TEST: Natura Siberica Maska na tvár rýchla energia

Maske na tvár, ktorá bola vyvinutá na účinnú starostlivosť o zrelú pokožku tváre - podporuje aktívnu regeneráciu buniek a účinne spomaľuje proces starnutia kože.

Používate pleťové masky? Ak nie mali by ste začať! Masky sú naozaj super vec, s pleťou dokážu spraviť zázraky už v priebehu niekoľkých minút. 


Suchej pleti dodajú výživné látky, mastnú pleť dokážu krásne zmatniť na dlhú dobu, či sú aj masky, ktoré Vám vypnú pleť a zbavia Vás akoby na pár hodín vrások, alebo aj také ktoré pleti dodajú potrebnú "energiu". 

 

 

Dnes to bude o prírodnej certifikovanej intenzívnej maske na tvár, ktorá bola vyvinutá na účinnú starostlivosť o zrelú pokožku tváre. Táto maska podporuje aktívnu regeneráciu buniek a účinne spomaľuje proces starnutia kože.

 

Táto maska sa zaraďuje medzi masky na tvár COSMOS, ktoré majú certifikát prírodnej kozmetiky COSMOS NATURAL. Maska pri kúpe je zabalená v krabičke spolu aj s príbalovým letáčikom - krabička aj letáčik je v čisto anglickom jazyku. Avšak ihneď z krabičky vyčítate indegriencie ale aj látky, ktoré v nej nenájdete pretože ide o prírodnú masku.

 

Natura Siberica Maska na tvár rýchla energia

 

Táto maska neobsahuje!

 

• PARABÉNY (methyl, propyl,..)
• SILIKÓNY
• SYNTETICKÉ VÔNE
• SYNTETICKÉ FARBIVÁ
• MINERÁLNE OLEJE
• GLYKOL, PEG, SLS, SLES

 

Natura Siberica Maska na tvár rýchla energia

 

Aké účinné látky táto maska obsahuje a čo látky zabezpečujú?

 

Dutohlávka snežná je unikátna sibírska rastlina, ktorá vďaka vysokému obsahu kyseliny oleínovej podporuje regeneráciu tonusu pokožky a dodáva jej živiny.
 

• Výťažok z rozchodnice ružovej omladzuje pokožku do hĺbky, pretože podporuje látkovú výmenu, zvyšuje ochranné funkcie kože a odolnosť voči vplyvom vonkajšieho prostredia.
 

• Organické výťažky z myšieho chvosta a túžobníka stimulujú procesy regenerácie, spevňujú pokožku a dodávajú jej jemnosť a pružnosť.

 

 Natura Siberica Maska na tvár rýchla energia

 
 Maska je pred prvým použitím chránená ochannou fóliou - to je plus pretože aspoň viete že je naozaj nová, pred Vami ešte nepoužitá. 

 

Táto maska sa nanáša ako bežné krémové masky, masku nanesiete v jemnej vrstve rovnomerne na čistú pokožku. Nezabúdajte, že všetky masky bez rozdielu sa nanášajú iba na dobre očistenú tvár, krk a dekolt.  Vždy sa snažte dodržiavať doporučenú dobu pôsobenia, aby ste dosiahli želaný účinok. Táto doba by sa nemala nielen skracovať, ale ani predlžovať. Konkrétne táto maska sa necháva na pleti pôsobiť na dobu 10-15 minút, potom ju už len klasicky opláchnite teplou vodou. 

 

Maska má biele krémové zloženie. Čo je zvláštne je jej vôňa. Ja v nej cítim niečo citrusové a mentolové zároveň, je to naozaj krásna vôňa. Keď si ju necháte pôsobiť tých 15 minút tak potom uvidíte akoby sa na niektorých miestach pleti stratila - vtedy viete že si pleť z masky zobrala všetky výživné látky ktoré potrebovala. Po zmytí z pleti ostane pleť pekná plne vyživená na pohľad vyzerá sviežo a je aj jemne vypnutá. Na dotyk je pleť hebká.

 

Túto masku odporúča výrobca používať 1x až 2x do týždňa.

 

 Natura Siberica Maska na tvár rýchla energia

 
 

 

Aj túto masku na tvár - rýchla energia COSMOS si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope • TU •

 

Objem: 75 ml
Bežná cena: 7,90 €
Naša cena: 5,90 €

 

Zdroj foto: www.siberica.kamzakrasou.sk
3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

31.01.2014 22:19

Výborná maska, podľa ingrediencíí a recenzie...

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 15:38

Táto značka má skvelé masky, ja mám od nich vzorku (masky)
tak asi dnes pôjdem vyskúšať!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:52

vyzerá sľubne...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE