TEST: Kolagénová výplň vrások s kaviárom

Všimli ste si, že sa v kozmetických prípravkoch určených na vrásky čoraz častejšie objavuje ako hlavná zložka kaviár? Kaviár totiž odovzdáva pleti maximum zo svojho bohatstva

Všimli ste si, že sa v kozmetických prípravkoch určených na vrásky čoraz častejšie objavuje ako hlavná zložka kaviár? Kaviár totiž odovzdáva pleti maximum zo svojho bohatstva. 

 

Ten najkvalitnejší čierny kaviár pochádza priamo z ryby zvanej Vyza veľká. Jedná sa o diamant medzi kaviármi.

 

Ako súvisí kaviár s mojim dnešným kozmetickým testom? Už niekoľko týždňov testujem luxusnú kolagénovú výplň vrások, ktorý obsahuje tento najkvalitnejší kaviár priamo z Belugy.

 

Mala som tú česť otestovať a vyskúšať kolagénovú výplň vrások s kaviárom. Natura Siberica tento produkt radí do radu „Absolut anti age“. V tomto rade sa nachádzajú produkty určené pre boj s vráskami.

 

Kaviár dokáže zázraky!

 

  

Kaviár obsiahnutý v tomto produkte je doslova nabitý vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami a proteínmi. Aminokyseliny sú zodpovedné za správny vývoj kožných buniek a hydratáciu pokožky. Minerály, ako sú napríklad sodík, draslík, fosfor, horčík a vápnik majú spevňujúci účinok. Veľký význam tu zohrávajú aj vitamíny A a D, ktoré sú hlavným prostriedkom na likvidáciu vrások. Taktiež majú výrazné regeneračné účinky a pôsobia proti nepriaznivým účinkom voľných radikálov. Mastné kyseliny obsiahnuté v kaviári ovplyvňujú minimálnu stratu vody a tak pleť ostane dlho svieža a mladá.

  

 

Sú 3 dôvody, prečo je dobré používať rad „Absolut ati age“:

  • Skutočne funguje!
  • Produkty sú maximálne prírodné!
  • Produkty sú maximálne bezpečné!

 

Všimnite si praktické balenie tohto produktu. Aplikuje sa tak, že sa malé množstvo vytláča z luxusnej 40ml tuby, ktorá je ukončená úzkym aplikátorom. Ja to robím tak, že pomocou tohto aplikátora si krém nanesiem priamo na pleť a potom už len rozotriem.

 

 

Tento krém slúži ako výplň jemných vrások a poskytuje plnohodnotnú alternatívu k injekčným výplniam. Extrakt z čierneho kaviáru efektívne vyhladzuje vrásky a redukuje ochabnutý vzhľad pokožky zvýšením hustoty kolagénu. D-pantenol zužuje póry, obnovuje pokožku a zlepšuje bunkový metabolizmus. Špeciálny hydratačný komplex MoistUp zvlhčuje pleť, zatiaľ čo Omega-6 komplex vyživuje, detoxikuje a chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

 

Už po niekoľkodňovom používaní budú vaše jemné linky a vrásky vyhladené. Špeciálne zjasňujúce častice viditeľne zjemňujú povrch a zlepšujú pokožku pleti.

 

 

Organický výťažok angeliky má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým bude vaša pokožka upokojená. Ďalej obsahuje aj organický tavoľník, ktorý je bohatý na vitamín C, pôsobí ako antiseptikum a antioxidant, obnovuje tóny pokožky aby vyzerala zdravo. Bio šalvia riadi produkovanie mazu, zmierňuje podráždenie pokožky, dezinfikuje a vyhladzuje pokožku. Zvyšuje regeneračné schopnosti kože, vyhladzuje jemné vrásky a osviežuje ju.

 

   

 

Je maximálne bezpečný, pretože neobsahuje škodlivé chemické komponenty, ako sú:

  • silikón
  • minerálne oleje
  • parabény BHT-BHA
  • PEG
  • EDTA

  Kolagénová výplň vrások s kaviárom

 

Spôsob použitia:

Kedykoľvek podľa potreby aplikujte malé množstvo na čistú pleť a venujte zvýšenú pozornosť najviac viditeľným vráskam. Vhodné pre každodenné použitie v boji proti vráskam.

 

Chcela by som vás upozorniť na to, že tento produkt nie je určený ako podkladový krém pod make-up! 

 

Môžem to potvrdiť podľa vlastnej skúsenosti, keď som naniesla make-up na miesto, kde bola tesne pred tým nanesená kolagénová výplň vrások, make-up okamžite zmenil konzistenciu ako keby na prach a hneď mi z pleti opadal. Preto odporúčam tento kolagénový krém používať hlavne v čase, keď si na pleť nenanášate make-up a nehať ho pekne pôsobiť. Ručím vám, že ako ho budete správne používať, výsledok sa určite dostaví.

 

 

Očakávaný výsledok:

Polykolagénová výplň vypĺňa vrásky viditeľne. Špeciálne čiastočky odrážajúce svetlo vizuálne vyhladzujú kožu na povrchu a zlepšujú jej vzhľad. Výplň tvorí čistá štruktúra, ktorá pokožku obohatí a udrží ju pružnú.

 

 

Môj výsledok niekoľkotýždňového testovania:

 

Moja pleť je ešte mladá, avšak vplyvom každodenného stresu a rôznych vplyvov, ktoré negatívne pôsobia na moju pleť je badať, že v oblasti čela, pod očami, vo vonkajších kútikoch očí a okolo úst pri úsmeve sa mi začínajú objavovať vrásky. Túto kolagénovú výplň som používala práve na tieto vymenované miesta pleti a to tak, že som si na dané miesta naniesla malé množstvo krému presne ako môžete vidieť na predchádzajúcom obrázku. Krém som následne rozotrela a on začal okamžite pôsobiť na moje vrásky silou kaviáru, ktorá ich viditeľne eliminovala ! Som s ním spokojná, a v budúcnosti by som chcela vyskúšať aj ďalšiu kozmetiku Natura Siberica radu „Absolut“, pretože tento produkt ma svojimi výsledkami naozaj ohúril.
 

 

Kolagénová výplň je zabalená v šikovnej a hlavne praktickej tube. Táto je vložená v krásnej elegantnej a luxusnej škatuľke. Na škatuľke a taktiež aj na tube sú okrem loga Natura Siberica znázornené aj pekné ornamenty. Obal a balenie tohto produktu ma hneď zaujali a veľmi sa mi to páči.

 

Zakúpite ho priamo ...TU...

 

Objem: 40ml
Bežná cena: 18,90€
Cena v našom e-shope: 16,90€

 

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

 

Zdroj foto: www.siberica.kamzakrasou.sk
2 komentárov
minoxka

minoxka

29.10.2013 19:35

objednavam 5 kilo :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:35

časom budem už aj ja potrebovať :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE