TEST: Ziaja Cocoa butter

Príjemná vôňa kakaového masla a maximálna hydratácia pokožky. Taká je kakaová línia produktov značky Ziaja. Doprajte si príjemný relax s kakaovými krémami

Príjemná vôňa kakaa a maximálna hydratácia pokožky. Taká je kakaová línia produktov značky Ziaja. Doprajte si príjemný relax s kakaovými krémami.

 

So značkou Ziaja sme vás už na našej stránke zoznámili vo viacerých testíkoch, dnes vám chcem predstaviť dva produkty, ktoré patria do Kakaovej línie Ziaja produktov.

 

Prípravky z tejto kakaovej línie obsahujú aktívnu zložku – kakaové maslo. Je to tuk, ktorý je získavaný na základe lisovania kakaových bôbov.

 

Kakaové maslo obsahuje veľa potrebných antioxidantov a vďaka tomu pomáha vyrovnávať a vyhladzovať nedostatky na pokožke a zlepšuje jej sfarbenie.

 

Ziaja Cocoa butter

 

Kakaová línia produktov značky Ziaja ma veľmi zaujala a dostala som veľkú chuť vyskúšať ju hneď ako som sa o nej dozvedela. V tomto testíku vám predstavím tieto dva produkty a podelím sa s vami o ich účinky:

 

  • Ziaja Kakaové maslo – telové mlieko 400ml
  • Ziaja Kakaové maslo – pleťový krém 50ml

 

Ziaja Cocoa butter

  

Ziaja Cocoa butter – pleťový krém:

 

Ako prvý vám chcem popísať tento úúúúžasný pleťový krémik z kakaovej línie značky Ziaja. Je to denný krémik, ktorý by mal zlepšiť sfarbenie pleti. Vhodný je pre normálnu a suchú pleť. Napriek tomu, že sa jedná o pleťový krém, je možné použiť ho aj na telo. No ja si ho natieram len na pleť, lebo sa jedná o menšie 50ml balenie, a chcem aby mi vydržalo dlhšie. A na telo používam druhý produkt tejto kakaovej línie, ktorý vám popíšem troška nižšie.

 

Ziaja Cocoa butter

  

Podľa výrobcu má tento krémik zásobovať hodnotnými a vyživujúcimi zložkami. Revitalizuje, vyhladzuje a dodáva ochranné zložky. Hydratuje a zabraňuje nadmernej strate vody. Zmenšuje sklon k podráždeniu. Jeho pravidelné používanie zlepšuje vzhľad a farbu pleti. Má neutrálne pH pre pokožku. Je dermatologicky testované (teraz som ho otestovala aj ja).

  

Ziaja Cocoa butter 

   

Používam ho tak ako ostatné pleťové krémy, ráno a večer ho nanesiem na vyčistenú pleť, jemne vmasírujem krúživými pohybmi do pokožky pleti. Hneď po použití cítim úplnú hydratáciu pleti.

 

Konzistencia krému je jemnučká a tá čokoládovo - kakaová vôňa je naozaj neskutočná. Taký voňavý krém som ešte nemala. Najradšej by som ho celý zjedla.

 

Ziaja Cocoa butter

 

Balenie pleťového krému Ziaja Cocoa butter je 50ml
Odporúčaná cena je 3,29€

 

 

Ziaja Cocoa butter – telové mlieko:

 

S týmto telovým mliečkom som obzvlášť spokojná. Je to vyhladzujúce telové mlieko, ktoré obsahuje kakaové maslo. Je vhodné na každodennú starostlivosť o pokožku. Ja ho veľmi rada používam večer po sprche alebo po kúpeli. Toto kakaové telové mlieko jej dodá potrebnú hydratáciu a všimla som si, že mi zlepšuje aj pružnosť pokožky. Po nanesení mi zanecháva na pokožke neuveriteľne krásnu kakaovú vôňu, ktorá na nej vydrží dlhé hodiny. Taktiež aj hydratácia vydrží dlho.

 

Ešte by som vám chcela popísať konzistenciu tohto Ziaja telového mlieka s kakaovým maslom. S takýmto telovým mliekom som sa ešte nestretla – čo sa týka konzistenice. Ziaja obyčajné telové mlieko bez vône som už vyskúšala, no malo úplne inú konzistenciu ako toto, čo obsahuje kakaové maslo. Toto mlieko akonáhle nanesiem na pokožku tela, začne sa z krémovej konzistencie hneď premieňať na jemučký olej. Ten si vmasírujem do pokožky tela a vychutnávam si kakaovú vôňu a perfektnú hydratáciu.

 

Ziaja Cocoa butter

 

Veľmi oceňujem dávkovač tohto telového mliečka – pumpičku. Neraz som už v svojich testoch produktov spomenula, že tento dávkovač mám u telových mliek najradšej. Zdá sa mi to praktickejšie, pohodlnejšie a presnejšie dávkovanie krému alebo mlieka. Táto pumpička sa zatvára a otvára spôsobom, ako väčšina takýchto dávkovačov - pootočenia podľa nápisov, ktoré má na vrchu napísané open/stop. Môžete to vidieť na obrázku nižšie.

 

Ziaja Cocoa butter

 

Balenie telového mlieka Ziaja Cocoa butter je 400ml
Odporúčaná cena je 5 - 10€

 

 

Ziaja Cocoa butter

 

Na záver dodám snáď už len toľko, že som s oboma produktami maximálne spokojná a odporúčam vám ich vyskúšať. Podľa mňa sú cenovo dostupné a stoja za to. Kozmetiky značky Ziaja patrí medzi moje obľúbené a týmito produktami si ma získala ešte viac.

 

4 komentárov
Michaela Hudáková

Michaela Hudáková

20.09.2013 07:46

Ziaja produkty sa dajú zakúpiť kde prosím vás? Ďakujem

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

20.09.2013 10:09

Dobrý deň Michaela, produkty značky Ziaja si môžete zakúpiť napríklad aj v sietí predajní Tesco ;-)

susibrusi

susibrusi

07.10.2013 10:46

Pleťový krém skutočne zjednocuje tón pleti a navyše krásne vonia:)

Vaše meno:

Zuzana

Zuzana

26.10.2013 16:36

tato rada sa mi moc nepaci..lepsia je uhorkova

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

06.02.2014 16:53

Mám chuť vyskúšať tieto kakaové výrobky, veľmi ma lákajú...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE