TEST: Mary Kay - ceruzka na oči

V tomto článku vám predstavím ceruzku na oči z radu dekoratívnej kozmetiky marykayatplay od značky Mary Kay. Čítajte ďalej

 

Rad dekoratívnej kozmetiky marykayatplay od značky Mary Kay sme vám tu už predstavovali. V tomto článku chcem bližie opísať ceruzku na oči v odtieni purple smoke. Zaujimavé je, že ceruzku môžete použiť ako linku, tieň na celé viečko a na tieňovanie očnicového oblúka. Ako sa mi páči?

 

 

 Nech sa páči, čítajte ďalej...

 

Mary Kay - ceruzka na oči

 

Ceruzka je balená v papierovej krabičke a samotná ceruzka je dosť hrubá, taktiež ako aj tuha.

 

Mary Kay - ceruzka na oči

 

Odtieň ceruzky je Purple smoke, je to taký fialovo-sivý odtieň a obsahuje veľa drobnučkých trblietok. Konzistenciu by som charakterizovala ako krémovejšiu, nanáša sa vďaka tomu veľmi ľahko a rýchlo.

 

Mary Kay - ceruzka na oči

 

Ak si rady robíte linku, s touto ceruzkou sa dá spraviť žiaľ len hrubšia. V oficiálnom popise k ceruzke sa píše, že okrem linky si ňou môžete vytieňovať aj celé viečko. Vyzeralo to veľmi pekne, ale žiaľ vydržalo mi to asi len nejaké štyri hodiny. Potom sa mi farba začala zbiehať dokopy, čo je dosť škoda. A to som použila aj podklad pod očné tiene. Takže ostávam pri jej používaní vo forme linky.

 

Mary Kay - ceruzka na oči

 

Mínus vidím aj v tom, že ceruzku je potrebné strúhať a to dosť často, ak ju používate každý deň. Keďže je mastnejšej konzistencie, rýchlo sa míňa. Naniesla som si ju len párkrát a už som ju strúhala. Farba v ceruzke vyzerá byť pekná sýta, no ak som chcela dosiahnuť taký odtieň, bolo potrebné prejsť ceruzkou viackrát po tom istom mieste.

 

Mary Kay - ceruzka na oči

 

Mnohé z vás ako denné líčenie používajú len špirálu. S použitím tejto ceruzky a špirály budú oči pôsobiť pekne jemne a rozžiarene. Jej nanesenie zaberie len pár sekúnd, takže je to vhodné pre ženy, ktoré nebaví robiť si linky, prípadne čo chcú, aby im líčenie zabralo čo najmenej času a bolo prirodzené.


Ceruzka je dostupná v 4 odtieňoch:

 

  • Purple smoke
  • Gold mine
  • In the navy
  • Green Tea

 

 

Cena je 10 €.
Obsah: 2,5 g

 

Zdroj foto: www.marykay.sk , www.marykay.com
4 komentárov
Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

22.10.2013 18:32

nooo...cena je peknaa :D

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

07.01.2014 15:30

tiene nepoužívam ale tento je zaujímavý

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 16:31

Veľmi dobre vyzerá na očiach...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:51

ani som nevedela že značka MK rozšírila svoj sortiment o ceruzky na oči :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE