TEST: vzorky SKIN79 bb cream

BB cream od SKIN79 sa postará o zdravú pleť pomocou vzácnych látok z čistej energie prírody, ktoré účinne vpravuje hlboko do kože.

Chcete mať zdravú čistú pleť bez nedokonalostí?

 

BB cream od SKIN79 sa postará o zdravú pleť pomocou vzácnych látok z čistej energie prírody, ktoré účinne vpravuje hlboko do kože. Výrobca SKIN79 sa stará o dokonalú pleť, pričom dbá aj na ochranu a šetrnosť životného prostredia. Na výrobu svojich produktov využíva výhradne rastlinné suroviny zo 100% -ne ekologicky čistého životného prostredia.

 

V dnešnom teste Vám predstavím dva druhy BB krému značky SKIN79, ktoré som testovala zo vzorkového balenia.

Konkrétne pôjde o:

• SKIN79 (VIP GOLD) SUPER PLUS BB CREAM

• SKIN79 (HOT ORANGE) SUPER PLUS TRIPLE FUNKCIONS BB VITAL CREAM

 

Oba tieto vzorkové bb krémy mi vystačili na trojo použití, počas ktorých som zistila ich klady aj mínusy. 

 

 vzorky SKIN79 bb cream
 

Ja som už mala možnosť otestovať aj SKIN79 (HOT PINK) SUPER PLUS TRIPLE FUNCTIONS, ktorého test nájdete TU. Preto aby ste videli detailnejšie aký je rozdiel medzi týmito troma bb krémikmi naniesla som ich na plet v hrubšej vrstve, aby ste videli hlavne rozdiel v odtieni.

 
vzorky SKIN79 bb cream
 

• SKIN79 (HOT ORANGE) SUPER PLUS TRIPLE FUNKCIONS BB VITAL CREAM

 

Tento bb krém je jemne v odtieni tiahnutý do oranžova/žlta. Má najtekutejšiu textúru. Dobre sa rozotiera, splýva s odtieňom pleti. Čo sa týka krytia tak z tejto trojky kryje najsilnejšie. Dá sa bezproblémovo vrstviť, pokiaľ potrebujete silnejšie krytie. Ihneď po nanesení tvorí akoby lesklú pleť a máte "chtíč" použiť púder, avšak stačí ak chvíľku počkáte a sami uvidíte že pleť bude sama o sebe matnejšia. Zmatnená pleť vydrží aj osem hodín, potom pokiaľ Vám vadí lesk je nutné použiť púder. Čo sa však týka výdrže tak bezproblémovo vydrží aj celý deň, len si nesmiete "chytať" tvár. Pleť hydratuje - nevysušuje!

 

V našom e-shope ponúkame tento bb krém v plnom ale aj vo vzorkovom balení priamo TU

Fotka pred a po nanesení tohto bb krému:

 

 vzorky SKIN79 bb cream

 

• SKIN79 (VIP GOLD) SUPER PLUS BB CREAM

 

Tento bb krém má o niečo hustejšiu textúru ako (HOT ORANGE). Na pleti vytvára jednofarebný prirodzený tón pleti. Nevytvára pocit masky. Má silne hydratačné účinky a preto ho môžete použiť aj bez podkladového krému - nemusíte sa báť, že na pleti vytvorí suché miesta/šupinky. Pleť jemne zmatní avšak zmatnenie je kratšie, už po troch hodinách sa pleť začne lesknúť.  Taktiež pokiaľ potrebujete silnejšie krytie, stačí ak ho nanesiete opakovane. BB krém vydrží na pleti v chladnejšom období aj celý deň. Tento bb krém je hlavne určený pre suchý a zrelý typ pleti.

 

V našom e-shope ponúkame tento bb krém v plnom ale aj vo vzorkovom balení priamo TU

Fotka pred a po nanesení tohto bb krému:

 
vzorky SKIN79 bb cream

 

Na obrázkoch sú oba bb krémy nanesené v jednej vrstve.

 

vzorky SKIN79 bb cream

Oba tieto krémiky spĺňajú nasledovné požiadavky: tónujú, prekrývú nedokonalosti, rozjasňujú, zjednocujú, chránia pred slnkom, zmatňujú a hydratujú.

Pozrite si v našom e-shope celý sortiment bb krémv značky SKIN79 priamo TU.

 

 

 

1 komentár
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

20.01.2014 18:44

Rozdiel je viditeľný pred a po nanesení krému, výborná recenzia...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE