TEST: Maska na vlasy Nodé S

Ak vás trápia podobne ako aj mňa suché a zničené vlasy, chce to kúru! Ja som sa rozhodla vyskúšať vlasovú masku Bioderma Nodé S, čo je krémová maska pre suché, oslabené a poškodené vlasy.

 

Ak vás trápia podobne ako aj mňa suché a zničené vlasy, chce to kúru!

 

Ja som sa rozhodla vyskúšať vlasovú masku Bioderma Nodé S, čo je krémová maska pre suché, oslabené a poškodené vlasy.

 

 

 

 

Hneď v úvode musím podotknúť, že výrobca odporúča masku užívať v kombinácii so šampónom rovnomenného názvu. Ja som používala svoj bežný šampón, napriek tomu po cca troch týždňoch užívania vidím v kvalite svojich vlasov rozdiel. Pozitívny!

 

 

Maska na vlasy Nodé S

 

Maska je bielej krémovej konzistencie a obsahuje vysoký podiel mandľového oleja. Ten vyživuje a zároveň obnovuje vlasové vlákna od korienkov až po končeky. Masku je potrebné aplikovať na umyté vlasy, podobne ako kondicionér. Pre ešte lepšie vstrebávanie masky je vhodné jemné vmasírovanie. Masku na vlasoch nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty a následne dôsledne opláchnite.

 

 

Maska na vlasy Nodé S

 

Vďaka svojmu zloženiu maska Nodé S pomáha vlasy oživiť a ozdraviť, získať im stratený lesk a zároveň ich chrániť pred faktormi spôsobujúcimi ich vysušenie, ako je napríklad fén, farbenie, chlórovaná voda, či stres. Keďže si vlasy farbím a zároveň ich mám kučeravé, ak sa tak trošku vo vlasoch vyznáte, dáte mi za pravdu, že pre moje vlasové vlákna je kúra pre vysušené a poškodené vlasy viac než potrebná.

 

                                            Maska na vlasy Nodé S

 

Čo ma prekvapilo a čo výrobca na obale ani neuvádza je fakt, že za celú dobu, čo používam masku, som nemusela použiť kondicionér.

 

Ten zvyknem užívať po každom umytí, pretože kučeravé vlasy sa veľmi ťažko rozčesávajú. Nodé S na moje vlasy ale pôsobí podobne ako kondicionér a po opláchnutí nemám žiaden problém s česaním.

 

Oceňujem aj balenie v tube 200 ml, po praktickej stránke. Masku aspoň nie je potrebné pracne vytláčať a verím, že keď bude jej záver, bude sa dať vytlačiť rovnako pohodlne  :)

 

Jediným negatívom pre mňa je vôňa tejto masky. Na môj vkus je príliš ostrá, pripomína mi ťažkú vôňu orgovánu, čo je ale samozrejme čisto subjektívny fakt :) A keďže s účinkami masky na mojich vlasoch som spokojná, vyriešila som to po svojom. Do učesaných a takmer vysušených vlasov si zvyknem vtierať olejček, ktorého vôňu milujem, ale o ňom snáď niekedy inokedy :)

 

Odporúčaná cena tejto vlasovej masky je 16,69 €.

 

10 komentárov
Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

24.05.2013 14:03

je super, dávam ju aj dcérke

Vaše meno:

Veronika

Veronika

24.05.2013 18:06

bioderma je suoer...ako vzdy :D

Vaše meno:

Silvia Urbanová

Silvia Urbanová

24.05.2013 19:07

Mám suché vlasy , ale túto masku do Biodermy som ešte nevyskúšala, ďakujem za tip, vyzerá skvelo.

Vaše meno:

Lubena

Lubena

03.06.2013 08:32

Já mám také suché vlasy - úplne šuštia :), ale nemám ich poškodené, tenučké, dolámané ... proste ich mám také prirodzene suché.... tak neviem, či práve táto kúra by bola vhodná aj pre mňa .. ale tak hádam by mi to neublížilo :D.

Vaše meno:

Danka

Danka

03.06.2013 21:07

Masku som ešte nemala ale šampón áno, teraz mám však dlhé vlasy a tak som skôr na nejaké lacnejšie varianty, lebo vlasy si umývam každý 2-3 deň teda dosť často a aby pokryl úplne všetky minula by som ho veľmi rýchlo, o účinkoch však nepochybujem, keďže Biodermu považujem za jednu z najlepších značiek na Slovenskom trhu....

Vaše meno:

Silvia Čáranová

Silvia Čáranová

06.02.2014 18:26

mandľový olej

Vaše meno:

Nikola Václavíková

Nikola Václavíková

08.02.2014 17:46

milujem ho! :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:59

toto rozhodne stojí za vyskúšanie.

Vaše meno:

Katarína Lazárová

Katarína Lazárová

09.12.2014 04:18

Bioderma ma zatial nesklamala, tak vyskusam, kedze aj ja mam kucerave vlasy

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

22.02.2015 14:39

bioderma je kvalitna takže nepochybujem že aj šampony budu super

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE