TEST: Natura Siberica - Odličovač očí

Značku Natura Siberica ste už iste všetci zaznamenali. Viete, že ide o prírodné produkty. Odličovač jemne a účinne odličuje citlivú pokožku očného okolia, ktorá vyžaduje osobitnú starostlivosť

Značku Natura Siberica ste už iste všetci zaznamenali, takže viete, že sa jedná o prírodné produkty, ktoré obsahujú výťažky bylín voľne rastúcich na Sibíri.  

 

V tomto článku Vám predtavím produkt na čistenie pleti. Konkrétne ide o hydratačnú penu na odličovanie očí. Je určená pre všetky typy pletí, vrátane citlivej.

 

Jemná hydratačná pena Natura Siberica je založená na báze Rhodiola rosea, daurskej ľalie a kurimského čaju. Jemne a účinne odličuje citlivú pokožku očného okolia, ktorá si vyžaduje osobitnú starostlivosť.

 

 

Aktívne látky obsiahnuté v produkte:

- Rhodiola Rosea - podporuje látkovú premenu, zlepšuje dýchanie pleťových buniek a obnovuje regeneračné funkcie pleti, 

- Daurská ľalia starostlivo upokojuje a hydratuje bunky, 

- Kurimský čaj zlepšuje funkčnosť obehovej sústavy, účinne udržiava tonus pleti okolo očí a odstraňuje známky únavy.

 

 

Hydratačná pena na odličovanie očného okolia je pre mňa obľúbeným produktom, nedráždi mi oči a to je pri takomto produkte pre mňa najdôležitejšie. Balenie 150ml a dizajn je typický Natura Siberica. Aplikuje sa pomocou pumpičky, ktorá vytvorí penu. Túto penu si nanesiete na jemne navlhčený tampónik a oko si ním odlíčite. Následne opláchneme vodou. Produkt má veľmi jemnú príjemnú parfumáciu. Po odlíčení je oko akoby zvláčnené, nemám pocit žiadneho pnutia.

 

 

Zloženie:

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Angelica Archangelica Root Water*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Saponaria Officinalis Root Extract*, Borago Officinalis Seed Oil*, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Festuca Altaica ExtractWH, Geranium Sibiricum ExtractWH, Potentilla Fructicosa Extract, Naphar Luteum Root Extract*, Panthenol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum.

 

Cena za produkt je v našom E- shope okolo 7,90 €.

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE