TEST: Toaletná voda Power Woman - Oriflame

Testovanie vôní, respektíve parfumov tu ešte nebolo. Hneď to preto napravíme a v dnešnom teste vám práve jednu vôňu predstavím. Toaletná voda Power Woman od Oriflamu.

Testovanie vôní, respektíve parfumov tu ešte nebolo. Hneď to preto napravíme a v dnešnom teste vám práve jednu vôňu predstavím.

 

Toaletná voda Power Woman od Oriflamu.

 

Na testovanie tohto výrobku som sa naozaj tešila, nakoľko som doposiaľ nemala česť testovať vône.

 

 

Pre tieto účely som obdržala 50 ml toaletnú vodu Power Woman od Oriflamu. Vôňa patrí v rámci ponuky Oriflamu medzi pomerne novú vôňu.


Kozmetická spoločnosť Oriflame vôňu Power Woman vo svojej kampani predstavuje takto:


,,Vôňa Power Woman je určená pre vášnivú, odhodlanú a charizmatickú ženu. Vôňa je fascinujúcou zmesou pikantného zázvoru, pačuli a ruží. Toaletná voda pre ženu, ktorá mieri vysoko a presne vie, čo od života chce."

 

Toaletná voda Power Woman - Oriflame

 
Testovanie a hodnotenie vône

 

 

Obal vône: Vôňa je balená do tvrdej papierovej krabičky. Farba krabičky je čierna a na spodku krabičky sa prelínajú čierno-biele prúžky, ktoré sa v strede stretávajú. Farba písma, respektíve názov vône a značky je riešená zlatou farbou na čiernom podklade. Balenie na mňa celkovým dojmom pôsobí elegantne. Osobne si myslím, že nesmrteľnou čierno-bielou kombináciou sa nedá nič pokaziť.

 

Toaletná voda Power Woman - Oriflame
 

Flakón vône: Flakón farbou ladí s krabičkou. Po okrajoch má štvorcový hranatý tvar, ktorý sa v stredných líniách flakónu zužuje. Sklo flakónu je farebne tónované od priesvitnej farby až po nepriehľadnú čiernu farbu smerom nahor. Vrchnák má taktiež hranatý štvorcový tvar, ktorý sa smerom nadol zužuje. Názov vône má zlatú farbu.

 

Vôňa: Pri prvom vdýchnutí vône zisťujem, že ide o výraznejšiu elegantnú vôňu pre ženy, ktorá je úplne ideálna do spoločnosti, divadla ale aj na bežný deň, keď chcete zaujať a byť elegantnou.

 

Toaletná voda Power Woman - Oriflame
 

V prvých tónoch vône cítim svieže ruže ale i pačuli. V momente, keď sa vôňa na pokožke trochu ,,usadí“, cítim korenistú zložku vône. Ja cítim i jemný závan horkej čokolády, no možno je to iba môj subjektívny pocit. Takéto silnejšie vône mám v obľube, nakoľko sa vôňou ráno navoniam a poobede podľa potreby vôňu osviežim opätovným prestriekaním. Na oblečení či vlasoch vydrží vôňa naozaj dlho a cítim ju i na druhý deň.

 

Toaletná voda Power Woman - Oriflame
 

Hodnotenie: Táto vôňa je zaujímavá v každej svojej fáze uvoľňovania a v prípade, že hľadáte zaujímavú, výraznejšiu a ťažšiu vôňu na zimu, určite po nej siahnite.

 

Vôňu kúpite v aktuálnej kampani Oriflamu za zvýhodnenú cenu. Kontaktujte svoju Oriflame Lady.
 

2 komentárov
Jana Komadova

Jana Komadova

19.10.2013 13:41

znie to lákavo mám rada vôňu ruží

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:53

flakon je nádherný, zvolila by som to ako darček.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE