TEST: MAVALA Omladzujúca maska na ruky (peeling + hydratácia)

Ďalším produktom, ktorý som vyskúšala od značky MAVALA je táto čistiaca maska na ruky. Rukám, ako takým, som doposiaľ nevenovala žiadnu extra starostlivosť - okrem toho, že som si ruky natierala krémom. Takže som sa na toto testovanie veľmi tešila a hneď som masku musela vyskúšať. :)

 

Jej oficiálny popis je nasledovný - intenzívne čistiace ošetrenie rúk s okamžitými účinkami. Obsahuje hojivý alantoín, zjemňujúce a upokojujúce aloe vera, ako aj rastlinné výťažky zo slezu, uhorky a medovky, známej svojimi čistiacimi, osviežujúcimi a povzbudzujúcimi účinkami. Aplikujte raz týždenne na pokožku rúk. Nechajte pôsobiť 10 minút a odstráňte teplou vodou.

 

Testovala som aj: MAVALA MAVADRY sprej na nechty

mavala omladzujúca maska na ruky

Zdroj: Shutterstock®

mavala-cistiaca-maska-na-ruky

Zdroj: Shutterstock®

Balenie, okrem 75ml masky, obsahuje aj 10 párov rukavíc, čo považujem za výhodu. Osobne si však myslím, že ešte väčší účinok by bol vďaka použitiu bavlnených rukavíc, ktoré si plánujem zaobstarať.

 

Vzhľadom je balenie znova elegantné, a to vďaka zlatému vrchnáčiku, úhľadné a napriek tomu, že je v podstate jednoduché, páči sa mi viac ako niektoré zbytočne preplnené... Myslím si, že aj čo sa objemu týka, je to množstvo tak akurát.

 

Testovala som aj: MAVALA lak na nechty

mavala omladzujúca maska na ruky

Zdroj: Shutterstock®

mavala-specific-hand-care

Zdroj: Shutterstock®

Rada by som upresnila, že stav mojich rúk je v lete dosť biedny. Keďže som denne v záhrade a stále niečo vymýšľam, ruky mám veľmi vysušené a oslabené. Potrebujú teda vzpruhu, čo im našťastie táto maska poskytuje.

 

Má dosť hutnú štruktúru, no rozotiera sa dobre. Pokojne si možno naniesť aj hrubšiu vrstvu a nechať ju pôsobiť i viac ako tých 10 minút. Nebojte sa, rukám to určite nijako neublíži. :) 

 

Maska má totožnú vôňu ako krém na nohy, na ktorý nájdete preklik pod týmto odstavcom. I keď sa mi spočiatku vôňa pri tom kréme veľmi nepozdávala, už som si zvykla, a tak mi nijako neprekáža...

 

Testovala som aj: MAVALA hydratačná a regeneračná starostlivosť o nohy

mavala-omladzujuca-maska-na-ruky

Zdroj: Shutterstock®

Omladzujúca maska Rejuvenating, asi ako každá iná maska, v prvom rade zbavuje pokožku odumretých buniek a nečistôt. Táto maska navyše pokožku aj omladzuje, respektíve, napomáha k oddialeniu predčasného starnutia pokožky.

 

Ja som už po prvom použití pocítila výrazné zmeny. Oproti stavu rúk pred použitím to bolo proste sto a jedno. Pokožka je po aplikácii viditeľne hydratovaná, jemnejšia a bez šupiniek, ktoré ma v poslednom čase trápia.

mavala-rejuvenating-mask

Zdroj: Shutterstock®

Toto je moja prvá maska na ruky, takže ani nemám s čím porovnávať, no ak mám povedať konečný ,,ortieľ", musím uznať, že je to šikovný pomocník. A už teraz sa teším, ako jej dám zabrať v zime, kedy moje ruky taktiež priveľmi trpia, najmä vetrom. :)

 

Čím viac produktov od tejto značky skúšam, tým viac som presvedčená, že je to značka vysokej kvality a sama nerozumiem, prečo som doposiaľ nesiahla ani po jednom produkte?! :)

mavala-peelingova-starostlivost

Zdroj: Shutterstock®

mavala omladzujúca maska na ruky

Zdroj: Shutterstock®

mavala omladzujúca maska na ruky

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.09.2015 17:08

toto asi stojí za vyskúšanie :) hlavne v zimnom období bude veľmi užitočná

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

04.09.2015 15:09

značka Mavala je veľmi super, mala som od nej vyrobok na unavene nohy a bol super

Vaše meno:

Margaréta Kozelnická

Margaréta Kozelnická

08.09.2015 14:37

toto este nepoznam. ale stoji to za vyskusanie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 10:13

na ruky nesmieme zabudnúť... zaslúžia si našu pozornosť a výživu :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE