TEST: Nivea - Vypĺňajúce perlové sérum Cellular Anti-Age

Dnes tu mám pre vás recenziu zaujímavého pleťového séra - Nivea Cellular Anti-Age. Až mi bolo ľúto, že som mladší ročník. Perlové zloženie tohto séra si ma získalo na prvý pohľad. Krásne perličky, ktoré sa vynímajú pozdĺž stien produktu si však získali aj moju mamku, ktorá vypĺňajúce sérum pre vás testovala.

 

Nivea je u nás doma zastúpená v hojnom počte, predovšetkým pleťové produkty a krémy, ale aj pánska kozmetika sa dlhé roky teší našej obľube. Preto sa mamina veľmi potešila, že mám pre ňu práve sérum značky Nivea.

 

Samotné meno značky u nás už vopred znamená spokojnosť a kvalitu, jednoducho vieme, že produkt nesklame. Ste zvedavé, či nás toto perlové sérum sklamalo, alebo si nás získalo? Tak čítajte až do konca...

 

Testovali sme tiež: Test: Starostlivosť o pleť s Nivea Creme Care

Nivea - perlove serum Cellular Anti-Age

Zdroj: Shutterstock®

NIVEA - VYPĹŇAJÚCE PERLOVÉ SÉRUM CELLULAR ANTI-AGE

 

Pre plnšiu, pevnejšiu a mlado vyzerajúcu pleť. Inovatívna technológia perál umožňuje aktivovať účinné látky bezprostredne pri aplikácii a vďaka tomu intenzívne stimuluje obnovu pleťových buniek. Sérum na dennú i nočnú starostlivosť obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej, kolagénoý booster a kreatín. 

 

- Vypína, vypĺňa a zlepšuje kontúry.
- Redukuje vrásky a vyhladzuje pleť.
- Hodí sa ako doplnenie denného a nočného krému pre ešte účinnejší omladzujúci efekt.
- Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagénový booster a kreatín.
- Dermatologicky testované a schválené.

 

Testovali sme aj: TEST: Nivea - Repair & Targeted Care

Nivea - perlove serum Cellular Anti-Age

Zdroj: Shutterstock®

Balenie perlového séra Cellular Anti-Age sa nesie v tónoch modrej a bielej - typických pre značku Nivea. Priehľadná tuba s hygienickou pumpičkou, ktorá slúži ako dávkovač dáva krásne vyniknúť bielym perličkám. Biely vrchnáčik lahodí celkovému vzhľadu produktu a krásne sa na ňom vyníma názov značky. Objem produktu je 30 ml, čo je, myslím si, celkom ideálne množstvo. 

 

Testovali sme tiež: TEST: NIVEA - Jemná čistiaca pleťová pena

Nivea - perlove serum Cellular Anti-Age

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia produktu je veľmi príjemná, skladá sa z mierne rozdrvených perličiek a chladivého gélu, je to taká kašovitá zmes, ktorá sa však veľmi ľahko rozotiera po pokožke. Sérum sa odporúča nanášať na tvár, krk a dekolt.

 

Produkt je krásne parfumovaný, je to príjemná a svieža vôňa, ktorá mi však v sebe neevokuje Niveu. Chcem tým povedať, že nečakajte vôňu typickú pre túto značku, ale aj napriek tomu produkt krásne vonia. Cellular Anti-Age sérum je vhodný pre staršie z nás, veková kategória 40 - 50 - 60. Produkt je vhodný ako doplnok v kombinácii s denným alebo nočným krémom.

 

Testovali sme aj: TEST: NIVEA - Cellular AntiAge - Denný a nočný krém na omladenie pleti

Nivea - perlove serum Cellular Anti-Age

Zdroj: Shutterstock®

Produkt testovala mamina, ktorá sa séru veľmi potešila. Mamka má 58 rokov, takže ešte spadá do kategórie, pre ktorý je produkt vhodný. Nebudem vám klamať, mamina má pleť už trošku oslabenú, jej kontúry sú uvoľnené a aj vrásky viac viditeľné. Práve preto dbá o to, aké produkty pri starostlivosti o svoju pokožku používa. Sérum používa denne a veľmi si produkt pochvaľuje.

 

Pokožka je po aplikácii séra krásne jemná a zvýšila sa aj pevnosť pleti. Netvrdím, že jej sérum krásne vyhladilo vrásky ani nič také. V tomto veku už zázračné elixíry neexistujú, ale sérum krásne rozžiari maminu pleť a vyzerá aspoň o tie tri, či štyri rôčky mladšie. Celkovo je jej pleť sviežejšia navonok pôsobí krajším dojmom. 

 

Testovali sme tiež: TEST: NIVEA - Cellular AntiAge - Očný krém na omladenie pleti

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

19.11.2016 22:34

Recenziu na toto serum tu sice vidim uz treti krat ale aj tak nesklamamla :)

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

01.12.2016 22:48

maminka ho používa a zatiaľ je spokojná

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 19:51

ešte som nevyskúšala

Vaše meno:

Marta Hollá,st

Marta Hollá,st

01.02.2017 18:55

používam a musím len chváliť. Nivea sama o sebe ma nikdy nesklamala a keď sa človek drží toho, pre aké ročníky a pleť sú produkty určené, len pomôže.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 10:15

ten guličkový krém je super ale mne sa pokazil aplikátor

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE