TEST: Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Collistar...Poznáte túto značku? Ak nie, dnes vám ju predstavím a zameriam sa na jeden produkt, ktorý si obľúbite. Napísala som obľúbite? Myslela som tým ZAMILUJETE! 

 

Dynamická, podnikavá, neustále sa rozvíjajúca talianska značka, ktorá si už celých desať rokov drží prvenstvo v predaji výrobkov v selektívnych parfumériách. Testovala som pre vás výživné a omladzujúce telové mlieko s esenciálnymi olejmi, kvetom pomarančovníka a sicílskymi citrusmi.

 

 

Odporúčame prečítať: Collistar - sérum s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu a lifting

Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa oficiálne píše na stránke o tomto produkte : 

 

 • Textúra olejového mlieka je výnimočne zmyselná, príjemná, spájajúca bohaté olejové zloženie s čistou sviežosťou mlieka. Na zmysly pôsobí prostredníctvom vône pomarančových kvetov a esenciálnych olejov zo sicílskych citrusov, ktoré pôsobia revitalizujúco a vyvolávajú pocit absolútneho komfortu. Zahŕňa pokožku tela výhodami citrusových plodov a cennými aktívnymi zložkami.
   
 • Sicílske citrusy sú bohatým zdrojom AHA kyselín, flavonoidov a vitamínu C. Pôsobia proti starnutiu, predchádzajú vzniku pigmentových nerovností a zanechávajú pokožku dokonale žiarivú.
   
 • Exkluzívny komplex L22® tvorí kombinácia mastných kyselín, imitujúcich zloženie pokožky 22-ročnej ženy. Tvorí ho zmes olejov z jojoby, makadamiových orieškov, sójové fytosteroly, skvalén z olivového oleja a vitamín E. Skutočne omladzujúci kokteil zaručuje: výnimočnú výživu, hydratáciu a pružnosť, regeneráciu tkanív pokožky, obnovu hydrolipidovej rovnováhy ako v mladej pokožke, zlepšenie pružnosti a vitality.
   
 • Oleje z ryžových otrúb, sladkých mandlí a šípok poskytujú pokožke pružnosť a prevenciu pred vznikom strií.
   
 • Vitamín E bojuje proti voľným radikálom a starnutiu.
   

Pre maximálne výhody citrusovej terapie ho používajte denne v kombinácii s omladzujúcim peelingom Anti-Age Talasso-Scrub.

 

 

Odporúčame prečítať: Collistar – Mascara Infinito

Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je vo forme dávkovacej pumpičky s obsahom 200ml. Možno by som prijala nejaké drážky na dávkovači, (ako vieme, výrobok je na olejovej báze) aby sa pri aplikácií nešmýkalo. Nádoba je čiastočne priesvitná - môžete vidieť, koľko produktu vám ešte zostáva. Celkový dizajn, písmo aj zvolená farebná kombinácia obalu pôsobí luxusne. Výrobok z pohľadu balenia a dizajnu nemá chybu. wink

 

Testovali sme aj: Collistar - sérum s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu a lifting

Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Zdroj: Shutterstock®

Toto telové mlieko je zaujímavé už len tým, že je tekuté a má olejovo-mliečnu konzistenciu. Mliečko sa pri kontakte s pokožkou krásne leskne. Po tom, ako ho rozotriete, vám nezostáva mastný film, aj napriek čiastočnej olejovej textúre. Pokožka je na dotyk hebká, vláčna a cítite, že je hydratovaná. Ani ,,stopa" po vysušenej pokožke.

 

Testovali sme aj: COLLISTAR - ART DESIGN MASCARA

Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Zdroj: Shutterstock®

Parfumácia je veľmi príjemná a svieža. Po nanesení vás omámi krásna citrusová aróma, ktorá sa pohrá s vašimi zmyslami. Budete mať neustálu potrebu cítiť na sebe tento zázrak - 24 hodín 7 dní v týždni. Najideálnejšie je aplikovať toto mliečko po sprchovaní alebo dobrom kúpeli. Vtedy si najlepšie zrelaxujete telo aj myseľ.

 

Testovali sme aj: COLLISTAR omladzujúci thalasso telový peeling

Collistar - Nourishing Anti-Age Oil-Milk

Zdroj: Shutterstock®

Na záver musím povedať, že tento výrobok sa u mňa zaradil medzi Top produkty, ktoré sú mojimi pravidelnými pomocníkmi. Je to pre mňa revolučný výrobok, ktorý som vyskúšala prvýkrát. Určite ho musí každá z vás vyskúšať na vlastnej koži.

 

Tri dôvody, prečo sa oplatí do olejového mlieka Collistar  investovať:

 • 1. pre jeho skvelé účinky
 • 2. pre jeho krásnu vôňu
 • 3. pre jeho jedinečnosť a návykovosť (v dobrom slova zmysle) wink
2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.12.2015 08:41

tento produkt vyzerá veľmi dobre, verím, že tá vôňa je úžasná :) pekná recenzia

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 16:24

wau chválim dávkovač...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE