TEST: Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči

Tento jemný krém pre citlivú pokožku okolo očí sa nezameriava len na príznaky starnutia, ale tiež poskytuje jej celodennú hydratáciu. Výťažok z čierneho kaviáru účinne

Hovorí sa, že oči sú zrkadlom našej duše.

 

Ak pôsobia unavene, sú podráždené, s tmavými kruhmi, vráskami a vačkami, niečo nie je v poriadku.


V dnešnom teste Vám predstavím tretiu starostlivosť od kozmetickej značky Natura Siberica konkrétnejšie krém z radu Absolut a to

 

 

"Absolut" ľadový liftingový spevňujúci krém na oči s kaviárom z belugy. Teda špeciálne cielenú starostlivosť o očné okolie.

 

Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči

 

Aj pri tomto kréme existujú tri dôvody prečo by ste mali siahnuť práve po ňom.

 

Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči

 

1 dôvod - Funguje!


Tento jemný krém pre citlivú pokožku okolo očí sa nezameriava len na príznaky starnutia, ale tiež poskytuje jej celodennú hydratáciu. Výťažok z čierneho kaviáru účinne vyhladzuje vrásky a znižuje ochabnutie pokožky zvýšením kolagénovej hustoty. Omega 6 komplex vyživuje pokožku, čím sa zabráni jej hydratácii a vysychaniu. Skalná ruža a Regu–Age® komplex spevňujú pleť a pomáhajú eliminovať opuchnuté oči. Lifting komplex Liftonin obnovuje štruktúru pleti, omladzuje ju, robí pokožku vláčnou a posilňuje jej vlastné regeneračné procesy.

 

Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči

 

2 dôvod - je maximálne prírodný!


Organický extrakt z Divokých kvetov harmančeka hydratuje, regeneruje a chráni pokožku pred zápalmi, zjemňuje a upokojuje, stimuluje obnovu buniek. Organická ružová voda spôsobuje, že pokožka sa bude cítiť a vyzerať svieža, odstraňuje opuchy, viditeľne redukuje vrásky a poskytuje alifting účinok, hoci po prvej aplikácii. Prírodný harmanček je známy pre svoje antibakteriálne vlastnosti, hojí, znižuje opuchy, upokojuje pokožku.
Je maximálne bezpečný!

 

Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči

 

3 dôvod - výrobok neobsahuje škodlivé chemické komponenty:


0% silikón
0% minerálne oleje
0% parabény BHT-BHA
0% PEG
0% EDTA

 

Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči
 
 

Aj tento krémik z radu Absolut je pri kúpe zabalený v čiernej krabiče s anglickým popisom. Samotný obal je znovu neokukaný ako pri liftingovom kréme a regenerančnom sére, o ktorých ste si už mohli prečítať testy. Tieto výrobky z radu Absolut tvoria dokopy jednotnú starostlivosť, spoločne sa dopĺňajú a tak aj účinky pri dlhodobejšom používaní sú viditeľné skôr akoby ste používali len jeden z nich.  

 

Tento krém pre očnú starostlivosť má hutnú konzistenciu, ktorú môžete vidieť aj na fotografii. Je  trošku mastnejší, rozotiera sa veľmi dobre, na začiatku Vás bude krém príjemne chladiť (čas kedy sa krémik vstrebáva do pokožky) potom sa chlad stratí a pokožka neostane mastná hoci krém je mastnejšieho charakteru. Krém je jemne parfumovaný. Citlivé okolie očí nijak nedráždi. Už po prvých troch týždňoch sú viditeľné zmeny čo sa týka opuchov a čiernych kruhov pod očami. Zakaždým čo krém použijete je po jeho vstrebaní do pokožky cítiť ako sa pokožka okolo očí vypína, teda aj vrásky sa postupom času jemne redukujú. 

 
 
Ľadový liftingový spevňujúci krém na oči
 
 

Pozrite sa na celý rad výrobkov Natura Siberica Absolut Anti Age, ktorý pomáha pokožke predchádzať vráskam, urýchľuje bunkovú regeneráciu pokožky, ktorá sa vplyvom veku a aj životného prostredia spomaľuje a celkovo pokožku udržuje aby bola rozžiarenejšia a aby ste Vy vyzerali mladšie. 

 

Tento krémik na očné okolie a iné výrobky z radu Absolut Anti Age nájdete v našom e-shope priamo TU aktuálne za zvýhodnené ceny

 

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

1 komentár
helena kravcová

helena kravcová

28.10.2013 18:22

no takýto krem si musím zadovažit

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE