TEST: Collistar - sérum s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu a lifting

Po lete je naša pleť unavená a bez energie. Zapríčiňuje to najmä slnko, ktoré pleť vyčerpáva a dehydruje. S nástupom chladnejších dní je preto vhodné dopriať pleti vzpruhu v podobe pleťového séra, ktoré jej dodá potrebnú energiu, pokožku mierne vypne a zabojuje aj s drobnými vráskami okolo očí a úst, ktoré jemne vyhladí.

 

Myslím si, že značku Collistar nie je potrebné opäť predstavovať. Okrem dekoratívnej kozmetiky sa Collistar zameriava na pleťovú i telovú starostlivosť. A práve dnes si predstavíme produkt, ktorý je určený na pleťovú starostlivosť. Bude ním Sérum s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu a lifting od Collistaru.

 

 

Odporúčame prečítať: Collistar – Mascara Infinito

collistar-serum

Zdroj: Shutterstock®

Čo o sére hovorí výrobca?

 

,,Kyselina hyalurónová pre hydratáciu a lifting - Pre svoju výnimočnú kapacitu uzavrieť a zachovať veľké množstvo vody zohráva kyselina hyalurónová kľúčovú úlohu pri zabezpečení optimálnej úrovne hydratácie tkaniva pleti. Zároveň pôsobí ako „cement“ medzi bunkami, čím udržiava pleť pevnú a hladkú."

 

ÚČINKY:

 

Pre zabezpečenie maximálnej efektívnosti a využitia potenciálu tejto vzácnej látky obsahuje prípravok kyselinu hyalurónovú v troch rozličných molekulárnych hmotnostiach, čím pôsobí na všetky úrovne štruktúry pleti:
 

• hydratuje a vypína povrch pleti (vysoká molekulárna hmotnosť);

• hydratuje a redukuje vrásky na úrovni spojenia dermy a epidermy (stredná molekulárna hmotnosť);

• hĺbkovo hydratuje a stimuluje metabolizmus buniek (nízka molekulárna hmotnosť).

 

VÝSLEDKY:

 

Nepretržitá a intenzívna hydratácia vedie k spevneniu pleti. Známky dehydratácie a mimické linky sa strácajú, pleť je čoraz hladšia a viac vypnutá. 30 ml sklenené balenie s dávkovačom.“

 

 

Odporúčame prečítať: COLLISTAR NUDE+ jeseň/zima 2015

collistar-serum

Zdroj: Shutterstock®

Čo na sérum s kyselinou hyalurónovou hovorím ja?

 

Pleťové sérum som doposiaľ príliš nepoužívala, pretože si myslím, že moja pleť je ešte pomere mladá a v dobrej kondícii. Keď mi však prišlo na testovanie sérum s kyselinou hyalurónovou, povedala som si, že ho vyskúšam. Páči sa mi, že toto sérum je primárne zamerané najmä na hydratáciu a lifting, nie na redukciu vrások. Vrásky totiž na mojej pleti nie sú ešte viditeľné a myslím si, že na takéto produkty mám ešte trochu času. :-)

 

Čo sa však týka hydratácie, tú potrebujem ako ,,soľ“, pretože moja pleť je počas zimného obdobia skôr suchšia a citlivá. Balenie výrobku môžem iba chváliť, pretože je vidno, že ide o ,,high end“ produkt, teda produkt, ktorý sa zaraďuje do drahšej kategórie výrobkov, ktoré sú ,,ovenčené“ často zvučnými menami svetových značiek.

 

 

Odporúčame prečítať: Collistar - Gloss Nail Lacquer Gel Effect, lak na nechty

collistar-serum

Zdroj: Shutterstock®

Samotné sérum má sklenenú tmavohnedú priehľadnú fľaštičku spolu s pipetkou, ktorá nám ho pomôže aplikovať. Sérum je bezfarebné, neparfumované a jeho textúra je redšia, no ťahavá. Ospravedlňte ma, ale pripomína mi sliz. :-)

 

Na jednu aplikáciu stačí malé množstvo séra, ktoré sa ľahko votrie do pleti, do krku i dekoltu. Toto balenie mám zhruba dva mesiace a minula som z neho štvrtinu balenia. Takže aj keď ide o finančne náročnejší produkt, svojou výdržou vám to oplatí. :-)

 

Po sére nanášam na pleť, krk a dekolt nočný krém. Sérum musím pochváliť, pretože ráno je moja pleť príjemne hladká, vypnutá a o hydratáciu taktiež nie je núdza. Myslím si, že spolu s dobrým hutným krémom vytvorí kombináciu, ktorá je priam stvorená na jesenné a zimné obdobie.

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

 

Vyskúšali ste už toto pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou od

Collistaru?

 

Máte skúsenosti s výrobkami značky Collistar?

 

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.11.2015 13:45

neskúšala som toto sérum ale určite by som ho vyskúšala rada, myslím že moja pleť by to po lete určite ocenila :-)

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

08.04.2016 19:25

rada ho niekedy skúsim :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE