TEST: Garnier - micelárna voda

Micelárne vody netreba asi nikomu nejako extra zvlášť predstavovať. Naozaj ide o tak rozšírený kozmetický produkt, ktorý má vo svojom sortimente zahrnutá snáď každá jedna známa kozmetická značka.

 

Garnier nepatrí k výnimke, a preto vás neprekvapí, že vám dnes predstavím micelárnu vodu, ktorá je artiklom tejto značky.

 

Micelárna voda, ako už iste dobre viete, je založená na obsahu micel, ktoré účinne zachytia nečistoty a zbytky make-upu na vašej pleti, ktorá tak zostáva krásne prečistená a pripravená na aplikáciu krému. Dnes teda bude reč o micelárnej vodičke Garnier, ktorá je vhodná aj precitlivú pleť.

 

Testovali sme tiež: GARNIER Action Control thermic 72H sprej 

micelárna voda garnier

Zdroj: Shutterstock®

Micelárna voda od Garnier je vhodná pre citlivú pleť a neobsahuje parfumy. Nielenže pleť čistí pomocou micelov, ale zároveň obsahuje antioxidačný extrakt z Maringy, ktorý upokojuje pleť. Za naozaj veľké balenie zaplatíte super cenu. Vodeodolný mejkap odstráni na 100%. Pleť je po použití čistá, svieža, hydratovaná a vypnutá. 

 

Testovali sme aj: GARNIER ULTRA DOUX maska na vlasy 

micelárna voda garnier

Zdroj: Shutterstock®

Celkový dizajn micelárnej vody Garnier ma hneď chytil za srdce. Najviac sa mi páči krásny dievčenský vrchnáčik v ružovom prevedení. Inak je flaštička priehľadná, zdobia ju len informačné etikety z prednej a zadnej strany. Na prednej strane sa vyníma Garnier logo a stručný popis produktu v anglickom jazyku, na strane zadnej sa už popis objavuje vo viacerých jazykoch. Konzistetne je micelárka vodičkou, ktorá sa uvoľňuje cez prietokový vrchnáčik. Postačí už len flaštičku mierne nakloniť a nadávkovať si potrebné množstvo na vatový tampón. Micelárna voda je neparfumovaná.

 

Testovali sme tiež: Garnier - šampón a kondicionér Ultra Doux Marvelous

micelárna voda garnier

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo môžem hodnotiť micelárnu vodu Garnier veľmi kladne, splní to, čo aj sľúbi. Keď sa tak zamyslím, ani veľmi nevnímam rozdiely medzi jednotlivými micelárkami. Áno, mám citlivú pleť i očné okolie, ale micelárka v tomto obstála. Micelárna voda krásne a hlavne šetrne čistí moju citlivú pleť a zanecháva ju čistú a sviežu. Skvelo odstráni make-up, aj ten vodeodolný. 

 

Testovali sme aj: Garnier Pure All In One micelárna voda 

micelárna voda garnier

Zdroj: Shutterstock®

Obstála pri čistení mojej citlivej pleti, má ideálne tolerantné zloženie, neobsahuje parabény, nie je parfumovaná a cena v porovnaní s inými micelárkami je viac než priaznivá. 

 

Testovali sme tiež: Essentials - Odličovacie mlieko a pleťová voda

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.01.2016 08:48

micelarky mam rada

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

24.01.2016 18:38

najlepšia!

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

25.01.2016 07:31

vodu mám odskúšanú a používam ju pravidelne...svieť je po nej čistá a svieža

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.01.2016 10:04

neskúšala som ešte mám zatiaľ vyskúšané len od biodermy a ziaji ale skôr preferujem pleťové mliečka.

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

11.03.2016 08:56

Raz keď mi došla moja obľúbená Bioderma som si kúpila túto od Garnier. Neviem čo ma to napadlo, asi sa nikdy nepoučím. Štípala ma v očiach, no na tvári bola príjemná a krásne odlíčila makeup.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

06.04.2016 12:41

Je super až na jeden detail....neodličuje dobre špirálu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE