TEST: Bio Karité - Prírodné bambucké maslo

Ak vás trápi popraskaná a vysušená pokožka dávame vám do pozornosti Saloos – Bio Karité stopercentné prírodné bambucké maslo.

 

 

Ak vás trápi popraskaná a vysušená pokožka, ktorá potrebuje nutnú regeneráciu, dávame vám do pozornosti výhradne prírodný produkt značky Saloos – Bio Karité stopercentné prírodné bambucké maslo.

 

 

 

 

 

Tento krémik je takým malým prírodným zázrakom, ktorý keď raz vyskúšate, už ho nezradíte :) Pokožku vynikajúco premastí a dopraje jej kvalitnú regeneráciu a hydratáciu.

 

Bio Karité - Prírodné bambucké maslo

 

Používam ho takmer denne, napriek faktu, že mám zmiešanú pleť. Keď mám pocit „sucha na tvári“ stačí vskutku iba trochu bambuckého masla a pokožka je o pár minút vláčna. Rovnako funguje na popraskaných perách, suchých lakťoch, aj kolenách.

 

Bio Karité - Prírodné bambucké maslo

 

Krém je tuhej konzistencie, takže sa o čosi ťažšie nanáša aj pomalšie vstrebáva, avšak to na jeho skvelých účinkoch na pleť nič nemení. Stačí trochu praxe a hneď si nájdete vlastný spôsob, ako ho jednoducho naniesť.

 

Keďže ide o čisto naturálny produkt nečakajte žiadnu omamnú vôňu. Z bambuckého masla môžete cítiť možno jemný závan orieškov, našťastie parfémovanie nie je jeho prednosťou. Ak ste predsa len zhýčkané voňavými krémami, bambucké maslo vám to svojimi účinkami rozhodne vynahradí.

 

Bio Karité - Prírodné bambucké maslo

 

Bambucké maslo je vhodné pre každý typ pleti a pokožku celého tela. Najviac pomáha pri pleti namáhanej, či už vonkajším počasím, vnútornou klímou, alebo stresovým obdobím. Pri pravidelnom užívaní zabraňuje tiež vzniku strií, pôsobí protizápalovo a uľahčuje hojenie rán a popálenín. Má tiež blahodárny vplyv pri liečbe aknóznej pleti, či pokožke trpiacej ekzémami a lupienkou. Zároveň zvyšuje odolnosť vašej pokožky voči chorobám a infekciám. Bambucké maslo je vďaka svojej bio kvalite veľmi vhodné aj pre jemnú detskú pokožku a to už od narodenia.

 

Krém dostanete kúpiť v dvoch baleniach: 50 ml v cene 5,90 € a 250 ml v odporúčanej cene 24,20 €. Moje testovacie balenie má 19 ml a aj napriek častému užívaniu mi vydrží cca 2 – 3 mesiace.

 

Je to vskutku vynikajúci univerzálny krém, ktorý odporúčam minimálne vyskúšať, pretože ako jeden z mála krémov naozaj dodrží to, čo sľubuje na svojom obale :)
 

Zdroj foto: www.saloos.sk
4 komentárov
Danka Šindléryová

Danka Šindléryová

17.04.2013 20:25

Ja som mala možnosť tento krémik vyskúšať - čo môžem potvrdiť že má priaznivý účinok na ekzémovú pokožku - mne sa sem tam objavia fľaky ekzému na rukách a keďže je to bambucké maslo môžem povedať že do 3 dní sa fľaky stratia :) Stojí za to ho vyskúšať!

Vaše meno:

Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

22.04.2013 14:48

Sestra krém vyskúšala, veľmi jej pomohol.

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

24.05.2013 11:10

Neodolala som, pocit sucha poznám, vyskúšala som a je výborný.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 07:37

Zbožňujem kozmetiku s obsahom bambuckého masla, má výborné regeneračné schopnosti, dokáže si poradiť aj s tou najsuchšou pokožkou a ešte k tomu aj krásne vonia :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE