TEST: GARNIER Miracle Skin Cream

Miracle Skin denný krém od Garnier je síce na trhu od decembra minulého roku, no podľa mňa sa stále radí k novinkám - aspoň ja som ho začala vnímať prostredníctvom reklám iba nedávno, preto si dnes o ňom povieme niečo viac...
 

Jeho podstatou je "vybabrať" s vráskami, známkami únavy, pigmentovými škvrnami, nejednotnému tónu a mdlej nejasnej farbe pleti - OKAMŽITE a DLHODOBO!

 

Jeho účinky boli testované na 1570 ženách všetkých typov a tónov pleti. Najvhodnejší je pre ženy po 30-tke, kedy sa pleť začína rapídne meniť a preto by mala zmeniť aj kozmetika, ktorú ste používali doteraz...

miracle-skin-cream

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa medzi Vami nachádzajú také, ktoré už po 30-tke majú, môžete skúsiť práve tento krém s patentovanou technológiou, ktorá okamžite minimalizuje známky starnutia od prvého použitia s dlhodobými výsledkami! Ja mám ešte zopár rokov od spomínaného veku, avšak prvé vrásky na čele ma už dávno pobozkali, a takisto ma vždy poteší každé zjednotenie farebného tónu pleti.

garnier-miracle-skin-cream

Zdroj: Shutterstock®

Nie vždy si naštudujem všetky informácie o produkte pred jeho otestovaním, a vtedy som často prekvapená, čo to vlastne za produkt držím v ruke :)) Rovnako som bola prekvapená aj vtedy, keď som si prvýkrát naniesla tento krém, ktorý sa behom pár sekúnd zmenil z klasického bieleho krému, na jemný tónovač :))

miracle-skin-krem

Zdroj: Shutterstock®

Zjednotenie tónu zaručujú obsiahnuté mikrokapsule, ktoré uvoľňujú mikropigmenty a práve vďaka nim je pleť po nanesení rozjasnená so zjednoteným tónom.


Redukciu vrások už zaručuje 7 aktívnych látok - Pro retinol pre produkciu kolagénu, Vitamín C pre rozjasnenie pleti, anti oxidačný zázvor, Vitamín B5 pre posilnenie ochrannej bariéry pleti, ochranný faktor 20,ktorý efektívne chráni pleť pred UV žiarením, Vitamín B3 pre reguláciu procesu melangenézie, spevňujúce peptidy a LHA pre stimuláciu obnovy buniek.

garnier-miracle-skin-krem

Zdroj: Shutterstock®

Miracle Skin denný krém je vhodný pre všetky typy pleti, neupcháva póry, a okrem tohto krému je dostupný ešte aj očný krém, vďaka ktorému teda môžete dopriať potrebnú starostlivosť aj samotnému očnému okoliu! Má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vsaje do pleti, a nepôsobí príliš mastne, čo ja osobne kvitujem, pretože moja mastná T-zóna nepríjme každý krém...

garnier-krem

Zdroj: Shutterstock®

Taktiež oceňujem balenie a lá plastová tubička, ktorú bez problémov šupnete do kabelky a nezaberie veľa miesta, a najmä nie je taká ťažká ako niektoré krémy v sklenenom balení. Príjemne sviežo vonia, a vôňu dokonca dlho cítim aj po aplikovaní na pleť :))

garnier-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Samotné účinky, respektíve zmeny by určite boli lepšie viditeľné na pleti ženy po 30-tke, avšak čo sa hydratácie a zjednotenia tónu pleti týka - som nadmieru spokojná! Ako viete, mám problematickú pleť, a tento krém pekne zamaskuje začervenané miesta, a teda opticky pôsobí vďaka zjednoteniu krajšie. Ak však chcete pri používaní vidieť aj zmiernenie vrások, krém je potrebné používať denne, a ja pevne verím, že tie výsledky sa určite dostavia!

garnier-skin-naturals

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

05.02.2015 14:40

má krásny dizajn ale mňa nezaujal nakoľko tónuje

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.02.2015 14:51

môže byť vynikajúci a určite by som ho rada skúsila

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

09.02.2015 18:05

rada by som ho skúsila :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE