TEST: Declaré - Essential Eye Lifting Serum

Ľahké hydratačné očné krémy používam cca od svojich 20-tich rokov. Mojej pleti dodajú svieži vzhľad a moje oči nepôsobia takým unaveným dojmom.

 

Citlivé očné okolie je náchylné na prvé vrásky, a preto sa o neho musíme starať.

 

Očné sérum značky Declaré, ktoré sa mi dostalo do rúk, som si však netrúfla testovať, a preto som o jeho testovanie poprosila maminu. Patrí do kategórie 55+, takže jej pleť je zrelá a zaslúži si dávku aktívnych zložiek, ktorými je sérum doslova ,,nabité".

 

Dnes vám poskytnem informácie sprostredkované od mojej maminy, ktorá vie najlepšie posúdiť kvality testovaného produktu Declaré – Essential Eye Lifting Serum.

 

Testovali sme tiež: TEST: Pleťová kozmetika Declaré

Declaré Essential Eye Lifting Serum

Zdroj: Shutterstock®

Declaré – Essential Eye Lifting Serum – vysokoúčinné očné sérum s liftingovým efektom 

 

Pleť v okolí očí je tenšia a menej odolná. Známky starnutia sa na nej objavujú skôr, ako na zvyšku tváre, a sú viditeľnejšie: únava, tmavé kruhy, vrásky, ochabnuté viečka, opuchy. Pleť očných kontúr je mimoriadne jemná a potrebuje extra starostlivosť, obzvlášť v zrelom veku.

 

Kľúčové zložky:

 

Albízia ružová (perzský hodvábny strom), Sigesbeckia orientalis (madagaskarská bylina), Pupočník ázijský, Listnatec tŕnitý, Nechtík lekársky, Pentavitin, Kyselina hyalurónová (v dlhom aj krátkom reťazci), Bio Structurine, Bio Sensiline, Ektoín.

 

Testovali sme aj: TEST: DECLARE Soft Cleansing púder na odličovanie

Declaré Essential Eye Lifting Serum

Zdroj: Shutterstock®

4 ÚČINKY PRE ŽIARIVÉ A OMLADENÉ OČNÉ OKOLIE:

 

* vypnutie vrchných viečok – vytvára vzhľad otvorených očí intenzívnym liftingovým pôsobením.

* vyhladenie mimických liniek a vrások – posilňuje a chráni delikátnu pleť v okolí očí intenzívnym a hĺbkovým spevnením tkaniva, spolu s okamžitou a trvácnou hydratáciou. Taktiež zvyšuje hustotu komponentov pleti.

* redukcia tmavých kruhov – posilňuje kapiláry v okolí očí, aktivuje vlastný detoxikačný systém a predchádza nepravidelnému zhlukovaniu pigmentov.

* redukcia opuchov – podporuje vyváženú mikrocirkuláciu, čím efektívne zmierňuje opuchy a známky únavy.

 

Testovali sme tiež: TEST: DECLARÉ pleťová kozmetika

Declaré Essential Eye Lifting Serum

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu sa mi veľmi páči. Je krásne, štýlové, vzhľadovo mi trochu pripomína lak na nechty, avšak vo svojom vnútri ukrýva vzácnejší poklad –vysokoúčinné liftingové očné sérum. Tónovaná fialová fľaštička je vybavená zlatým aplikátorom, ktorý pri aplikácii jednoducho stlačíme.

 

Konzistencia séra je jemná a krémová, akoby trochu vodová, príjemne sa rozotiera a krásne sa vsaje do pokožky. Nezanecháva mastný ani zmatňujúci efekt, na pokožke pôsobí veľmi prirodzene. Vôna séra je príjemná, nie je ničím špecifická, je jemná a nevtieravá.

 

Testovali sme aj: TEST: Declaré - Ocean´s Best - Pleťový Krém

Declaré Essential Eye Lifting Serum

Zdroj: Shutterstock®

Sérum odporúčame aplikovať na očistenú pleť ráno alebo večer. Moja mamina uprednostňuje večernú aplikáciu, kedy pleť počas spánku oddychuje a tým môže z účinných zložiek vyťažiť maximum. Spôsob aplikácie produktu jej veľmi vyhovuje. Citlivú kožu v okolí očí sérum nedráždi. Na očistenú pleť s aplikovaným sérom si mamina nanáša ešte nočný krém, avšak odporúča s aplikáciou tohto krému počkať cca 5 minút. Vraj kvôli tomu, aby sérum lepšie zapôsobilo. :) 

 

Sérum si nanáša jemným vklepkávaním smerom od nosa ku spánkom. Produkt si mamina veľmi obľúbila a zaradila ho do svojho večerného rituálu. Nevravím, že jej vrásky zmizli, ani že by opuch pod očami ustúpil úplne, ale pôsobí mladším a hlavne uvoľnenejším dojmom a o to predsa ide.

 

Produkty Declaré sú dostupné exkluzívne v sieti parfumérií FAnn.

 

Testovali sme tiež: TEST: Na citlivú pleť s DECLARÉ Switzerland

FOTOGALÉRIA: 

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.05.2016 07:16

velmi zaujimavy produkt toto specialne serum na ocne okolie

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

25.05.2016 07:40

očné sérum istotne musím mať doma...

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

26.05.2016 07:53

ako stvorené pre mňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE