TEST: Krém plný ruží od Oriflamu

Hovorí sa, že ruky a nechty sú našou vizitkou a je tomu naozaj tak. Priznám sa, že práve krémy na ruky sú mojou srdcovou záležitosťou a vždy musím mať v kabelke aspoň jeden.

Rukám treba dopriať aspoň základnú starostlivosť v podobe krémov na ruky. Ja si ich natieram, keď potrebujem, nakoľko i mňa najmä v chladnom období trápi pocit suchých rúk s občasným výskytom drobných šupiniek. Dnes som mala možnosť vyskúšať Roses Hand Cream od Oriflamu. Ako už napovedá samotný názov, ide o krém s typickou vôňou ruží.

 

Ako prvý ma zaujal pekný obrázok ruží, ktorý nenechá na pochybách žiadnu spotrebiteľku, čo sa vône týka. Tú je mimochodom cítiť už aj cez obal a tubu krému a to i bez otvorenia.

 

Krém plný ruží od Oriflamu

Vôňa krému je veľmi výrazná, čo poteší všetky milovníčky ruží. I napriek tomu, že ruže mám rada, som názoru, že menej je niekedy viac. Vôňa je veľmi pekná, no po nanesení na ruky mám pocit, akoby prekryla všetko ostatné a nanášanie parfému bezprostredne po krémovaní je teda istú chvíľu zbytočné.

 

Konzistencia krému na ruky nie je ani hustá, ani príliš riedka. Je taká akurát. Na jedno nanesenie stačí naniesť na ruky krém vo veľkosti orieška. Roztieranie je hračkou a o chvíľku sa vám opojná vôňa ruží uloží snáď do všetkých čuchových buniek. Aj do tých, o ktorých neviete :-) Čo teda určite oceňujem je vôňa a dizajn. Od krému na ruky však očakávam niečo viac. Očakávam predovšetkým hydratáciu, ktorá zaručí, že moje ruky budú istý čas svieže a vyživené.

 
 Krém plný ruží od Oriflamu
 

Takýto výsledok, žiaľ, po nanesení tohto krému na ruky nepociťujem. Biely krém po rozotrení okamžite vsiakne do pokožky. No nebyť vône krému, ktorej istý čas trvá, kým sa rozplynie dostratena, mám pocit, akoby som žiadnu starostlivosť rukám ani nevenovala. Ak chceme dosiahnuť aspoň aký- taký pocit hydratácie, je potrebné krém nanášať tri až štyrikrát do dňa, poprípade ho kombinovať s iným hydratačným krémom.

 

Na záver napíšem asi toľko, že krémik je vhodný ako občasná starostlivosť na prevoňanie rúk, no ako denný krém na ruky je pre mňa nedostačujúci.

 

5 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

24.05.2013 11:04

Ten obal je super, obsah by som tiež rada vyskúšala. Každá máme inú pokožku, možno pre mňa by sa hodil.

Vaše meno:

Danka

Danka

03.06.2013 21:01

Ja som si už zvykla na tieto krémy z katalógu... čo mi najviac vyhovoval bol Oriflame - Bamboo myslím nejak tak sa volal...pri týchto krémoch platí jedno - nenadchne no ani neurazí :)

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

02.07.2013 11:16

tento musi mat uzasnu vonu :D

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

01.02.2014 20:11

krémy na ruky od Oriflame používam často, ale za posledný čas som si veľmi obľúbila od Mixy :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 13:02

ja som si ani nevšimla, že oriflame ma tejto krém. ale vyskúšala by som ho ak má krásnu vôňu ruží.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE