TEST: SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

Chcete mať zdravú čistú pleť bez nedokonalostí? BB krémy od SKIN79 sa postarajú o zdravú pleť pomocou vzácnych látok z čistej energie prírody...

BB krémy ovládli náš trh len nedávno, avšak vo vzdialenej Kórei sú samozrejmosťou už dosť dlho. Dnes by som vás chcela zoznámiť so štyrmi originálnymi kórejskými BB krémami značky SKIN79 v miniatúrnom balení.

 

Tento set štyroch originálnych kórejských BB krémov v miniatúrnych baleniach je veľmi praktický hlavne z dôvodu, že ak sa neviete rozhodnúť, ktorý BB krém od značky SKIN79 by bol pre vás ten najvhodnejší, môžete ich vyskúšať najprv v miniatúrach.

 

V prvom rade by som vás chcela bližšie zoznámiť stouto značkou. Táto značka SKIN79 je zameraná na prírodné zložky v produktoch, ktoré vďaka pokročilej technológii ponúkajú riešenia pre rôzne typy problémov pleti.

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SETSKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

Chcete mať zdravú čistú pleť bez nedokonalostí? BB krémy od SKIN79 sa postarajú o zdravú pleť pomocou vzácnych látok z čistej energie prírody, ktoré účinne vpravuje hlboko do kože. 

 

Výrobca SKIN79 sa stará o dokonalú pleť, pričom dbá aj na ochranu a šetrnosť životného prostredia. Na výrobu svojich produktov využíva výhradne rastlinné suroviny zo 100% -ne ekologicky čistého životného prostredia.

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SETSKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

 

Tento praktický set obsahuje nasledovné 4 BB krémy s obsahom 5 ml :

 • Hot Pink Super Plus Beblesh Balm
 • Gold Label VIP Super Plus Beblesh Balm
 • Diamond Prestige BB Cream
 • Diamond Luminous Pearl BB Cream

 

Veľmi praktické balenie vhodné aj na vyskúšanie jednotlivých druhov BB krémov. Poradím vám niekoľko tipov, ako toto praktické balenie mini BB krémov využiť:

 

Vezmite si toto praktické balenie so sebou na cestu, alebo ho darujte ako originálny darček svojej mame, sestre či kamarátkam, nech sa aj oni oboznámia s účinkami BB krémov.

 

Setík je vhodný pre všetky ženy, ako rýchla záverečná starostlivosť úpravy tváre. Určite by som vám ho chcela odporučiť, keď chcete tieto originálne kórejské BB krémy vyskúšať a zistiť, ktorý bude pre vás ten NAJ ! Sada je praktická aj keď niekam cestujete. Ak idete len na pár dní, určite si nemusíte brať plné balenie, postačí vám takéto mini balenie a nezaberie vám veľa miesta.

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

 

Diamond Luminous Pearl BB Cream:

BB krém značky SKIN79 v striebornom balerní s tmavoružovým vrchnáčikom je charakteristický:

 • pleť rozžiari
 • zakrýva nedokonalosti pleti
 • zlepšuje textúru pleti
 • perfektne hydratuje pleť
 • znižuje tvorbu drobných vrások
 • zlepšuje pružnosť pokožky
 • chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia
 • má ochranný faktor SPF25

 

Tento BB krém značky SKIN79 vyrovnáva tón pleti, redukuje vrásky, odstraňuje tmavé kruhy pod očami a zakrýva jazvy po akné. Je vhodný na všetky typy pleti. Vďaka BB krému Diamond Pearl je moja pleť prirodzene krásna a bez mastnoty. Krém má v sebe toľko hydratačných zložiek, že po jeho aplikácii už nie je potrebná nejaká ďalšia hydratácia pleti v podobe báz alebo hydratačných krémov, úplne ich nahradí. Samozrejme nahradzuje aj make-up.

 

Povedala by som, že Diamond Pearl BB krém SKIN79 nemá až také extrémne krytie nedokonalostí ako napr. BB krém VIP Gold, alebo Hot Pink Super plus, ale je tam pekné krytie drobných nedokonalostí, ako napr. vyrážka vopred zamaskovaná korektorom.

 

Tento BB krém používam, keď chcem pleť hydratovať, vyživiť, chrániť a rozžiariť. Zanecháva mi na pleti perleťovú jemnosť a diamantový lesk :) Pravidelným používaním tohto BB krému som dosiahla svieži a zdravý vzhľad pleti.

 

BB KRÉM DIAMOND LUMINOUS PEARL JE MÔJ TOP Z CELEJ TEJTO SADY !

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

 

Diamond Prestige BB krém:

BB krém značky SKIN79 v svetloružovom balerní so strieborným vrchnáčikom je charakteristický:

 • pleť krásne rozžiari
 • zakrýva drobné nedokonalosti pleti
 • zlepšuje textúru pleti
 • perfektne pleť hydratuje
 • znižuje tvorbu drobných vrások
 • zlepšuje pružnosť pokožky
 • chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia
 • má ochranný faktor SPF25
 • obsahuje diamantový prášok, ktorý pleť rozžiari

 

Tento BB krém značky SKIN79 vyrovnáva tón pleti, redukuje vrásky, odstraňuje tmavé kruhy pod očami a zakrýva jazvy po akné. Je vhodný na všetky typy pleti. Vďaka BB krému Diamond Prestige mám prirodzene krásnu nemastnú pleť. Je maximálne hydratačný, nie je potrebná žiadna ďalšia hydratácia. Samozrejme, tak ako aj ostatné BB krémiky z tejto sady, tak aj tento mi úplne nahradzuje make-up.

 

BB krém Diamond Prestige obsahuje Diamantový prášok pre žiarivý a energický vzhľad pleti. Pre prirodzený (nie mastný) lesk pleti obsahuje prášok z Rubínu, Ametystu a Perál. Aj po tomto BB krémiku mám pleť perleťovo krásnučkú a hladučkú, s drobnými trblietkami, ktoré nie sú veľmi viditeľné, len pleť krásne rozžiaria.

 

Diamond Prestige BB krém SKIN79 nemá až také extrémne krytie nedokonalostí ako napr. BB krém VIP Gold, alebo Hot Pink Super plus, ale je tam pekné krytie drobných nedokonalostí, ako napr. vyrážka, alebo drobné začervenanie pleti (presne ako aj pri BB kréme Diamond Luminous Pearl).

 

Tento BB krém používam presne tak, ako predchádzajúci - Diamond Luminous Pearl, keď chcem pleť hydratovať, vyživiť, chrániť a rozžiariť. Zanecháva mi na pleti perleťovú jemnosť a diamantový lesk :) Pravidelným používaním tohto BB krému som dosiahla svieži a zdravý vzhľad pleti.

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

SKIN79 (VIP GOLD) SUPER PLUS BB CREAM:

Pre tento VIP Gold BB krém je charakteristické:

 • dodáva pleti prirodzený vzhľad
 • obsahuje takmer výhradne prírodné zložky
 • má dokonalé farebné krytie
 • neupcháva póry
 • zakrýva všetky nedokonalosti pleti
 • regeneruje pokožku a redukuje jemné vrásky
 • má bieliaci (zosvetľujúci) účinok
 • chráni pokožku pred škodlivými UVA a UVB žiarením s ochranným faktorom SPF25

 

Tento úžasný luxusný BB krémik značky SKIN79 v zlatohnedom obale je typický tým, že má bieliace účinky. Prírodné zložky, ktoré tento BB krém obsahuje, účinne pôsobia proti drobným vráskam. Taktiež obnovujú pružnosť pokožky a bielia pigmentové škvrny. Všimla som si, že môj farebný odtieň pleti je po použití tohto BB krému živší a všetky nedokonalosti sú zamaskované. Pleť mám chránenú aj pred škodlivým účinkom UVA a UVB žiarením s ochranným faktorom SPF 25.

 

BB krém VIP Gold má dokonalé farebné krytie, pokožku oniečo zosvetlí a super hydratuje. Úplne mi nahrádza make-up aj denný hydratačný krém, prípadne bázu, kotrý som si zvykla dávať pod make-up. Vďaka prírodným zložkám neupcháva póry. Pravidelným používaním tohto BB krému máte zaručenú regeneráciu pokožky.

 

BB krém VIP Gold je vhodný hlavne pre normálnu, suchú, zmiešanú a zrelú pleť. Na pleť ho nanášam vo veľmi malom množstve, a úplne mi to postačuje na pokrytie celej tváre.

  

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

SKIN79 (HOT PINK) SUPER PLUS TRIPLE FUNCTIONS:

Pre tento BB krém v tmavoružovom obale je charakteristické:

 • hydratuje pleť
 • vyhladzuje a redukuje jemné vrásky
 • vybieľuje (zosvetľuje pleť)
 • zmatňuje pokožku
 • chráni pleť pred UV žiarením
 • nahrádza make-up

 
Tento BB krém dodáva mojej pleti prirodzený vzhľad. Podľa zloženia obsahuje takmer výhradne prírodné zložky, ktoré sú k pleti šetrné a ošetrujú ju. Má dokonalé farebné krytie, a na rozdiel od niektorých make-upov neupcháva póry, čo je pre mňa veľké pozitívum. BB krém nahradí nielen make-up, ale aj denný krém. Perfektne pleť hydratuje.

 

BB krém HOT PINK mi prekryje všetky nedokonalosti pleti, taktiež aj pigmentové škvrny, alebo akné, červené fľaky, vyrážky, proste všetky nedokonalosti pleti. Po pravidelnom používaní tohto BB krému som si všimla, že moja pokožka bola zregenerovaná, hydratovaná a vyživená. Pleť mi okamžite rozžiaril. Je perfektný aj kvôli tomu, že redukuje kožný maz a zmatňuje pleť. Po jeho nanesení sa moja pleť vôbec neleskla a neupcháva mi póry. Nanáša v tenkej vrstve, ktorá poskytne bezchybný a prirodzený vzhľad. Na pleti je ľahučký ako pierko.

  

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

 Každodennou starostlivosťou BB krému dosiahnete bezchybnú pleť !

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

Na fotke vyššie môžete vidieť, ako tieto BB krémy SKIN79 z praktickej sady vyzerajú tesne po vytlačení na pokožku, a na fotke nižšie sú po miernom rozotretí.

 

Prvý a druhý BB krém majú extrémne krytie, zakryjú každú nedokonalosť, avšak pleť aj zosvetlia. Určite vám ich odporúčam ak máte svetlejší odtieň pleti, na ktorej máte nedokonalosti, alebo pigmentové škvrny, ktoré chcete zamaskovať a zároveň týmto maskovaním ošetrovať.

 

Tretí a štvrtý BB krémiky nemajú až tak silné krytie ako prvý a druhý, ale zvládnu vyrážku, prípadne drobné nedokonalosti. Tieto dva posledné BB krémy veľmi krásne pleť rozžiarujú vďaka diamantovému prášku, ktorý je v nich obsiahnutý. Ich textúra je o niečo jemnejšia ako pri prvých dvoch, vďaka čomu sú aj ľahšie.

 

Keď si vyberiete, ktorý BB krém by bol pre vás ten NAJ, v ponuke nášho e-shopu okrem tejto sady nájdete aj plné 40ml balenia, zakúpiť si ich môžete TU.

  

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

Úplne najradšej mám dva z týchto BB krémikov - konkrétne ten v svetloružovom a druhý v striebornom balení, ich názvy sú: Diamond Prestige BB Cream a Diamond Luminous Pearl BB Cream. Tieto dva BB krémy som si najviac obľúbila preto, lebo mi pleť neskutočne rozjasnia a tá mi potom krásne žiari, lebo obsahujú aj jemnučké trblietky, ktoré nie sú nejaké prehnane výrazné, slúžia len na jemné rozžiarenie pleti. Používam ich hlavne na večerné líčenie, párty a podobné príležitosti.

  

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

Zvyšné dva BB krémy, zlatohnedý a tmavoružový s názvami Gold Label VIP Super Plus Beblesh Balm a Hot Pink Super Plus Beblesh Balm mám rada, keď chcem aby moja pleť pôsobila svetlejšie a matnejšie, proste elegantnejšie. Tieto dva používam hlavne do práce, alebo na bežný deň, keď chcem pôsobiť elegantnejším dojmom. Pleť mi úplne prekryjú a po ich nanesení moja pleť pôsobí, ako by bola o niečo svetlejšia, ale myslím, že je to ešte v rámci prirodzenosti.

  

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

  

Využitie tohto setu je naozaj všestranné. Ja som ho chcela vyskúšať hlavne kvôli tomu, aby som sa s týmito BB krémami značky SKIN79 bližšie oboznámila a vyskúšala ich účinky na vlastnej koži. Hlavne som chcela zistiť, ktorý z týchto BB krémov by bol čo najvhodnejší na moju pleť, ktorý je ten správny, avšak zistila som, že každý BB krémik z tohto štvorsetu mi vyhovuje, avšak každý na inú príležitosť a iné líčenie, no spokojná som so všetkými štyrmi.

 

Ako BB krémiky vyzerajú na líčkach, môžete vidieť na nasledujúcich fotkách:

 

SKIN79 BB CREAM MINIATURE SETSKIN79 BB CREAM MINIATURE SETSKIN79 BB CREAM MINIATURE SETSKIN79 BB CREAM MINIATURE SET

 

Toto originálne balenie mini BB krémov SKIN79 si môžete zakúpiť aj v našom e-shope: TU

 

Každý z nich má objem 5 ml, spolu má sada objem 20 ml

  

Cena setu je 11,60 €

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE