TEST: TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

Nájde sa tu nejaká z Vás, ktorá nemá ani jednu vrásku? Ak áno, tak úprimne závidím :) Ja to šťastie nemám, a vrásky ma trápia hlavne na čele. Preto som bola veľmi zvedavá na túto ceruzku.

 

Na začiatok si uvedieme pár základných informácií o produkte.

 

Ceruzka TimeWise® Targeted-Action™ je účinná dokonca i pri ťažko odstrániteľných problémoch, ako sú vrásky na čele a kolmé vrásky po oboch stranách nosa.

 

 

 

Prípravok obsahuje prospešné rastlinné výťažky, látky rozptyľujúce svetlo, gliadín – bohatý zdroj aminokyselín, tri vysoko efektívne antioxidanty extrakt z granátového jablka a vitamín A a E.

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

 

Súčasťou koncentrovaného zloženia tejto ceruzky na vyhladzovanie vrások sú látky rozptyľujúce svetlo, ktoré okamžite opticky zjemnia drobné vrásky. Po dlhšom používaní budú mimické vrásky výrazne menej viditeľné.

 

Okamžité výsledky i dlhodobé účinky:

o 33% menej vrások na čele a o 55% menej vrások okolo očí

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

  

Toto bola moja premiéra čo sa testovania pleťovej kozmetiky MARY KAY týka. Doteraz som mala zopár produktov dekoratívnej kozmetiky, s ktorou som dodnes nadmieru spokojná. Cenovo sa táto značka pohybuje na vyšších číslach, no ako sa vraví - za kvalitu sa platí... Preto si myslím, že produkty dodávané spolu so škatuľkou sú za tie ceny samozrejmosťou :))

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

 

Celkom ma prekvapila informácia o veľkosti produktu, teda to, že má 4ml, lebo naoko pôsobí o dosť mohutnejšie! Balenie obsahuje aj návod a tipy na aplikáciu, takže pred samotným použitím som si všetko podrobne naštudovala. Kvitujem i pridanie informácie, dokedy je potrebné produkt spotrebovať, v tomto prípade do júla 2015, a od otvorenia ho treba minúť do 24 mesiacov, čo je teda tak akurát, a verím, že ho miniem oveľa skôr. Používam ho totiž pravidelne ráno i večer.

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

 

Ceruzka je určená pre suchú až mastnú pleť - ja som ten druhý prípad :) Taktiež je vhodná aj na citlivú pleť. Je neparfumovaná, nekomedogénna a dermatologicky testovaná.


Aplikácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí pootočiť spodnú časť ceruzky, a tým sa napustí aplikátor prípravkom. Aplikátor je gumenný, a prípravok nanášam priamo z neho. Keď si ho už nanesiem na pleť, jemne ho končekmi prstov vklepem do pleti. POZOR však na príliš intenzívne vklepávanie alebo rozotieranie, ktoré môže znížiť účinnosť prípravku. A ak sa na pleti objaví "púdrový" poprašok - použili ste nadmerné množstvo prípravku. Ja som si na aplikáciu zvykla už spočiatku, a teraz sa teším hlavne ráno pri líčení, ako mi vďaka ceruzke zatiaľ opticky miznú vrásky :))

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások
 

Konzistencia je skôr hutnejšia, no napriek tomu sa ľahko rozotiera a rýchlo sa vsaje do pokožky, čo mi vyhovuje hlavne ráno. Jednoducho si nanesiem svoj krém, chvíľočku počkám a nanášam ceruzku, na ktorú neskôr putuje make-up. Na jedno použtie stačí malé množstvo, preto sa nebojím, že sa mi balenie rýchlo minie, a určite ho vypoužívam do poslednej kvapky.

Na dôkaz účinnosti prikladám fotografie PRED a PO použití.

 

TimeWise® ceruzka na vyhladzovanie vrások

 

 

Cena výrobku: 41,00 €

3 komentárov
Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

20.09.2013 17:42

zaujal ma tento produkt, juuj skoda ze je tak drahy :(

Vaše meno:

Misha

Misha

15.10.2013 14:48

Ahoj:) Mas svoju poradkynu? Ak nie, je mozne ze by si tento vyrobok mohla ziskat aj ako darcek. Ak mas zaujem kontaktuj ma na emailovej adrese sarkeziovamichaela@gmail.com

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.10.2013 17:54

Ani ja by som neodmietla, ja už mám čo to naprávať...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 16:36

wau tento výrobok, je veľmi zaujímavý ale tá cena ejhaaa trošku predražené.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE