TEST: Proteínová maska na tvár a krk Caviar Gold od Natura Siberica

Masky na tvár sú momentálne populárne ako nikdy predtým. Na trhu ich nájdete vo všetkých možných formách či skupenstvách a je len na vás, aké prevedenie bude vyhovovať vám a vašej pleti. Rozhodujúca často býva aj ich aplikácia, ba dokonca to, ako sa z tváre maska odstraňuje. Nám sa tento raz do redakcie dostala na testovanie proteínová maska na tvár a krk Caviar Gold od kozmetickej značky Natura Siberica, ktorá na pohľad pripomína skôr krém než masku. Ako obstála takáto maska v našom teste?

Oficiálny popis

Proteínová maska na tvár a krk Caviar Gold z dielne Natura Siberica s obsahom beluga kaviáru zvyšuje účinnosť pleťového krému či séra. Jej aktívny vzorec podporuje regeneráciu pokožky a návrat k jej prirodzenej kráse, vyhladzuje vrásky a redukuje ochabovanie pokožky. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Nanášajte ju  na čistú tvár a po 10 – 15 minútach odstráňte nadbytok pomocou vatového tampónu.

Inšpirujeme ťa: TEST: Telový peeling Siberie Blanche – divá borievka od Natura Siberica

proteínová maska na tvár

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Prvý kontakt s produktom

Aj tento test je pre mňa niečím absolútne novým. Niežeby som nikdy netestovala masku na tvár, no so značkou Natura Siberica sa stretávam prvý raz. Sama som bola zvedavá, ako testovanie tohto produktu s obsahom kaviáru dopadne.

Už tradične začínam so vzhľadom produktu. Maska prichádza v elegantnej, no robustnej čiernej krabičke s výraznými zlatými detailmi. Vo vnútri krabice sa už skrýva samotná maska v plastovej nádobke s objemom 50 ml čiernej farby. Aj na tomto balení sa zachovali zlaté detaily, ktoré sa vynímajú najmä na vrchnáku, kde sa krásne vyníma značka i jemné embosovanie. Nádobka sa zatvára zavinovaním a pod viečkom sa skrýva i bezpečnostná krytka, ktorá zabráni prípadnému rozliatiu produktu.

Zhrnutie: Balenie produktu je veľmi pekné a funkčné. Len krásnej krabičky je naozaj škoda, keďže, bohužiaľ, končí v koši. Ak si však potrpíte na nápadité balenie pleťových produktov, táto maska sa vám bude rozhodne páčiť. Má totiž krásne prevedenie.

proteínové masky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Test masky Caviar Gold

Poďme k samotnému testu masky. Masku som skúšala takmer dva mesiace a používala som ju raz denne. Ja som masku aplikovala na vyčistenú pokožku po sprchovaní, pričom odstraňovanie nadbytku, ako to je uvedené v oficiálnom popise, v mojom prípade nebolo nutné. Mám suchú pleť a tým, že táto maska má skôr konzistenciu krému, do pokožky sa mi pekne vpila. Malý ostatok som potom prstami zapracovala do pleti.

Tak sa dostávame ku konzistencii tejto masky, ktorá je teda takmer ako úplne obyčajný pleťový krém bielej farby. Na pleti nezanecháva žiadny film ani nič, čo by bolo podľa môjho názoru potrebné zmývať, ba naopak, pôsobí to na mňa ako mrhanie produktom. Táto maska nemá takmer žiadnu vôňu, je úplne neutrálna a na pleti zanecháva pocit hydratácie, čo som ja osobne veľmi ocenila. 

Zhrnutie: Maska s krémovou textúrou od Natura Siberica pôsobí na pleti veľmi príjemne a po jej aplikovaní je pleť jemná a hydratovaná, čo sa bude páčiť každej žene so suchou pleťou, akú mám i ja. Odporúčam ju preto všetkým dámam, ktoré obľubujú krémové masky na pleť, ktoré sa do pokožky vpijú takmer úplne samé a nemusia tak zmývať ani zlupovať žiadne zbytky.

Pozri aj: Obohatené čistiace tonikum na unavenú a starnúcu pleť: Neuveríš, čo obsahuje!

maska na tvár ako krém

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Záverečný verdikt

Aj keď krémové masky na tvár nie sú mojím absolútnym favoritom, táto maska je podľa mňa veľmi dobrá. Aplikuje sa jednoducho, pozitívne vplýva na pleť, pričom tá je po jej použití príjemne hladká a hydratovaná. Odporúčam ju všetkým dámam, ktoré majú suchú a zároveň starnúcu pleť a majú tiež rady masky, po ktorých na pleti nič nezostane. Nie každá z nás totiž obľubuje zdĺhavé odlupovanie alebo odstraňovanie zvyškov masiek z pleti. Natura Siberica je navyše prírodná značka kozmetiky, čo určite ocenia mnohé z vás a rovnako aj hlavnú prísadu masky Caviar Gold, ktorou je veľmi vyhľadávaný beluga kaviár.

Viac produktov značky Natura Siberica hľadajte na www.naturasiberica.sk

Galéria - Proteínová maska Caviar Gold od Natura Siberica

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

11.02.2020 07:47

Lákavá; vďaka za test!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE