozotrieť prstami a pomocou kozmetických tampónov potom z pleti odstrániť.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea Men REVITALIZAČNÝ GÉL NA HOLENIE ACTIVE ENERGY

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Pleťové mlieko mi svojím balením pripomína telové mlieko, a tak som si v hlave zaužívala myšlienku, že toto je mliečko a pleťový krém, teda druhý testovaný produkt, mi zase pripomína svojím zjavom krém na ruky, takže to je čistiaci krém :) Som tak trošku popleto a chvíľku mi trvá, kým si zvyknem na nové produkty, ktoré nemám až tak zaužívané. Pleťové mliečko je odeté do tmavomodrej, ktorú v podobe popisov dopĺňa biely zastúpenec značky Nivea. 

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA - Vreckové detské mlieko na opaľovanie

nivea creme care

Zdroj: Shutterstock®

Pleťové mlieko je svojou konzistenciou stredne husté, krásne sa ním dá manipulovať pri čistení pleti, vďaka kĺzavosti sa perfektne rozpíja po pleti a zachytí tak každú jej časť. Pleť sa doslova rozžiari pri čistení, navyše je to pre mňa jedna báseň, keďže pleťové mliečko krásne vonia a myšlienkami sa viem preniesť do svojho detstva. Dokonalá večerná očista, relaxácia a navodenie si príjemnej atmosféry na spánok. Vďaka olejom, ktoré pleťové mlieko obsahuje moja pokožka nepociťuje žiadne dráždivé pocity ako je napnutá pleť, svrbenie, či nebodaj pocity štípania. 

 

Testovali sme tiež: TEST: NIVEA SUN – olej na opaľovanie v spreji SPF 6 (200 ml)

FOTOGALÉRIA: 

4 komentárov
Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

07.08.2016 17:39

ja mám z tejto rady vlhčné čistiace obrúsky a som spokojná

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

09.08.2016 20:22

Super ja od značky Nivea mam vela veci. Mozno kupim aj toto :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

05.09.2016 14:08

Z tejto rady mám čistiaci gél....vôňa klasická Niveová úžasná a celkovo som s výrobkom spokojná a kľudne si ho kúpim opäť.

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

14.03.2017 20:11

Celá táto kolekcia Nivea Creme Care je výnimočná v tom, že obsahuje originálnu vôňu krému Nivea. Čistiaci krém aj čistiace mlieko jemne vyčistia pleť. Ja uprednostňujem skôr čistiaci krém, pretože ho môžem použiť ako čistiaci gél.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE