TEST: Lioele Beyond Solution BB cream mini

Jemný BB krém Lioele Beyond Solution umožňuje rýchlu úpravu tváre, pretože po jeho nanesení už nie je potrebné použiť hydratačný krém, alebo makeup

Jemný BB krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva je to najlepšie, čo ma mohlo stretnúť. Značka Lioele vyrába kvalitné originálne BB krémy, ktoré obdivujem aj pre to, že obsahujú hlavne prírodné zložky.

 

Lioele BB krém umožňuje rýchlu úpravu tváre, pretože už nie je potrebné použiť hydratačný krém, alebo makeup.

 

Lioele znázorňuje príbeh Popolušky v kozmetickom priemysle.

 

Primárne sa špecializuje na high-end predaj cez internet. Výrobca Lioele, ktorý predáva svoje produkty aj v USA a má denne 70.000 návštevníkov na svojich internetových stránkach!

 

Lioele Beyond Solution BB cream mini

   

Balenie Lioele Beyond Solution BB Cream:

Tento mini Lioele BB krémik je balený v praktickom, veľmi rozkošnom ružovo-bielom obale = malej vytláčacej tube, ktorá má objem 5ml. Povedala by som, že je to taká väčšia vzorka, ktorá je cenovo dostupná a podľa mňa je vhodná na otestovanie produktu. Takto môžete ľahko zistiť, či by vám daný BB krém pasoval k vašej pleti a nemusíte si kupovať plné balenie.

 

Nad nápisom Lioele je na obale znázornený strieborný Popoluškin koč, ktorý mi pripomína rozprávku a po nanesení tohto BB krému sa cítim ako Popoluška, ktorá sa zmenila na nádhernú princezničku. Presne tak sa po jeho nanesení na pleť cítim :)

 

Lioele Beyond Solution BB cream mini

 

Tento BB krémik značky Lioele je veľmi jemnučký a rýchlo sa do mojej pleti vstrebáva. Vďaka nemu je moja tvár rýchlo a ľahko upravená, pretože keď používam BB krém, nemusím už na pleť nanášať žiadne hydratačné alebo denné krémy a dokonca nahrádza aj make-up. Podľa mňa najlepšia voľba siahnuť po takomto produkte.

 

Lioele Beyond Solution BB cream mini

 

Tento BB krémik obsahuje výživné prírodné zložky, ktoré na jednej strane upokojujú pokožku, a na druhej strane ingrediencie ako Jojobový olej, olej Macadamia, deriváty kyseliny Hyaluronovej, rastlinný Kolagén sa starajú o hydratáciu , vláčnosť a jemnosť pokožky. Výsledkom je čistá, rozjasnená, prirodzená pleť.

 

Lioele Beyond Solution BB cream mini
 

Čo mám rada na Liole Beyond Solution BB Creame : 

  • dokonale splýva s farbou pleti
  • vyživuje a zvlhčuje pokožku
  • pokožka je hodvábne jemná
  • zakrýva vady, nedokonalosti, tmavé kruhy a očné vačky
  • dáva pleti prirodzený vzhľad 

 

Použitie Lioele BB krému:

Poutívanie BB krémov je veľmi jednoduché a platí to aj pri tomto Lioele BB krémiku. Na vyčistenú pleť si nanesiete malé množstvo BB krému a dôkladne ho rozotriete tak, aby ste dosiahli prirodzený vzhľad.

 

Ak potrebujete niektoré miesta na pleti (napr. problémové miesta), môžete naniesť ďalšiu vrstvu BB krému, či už na celú pleť alebo len na dané problémové miesta, ktoré potrebujete viac prekryť. Túto druhú vrstvu treba jemne vklepkať prstami do pokožky.

  
Lioele Beyond Solution BB cream mini

  

Môj tip:

 

Ja osobne si v závere úpravy zvyknem pleť prepudrovať. Pri tomto BB kréme je dobrý na jeho zafixovanie profesionálny transparentný sypký zmatňujúci púder DODO 3W Clinic Natural Make-up púder, ktorý môžete nájsť aj v našom e-shope TU

 

  

Lioele Beyond Solution BB cream mini

 

V tomto testíku som testovala mini balenie BB krému Lioele Beyond Solution, ktorý si však v našom e-shope môžete zakúpiť v plnom balení 50m:

 

Plné balenie Lioele Beyond Solution BB cream: 50 ml
Naša cena: 19,86 €

 

4 komentárov
Mirka

Mirka

18.10.2013 09:14

na fotke vyzerá fakt prirodzene :)

Vaše meno:

Michaela Milovanović

Michaela Milovanović

18.10.2013 10:55

Veľmi dobrá recenzia Lienka :) Tento BB creamik sa mi veľmi páči :)

Vaše meno:

Jana Komadova

Jana Komadova

19.10.2013 19:07

túto značku nepoznám ale vyzerá dobre ked si ho naniesla tak prirodzene a dobre prekryl aj nerovnosti pleti

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

21.01.2014 21:01

Pre mňa niečo nové, ale podľa recenzie by mi vyhovoval.))

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE