TEST: Signature Real Complete BB-krém

Testovanie dnes zameriame netradične na kórejský produkt a určite sa potešia všetky, ktoré majú v obľube preslávené kórejské bb-krémy.

 

Jeden z nich si teda predstavíme. Bude ním Signature Real Complete BB-krém od značky Missha.

 

Na kórejské bb-krémy som v začiatkoch ich slávy počula iba samé pochvalné slová a čítala mnoho pozitívnych recenzií. Spočiatku som neverila tomu, že pôjde o malý ,,zázrak“, no vďaka tomu, že som mala možnosť nejaké už otestovať, môžem to potvrdiť. :-) Aby sme ale zbytočne nezaháľali, poďme na informácie, ktoré o bb-kréme píše výrobca.

 

 

Odporúčame prečítať: Kórejské BB-krémy značky MISSHA

krem bb

Zdroj: Shutterstock®

,,Jemný BB krém vhodný pre všetky typy pleti, aj na citlivú pleť s ECOCERT zložením s dokonalým farebným krytím a UV ochranou + prírodné bieliace zložky proti pigmentovým škvrnám + prevencia proti vráskam. Bez siedmich iritujúcich látok, aby sa zabránilo podráždeniu kože: Parabénov, minerálnych olejov, benzophenonu, alkoholu, GMO, Triclosanu a chemikálii. Priateľ pokožky s komplexom aminokyselín hydratuje a vyrovnáva tón pleti.

 

Jemné čiastočky z rastlinných zložiek dokonale priľnú k pleti až na 12 hodín denne a vyrovnávajú tak rôzne farebné nedokonalosti. V jednej jemnej vrstve, ktorá dokonale zakryje všetky chyby pleti." 

 

Výrobok je ocenený certifikátom ECO-CERT.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si pekne a jemne zvýrazniť obočie

bb krem odtien missha

Zdroj: Shutterstock®

Čo na bb-krém hovorím ja?

 

Tento bb-krém som už mala možnosť testovať prostredníctvom malej vzorky, avšak väčšie balenie a dlhšie testovanie je, samozrejme, oveľa lepšie. Pre testovacie účely som obdržala 45 ml balenie bb-krému. Krém bol balený v peknej krabičke a samotné balenie bb-krému musím naozaj pochváliť. Už iba tomu by som udelila plných desať bodov.

 

Balenie má tvar tuby, je však z pevného plastu, ktorý je hnedastý a pokrytý jemnými kvetmi, ktoré pekne dotvárajú celkový dizajn. Na aplikáciu slúži praktická vytláčacia pumpička, ktorou si jednoducho aplikujete bb-krém.

 

 

Odporúčame prečítať: 5 mýtov o chudnutí

light pink

Zdroj: Shutterstock®

Aplikátor je chránený pevným obalom. Mala som možnosť otestovať krém v odtieni číslo #21 Light Pink Beige. Ide o pekný prirodzený odtieň, takmer identický s odtieňom mojej pokožky. Krém je stredne tekutý, mierne parfumovaný a má celkom vysoké krytie. Preto si myslím, že je vhodný aj pre tie z nás, ktorým sa objaví sem-tam mierne akné. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ako sa vyvarovať nádche a prechladnutiu?​

krem missha bbkrem

Zdroj: Shutterstock®

BB-krém sa pekne a ľahko rozloží na pleti a vytvorí jednotný tón. Pleť po aplikácii už len ľahko prepudrujem. Výdrž krému je naozaj kvalitná a môžem napísať, že mi vydrží na pleti pekne celý deň.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si správne vytvarovať obočie

aplikacia bbkremu missha

Zdroj: Shutterstock®

Záverečné hodnotenie: S bb-krémom od Misshy som spokojná a určite je niečo pravdy na tom, že kórejské bb-krémy dokážu s pleťou akési malé ,,zázraky“. I keď je cena o trochu vyššia ako pri iných (slovenských) bb-krémoch, v prípade, že hľadáte kvalitu, oplatí sa za ňu trochu priplatiť.

 

Odporúčaná cena 45 ml bb-krému je od 30 Eur.

 

 

Zakúpiť sa aktuálne dá v LIMITOVANEJ AKCIOVEJ CENE - 

21,20€ (pôvodná cena 31,20€) TU

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte skúsenosti s kórejskými bb-krémami?

 

Poznáte značku Missha?

 

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.10.2014 08:50

nikdy som tieto krémy nemala a ani ich nepoznám

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

18.03.2015 00:09

Ja pouzivam Missha M perfect cover.aj napriek vyssej sume je to velmi dobra investicia.som spokojna.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:30

Ten aplikátor je na tom super a je to fakt dobrá investícia zakúpiť si jeden kvalitný BBcream ako skúšať lacné napodobeniny ved predsa len vznikol v Korei :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:58

chválim aplikátor ale niesom kamoška s BB krémom :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE