TEST: BioBeauty - mydlo na celulitídu

Skúšali ste sa už zbaviť celulitídy pomocou mydla? BioBeauty - mydlo na celulitídu vám k "odstráneniu" tohto problému pomôže. Toto mydlo vás ihneď očarí svojou vôňou

Medzi prípravkami z prírodnej kozmetiky, nájdete aj také výrobky, ktoré majú za cieľ pomôcť vašej pokožke, pomôcť jej s problémom, ktorý nás ženy trápy.

 

Dnes si teda môžete prečítať ako dopadol test mydla na celulitídu.

 

Toto mydlo vás ihneď očarí svojou vôňou. Keď si k nemu privoniate prvý krát, zaručujem vám, že vás jeho vôňa bude lákať celý deň. Balenie mydielka je jednoduché, také na prírodný spôsob ako vidíte na vrchnom obrázku. Je zabalené len v priesvitnom sáčku a je previazané stužkou. 

 BioBeauty - mydlo na celulitídu

 

Toto výnimočné ručne vyrobené prírodné mydlo obsahuje ovsené vločky, mak a Adzuki fazuľu (špeciálny druh drobnej červenej fazuľe). Každým použitím mydla si dokonale premasírujete telo. Pri jeho použití máte omnoho lepší pocit premasírovania, ako keby ste použili nejaký obyčajní prípravok s peelingom. Nemusíte sa báť ani žiadneho poškriabania pokožky.  Na stránke, kde si toto mydlo môžete kúpiť,  odporúčajú venovať pozornosť najmä problémovým zónam - stehná, brucho a zadok. Ja som používala hlavne na zadok a stehná. Mydlo stimuluje krvný obeh a odstraňuje odumreté bunky na pokožke.

 BioBeauty - mydlo na celulitídu

BioBeauty - mydlo na celulitídu

 

Podľa popisu - účinne napomáha pri zmierňovaní prejavov celulitídy. Teda moja skúsenosť hovorí o tom, že pokožku naozaj dobre premasíruje a tým pádom aj prekrvý. Mydlo som používala denne večer v sprche a čo môžem potvrdiť, tak pri pravidelnom používaní pokožku budete mať hľadšiu a hebkejšiu na dotyk.  Celulitídy vás však istotne nezbaví, ale na druhú stranu používať ho ako doplnok k cvičeniu a upravenému jedálničku, vám môže dopomocť k lepšiemu výsleku. 

 BioBeauty - mydlo na celulitídu

 

Toto mydlo zakúpite v e-shope BioBeauty 100g za cenu 3,90 €

 

Zdroj foto: http://www.biobeauty.sk/
5 komentárov
Michaela

Michaela

13.08.2013 12:20

hmm, dost zaujimavy produtk, zaujal ma, navyse je cenovo dostupny, idem navstivit e-shop, co vsetko maju v BioBeauty v ponuke, zaujali ma :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

13.08.2013 19:17

Také mydielko veľmi rada vyskúšam, vyzerá zaujímavo:))

Vaše meno:

cucoriedka

cucoriedka

14.08.2013 17:50

vyzera fakt super, a da sa spravit aj doma :)

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

20.08.2013 15:44

Mydielko vyzerá nádherné :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 18:21

wauu cena je tiež prijateľná... tešia ma bio výrobky na každý problém...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE