TEST: Ziaja - telové maslo kozie mlieko

Na jeseň potrebuje naša pokožka väčšiu dávku hydratácie. Skúsila som telové maslo od značky Ziaja. Aké bolo? Čítajte ďalej

V chladnejšom jesennom období potrebuje naša pokožka väčšiu dávku hydratácie. Vzduch je chladnejší, začíname vrstviť oblečenie a pokožka môže začať svrbieť, olupovať sa a stáva sa suchšou. To ale samozrejme nechceme a preto vám predstavujem telové maslo kozie mlieko od značky Ziaja.

 


Kozmetika Ziaja je kombináciou veľmi uznávaných tradičných zložiek ako rastlinné výťažky a vitamíny s modernou technológiou. Prípravky sú veľmi jednoducho a elegantne balené, takže kozmetiku značky Ziaja  v neprehľadnom regáli v drogérii spoznáte rýchlo a ľahko. Predstavujem vám výborný produkt z radu telovej kozmetiky – telové maslo kozie mlieko.

 

Ziaja - telové maslo kozie mlieko
 

Toto maslo je balené v bielej nádobke s objemom 200 ml. Na balení nájdete jednoduchým strieborným písmom názov výrobku, zloženie i návod na použitie.

 

Ziaja - telové maslo kozie mlieko
Ziaja - telové maslo kozie mlieko

 

Po odkrútení vrchnáčika som zhliadla striebornú fóliu, ktorá zabraňuje prelievaniu alebo vyliatiu masla mimo nádobky, čo veľmi oceňujem. Vďaka tomu aj viete, že maslo ešte nebolo otvorené.
Po odrhnutí fólie som pocítila príjemnú a nevtieravú jemnú vôňu, charakterizovala by som ju ako mliečnu vôňu. Ak nemáte rady kozie mlieko, nemusíte sa obávať, že by krém mal charakteristickú vôňu kozieho mlieka, vôňa je veľmi jemná a príjemná.

 

Ziaja - telové maslo kozie mlieko

 

Keďže ide o telové maslo, konzistencia je hustejšia ako pri telových mliekach, no napriek tomu sa veľmi dobre rozotiera. Do pokožky sa vpije dosť rýchlo a nezanecháva mastný film, čo mi veľmi vyhovuje, pretože nemám rada, keď mi ostane na pokožke pocit mastnoty. Nanášam si ho po sprchovaní, vmasírujem ho v hrubšej vrstve a hydratuje skutočne výborne, nemala som pociť suchej napnutej pokožky, pokožka bola jemná a príjemne voňala aj po dlhšej dobe.

 

Ziaja - telové maslo kozie mlieko

 

Toto telové masielko je určené pre suchú pleť so sklonom k tvorbe vrások. Maslo má dopĺňať nedostatok lipidov, regenerovať prirodzenú ochrannú bariéru. Výrazne upravuje elastickosť a mäkkosť pokožky. Pokožku zanecháva na dotyk jemnú a hebkú.
Maslo je obohatené o vitamín E, Omega 3, Omega 6, olivový olej a o komplex zložiek z kozieho mlieka.

 

 

Značka Ziaja okrem tohto telového masla má v ponuke ešte tieto telové maslá:

 

  • kakaové maslo
  • pomarančové maslo
  • kokosový orech
  • prírodná oliva

 

 

Určite vám odporúčam vyskúšať tento výrobok, veľmi sa hodí na čoraz chladnejšie dni. Ja určite vyskúšam aj iné produkty od značky Ziaja, ktoré si môžete pozrieť na ich stránke www.ziaja.sk

 

Orientačná cena je 6,79 €

Zdroj foto: www.ziaja.sk
6 komentárov
Mariana Kontrová

Mariana Kontrová

04.10.2013 12:58

výborná značka...som s nou velmi spokojná...ist skúsim aj toto

Vaše meno:

deniskaaaaa

deniskaaaaa

04.10.2013 13:54

musim vyskušat..lakave

Vaše meno:

Mirka

Mirka

04.10.2013 15:20

odporúčam vyskúšať, ja si chystám zaobstarať kakaové maslo a kokosový orech :)

Vaše meno:

Dana

Dana

07.10.2013 16:57

Odporúčam nočný krém :)

Vaše meno:

Mirka

Mirka

12.10.2013 09:00

rozmýšľam, že si zaobstarám aj denný aj nočný, lebo už sa mi míňajú :)

Anna Stankociova

Anna Stankociova

09.10.2013 19:15

O tejto kozmetike v poslednej dobe dosť počuť, určite ju vyskúšam.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 15:38

Ziaja je jedna z najlepších značiek.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE