TEST: Osviežujúce pleťové tonikum od Dermacolu

Krásne počasie, slnečno, teploty na teplomeroch stúpajú. Ideálnym pomocníkom, ktorý vás v oblasti osvieženia zaručene nesklame - Osviežujúce pleťové tonikum od Dermacolu.

 

Veľa muziky, za málo peňazí. Aj takýmto spôsobom by som už na začiatok mohla charakterizovať toto osviežujúce pleťové tonikum.

 

Výrobca uvádza, že ide o dlhodobo najobľúbenejšie odličovacie tonikum a ja sa k tomuto zástupu spokojných užívateliek veľmi rada pridám.

 

 

  

Toto pleťové tonikum je špeciálne prispôsobené potrebám normálnej až zmiešanej pleti. Navyše obsahuje extrakt z uhorky a kyseliny hyalurónovej, vďaka ktorým je pleť hydratovaná, upokojená a taktiež i vyživená.

 

 Osviežujúce pleťové tonikum od Dermacolu

 

Balenie tohto pleťového tonika je ladené v bielo-ružovo-modrej farbe. Oceňujem najmä to, že je čiastočne priehľadné a tým mám prehľad o súčasnom zostatku tonika v balení. Veľkosť balenia je vystačujúca na niekoľko mesiacov, pretože na jednorazové použitie ho stačí iba minimum.

 

Osviežujúce pleťové tonikum od Dermacolu

 

Po otvorení ma ovanula veľmi príjemná svieža vôňa, pri ktorej si hneď spomeniete na svieže letné rána, do ktorých zlá nálada rozhodne nepatrí. Priznám sa, že nemám rada uhorky, chuťou ani vôňou, ale pri tomto produkte asi rada urobím výnimku. :-)

 
Aj vďaka tomuto faktoru som sa nemohla dočkať samotného nanášania na pleť.

 

 

Výrobca odporúča nanášanie tonika ráno i večer na tvár, krk a taktiež i dekolt. Už pri nanášaní na pleť mám pocit okamžitého osvieženia, čo je vzhľadom pri aktuálnom počasí veľmi osožné. Vôňa tonika tento pocit o to viac umocňuje. Tonikum vyčistí i prípadné posledné zvyšky make-upu a nečistôt, po ktorom je pleť skutočne čistá a svieža. Takýmto spôsobom je pleť pripravená na nanesenie ľahkého hydratačného pleťového krému, ktorý by vo vašej výbave v súčasnosti taktiež nemal chýbať.

 

 Osviežujúce pleťové tonikum od Dermacolu

 

Tomuto osviežujúcemu pleťovému toniku skutočne niet čo vytknúť, nakoľko poctivo plní všetky svoje funkcie tak, ako by plniť mal. Osviežuje, čistí a hydratuje, vďaka čomu môžeme smelo vykročiť do nového letného dňa.

 

 

 

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

03.06.2013 19:33

Rada vyskúšam, podľa popisu je veľmi dobrý.

Vaše meno:

Danka

Danka

03.06.2013 21:13

Všade sa píše aké je dôležité používať tonikum, však myslím že už som si o tom prečítala aj v nejak článku v sekcii články-krása, ja len stále nejak nemôžem prísť tomu na chuť, niežeby mi to vadilo ale skrátka príde mi zo zbytočné... ale už sa na to asi pozriem bližšie a skúsim čo to s pokožkou urobí, však možno nájdem nového kozmetického "priateľa" na ktorého nedám dopustiť :)

Vaše meno:

Lubena

Lubena

06.06.2013 10:34

Hm, tiež tonikum nepoužívam ... Možno by to stálo za úvahu vyskúšať. Dermacol je stará osvedčená značka známa pr SK a CZ hlavne

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:58

zaujala ma recenzia.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE