TEST: Beauty Friends pleťová maska Green Tea

Extrakty zo zeleného čaju sú bohaté na antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi. Vyskúšajte pleťovú masku s výťažkami zo zeleného čaju...

Určite všetky poznáte blahodárne účinky zeleného čaju a viete, že je bohatý na antioxidanty. Práve extrakty zo zeleného čaju, ktoré sú obsiahnuté v pleťovej maske Beauty Friends chránia pokožku pred voľnými radikálmi. 

 

V Ázii sú tieto pleťové masky Beauty Friends už dlhé roky nevyhnutnosťou žien, ktoré sa o svoju pleť starajú. Teraz tento trend pleťových masiek a taktiež aj ázijských BB krémov prichádza aj k nám. Neodolala som a ázijskú pleťovú masku Beauty Friends som si vyskúšala na vlastnej koži (tvári). O tom, aký mám z masky dojem, ako na mňa pôsobí a aké boli výsledky sa dočítate v tomto článku. 

 

Tieto pleťové masky sú vyrobené z papiera, alebo bavlny (gázy), ktorá je nasiaknutá emulziou alebo gélom. Táto emulzia je plná výživných látok pre rýchle a efektívne výsledky a krajšiu pleť.

 

Beauty Friends pleťová maska Green Tea

 
Beautyfriends masky ponúkajú mnoho výhod:

 

  • Jednoduchosť - sú ihneď pripravené na použitie
  • Rýchlosť- žiarivá pleť už za 20 minút
  • Vysoká účinnosť - okamžité výsledky po použití
  • Obsahujú veľa organických zložiek
  • Vzhľadom k svojej veľkosti sú vhodné aj na cestovanie
  • Zabezpečujú lepšiu priľnavosť make-upu
  • Cenová výhodnosť

 

Ako môžete vidieť na fotke nižšie, maska je zabalená v pevnejšom fóliovom nepriehľadnom obale, ktorý sa mne osobne otváral ťažšie. Myslela som, že len potiahnem na mieste kde to je vyznačené, ale nie. Aj keď tam má znázornené miesto, kde treba masku otvoriť, musela som použiť nožničky.

 

Po otvorení ma hneď ovanula vôňa masky. Naozaj mi pripomenula svieži zelený čajík. Vnútri sa nachádzala veeeľmi mokrá maska napustená emulziou s extraktom zo zeleného čaju a na dotyk bola trochu mazľavá. Priložila som si ju podľa obrázkového návodu na tvár. Maska bola síce o čosi väčšia ako moja tvár, ale podarilo sa mi ju napasovať tak, aby mi mohla začať pôsobiť.

  

Beauty Friends pleťová maska Green Tea

 

Ako môžete vidieť na poslednej fotke, táto pleťová maska má vystrihnuté otvory na oči, nos a ústa. Napriek tomu mi kus nepasovala, bola o čosi väčšia. Ale po priložení na pleť som si ju poposúvala aby mi sadla na tvár. A maska začala pôsobiť.

 

Použitie : V balení sa nachádza jedna maska na tvár, ktorá má vyrezané otvory na oči, ústa a nos. Keďže to nie je maska tekutá alebo krémová, nenanáša sa na pleť štetcami, len sa jednoducho maska vyberie z obalu a priloží na pleť. Nechá sa pôsobiť 20 minút. Táto uvedená doba by sa mala dodržiavať, nemala by sa skracovať ani predlžovať, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Maska sa po použití nezmýva, len sa pekne zloží z pleti a keď vám na nej ostane tekutina, ktorú maska obsahuje, tak tú si pekne vmasírujete do pokožky.

 

Moje pocity po použití: Po použití a jej zložení z mojej pleti ostala maska takmer suchá, všetky potrebné látky sa mi vstrebali do pleti. A ktoré sa nevstrebali, tie som do nej vmasírovala. Po zložení masky bola moja pleť veľmi príjemne osviežená a všimla som si, že aj upokojená. Ako najhlavnejšie čo som si všimla na mojej pleti bolo, že po použití bola dokonale hydratovaná. Pri pravidelnom používaní masky bude vaša pleť chránená pred škodlivými vplyvmi. Určite vám ju môžem len doporučiť, moja pleť sa po jej použití cíti veľmi príjemne ;-)

  

Beauty Friends pleťová maska Green Tea

 

Pleťovú masku Beauty Friends si môžete zakúpiť vo viacerých druhoch: kolagénovú masku, kiwi masku, aloe vera masku, citrónovú masku, masku so zeleným čajom, ženšenovú masku, uhorkovú masku, masku s koenzýmom Q10, vitamínovú masku alebo paradajkovú masku. Každá maska je dobrá na niečo iné, a postupne vám ich tu budeme predstavovať a testovať.

 

Na tieto originálne ázijské masky značky Beauty Friends v rôznych variantoch sa môžete tešiť a už čoskoro si ich budete môcť zakúpiť v našom e-shope za príjemnú cenu 1,80 € ktorá určite stojí za vyskúšanie ;-)

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.09.2013 16:39

Masku zo zeleného čaju som ešte nemala, podľa recenzie musí byť super a ešte k tomu za výbornú cenu:))

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.02.2014 15:17

skvelá recenzia a aj cena rada by som ju vyskúšala

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 16:44

tak masku so zeleným čajom by som rada vyskúšala.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 07:59

Zelený čajík patrí k mojim najobľúbenejším, ale v kozmetike som ho ešte neskúšala :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE