VIDEOTEST: Hydratačné sérum proti vráskam Dr. Belter

Hydratácia, mimické vrásky, citlivosť pleti. To všetko trápi mnohé z nás a dokonca aj mňa. Sama sa označujem ako "sušienka", no keď sa ma niekto opýta na môj najmenej obľúbený problém, jednoznačne zvíťazí moja citlivá pleť. Nájsť však produkt, ktorý by sadol presne na všetky tieto negatíva, je niekedy nesmierne ťažké. Už sme sa v našej redakcii stretli so zopár adeptami na účinných pomocníkov, no len málo z nich ponúka toľko druhov a radov, ako práve nemecká prírodná kozmetika Dr. Belter. Ten nám na testovanie ponúkol dve séra.

Prvé z nich je veľmi ľahké, svieže hydratačné sérum DERMO-RELAX. Využíva patentované biotechnologické peptidy, zložené z prírodných aminokyselín, ktoré pôsobia ako relaxácia na mimické svaly. Tým sa intenzívne vyhladzujú mimické vrásky a nové sa ďalej netvoria. Sérum poskytuje pleti hlbokú hydratáciu. Používa sa pravidelne pod denný krém a práve pravidelným používaním pleti navracia vitalitu a mladistvý vzhľad.

Druhé s názvom AQUASILK sa označuje ako hydroaktívny koncentrát s kyselinou hyalurónovou, vegánskymi hodvábnymi proteínmi a Glucolift komplexom, ktorý zanecháva pleť sviežu, hladkú a jemnú. Obidva majú za úlohu odstraňovať vrásky, dodať pleti poriadnu dávku hydratácie a vrátiť pleti stratenú šťavu a život. Viac sa o nich dozviete v našom videoteste.

Pozri aj: VIDEO: Takéto množstvo noviniek nám priniesla pleťová kozmetika

Prírodná hydratácia? Sem s ňou!

Kozmetika Dr. Belter pracuje s jednoduchým predpokladom. Dodať pleti prírodné látky, ktoré sú jej identické a dokáže ich teda lepšie prijať.  V produktoch kladú dôraz na maximálne využitie výťažkov z prírody, a tak sa ich produkty skladajú z 95 – 100 % prírodných účinných látok, ktoré sú predpokladom vysokej znášanlivosti. Príroda ponúka širokú paletu kozmeticky využiteľných látok, ako napríklad vzácne domáce či exotické oleje, rastlinné komplexy a výťažky z mora.

Kozmetika Dr. Belter však berie ohľad aj na ochranu prírody, a preto postupne odstraňuje zo svojich produktov palmový olej. Moderne vybavené výskumné a laboratórne zázemie spoločnosti Dr. Belter umožňuje využívanie liečivých rastlín v kombinácii s najnovšími patentmi a high-tech zložkami. Ich tím tak neustále pracuje na nových produktoch, ktoré sú špičkou vo svojom odbore. Vyše 30 rokov skúseností v oblasti kozmetiky sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníčok po celom svete. Pleť každej ženy je totiž úplne iná, preto je vždy lepšie poradiť sa s profesionálmi. Len správnou aplikáciou tých správnych produktov dosiahnete maximálny účinok. Aj preto sú produkty Dr. Belter rozdelené do 11 línií, pričom každá z nich je vyvinutá so zameraním na inú problematiku alebo kozmetickú oblasť.

Viac sa dozviete na www.belter.sk

6 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

07.06.2018 21:52

Pleťové sérum používam no túto kozmetiku nepoznám

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

10.06.2018 18:16

Pleťové séra su velmi dobré na pleť po 40tke

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

19.06.2018 20:48

vyznie to asi hlúpo ale mám 35 a bolo mi odporučené len používať hydratačný krém/gel ...ale začala som používať už aj krém na vrásky okolo očí. Tým že som silnejšie a mám plnú tvár, nemám až tak výrazné vrásky

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

26.06.2018 14:40

Uz by sa mi nieco zislo na vrasky

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.06.2018 07:20

Pleťové sérum používam, konkrétne toto som však ešte neskúšala.

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

14.07.2018 07:45

používam krém okolo očí, aj sérum by sa zišlo..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE