TEST: Milk&Honey Gold Oriflame

 

Rozmaznávať svoju pokožku krémami, telovými mliekami  či rôznymi olejmi patrí v rebríčku  žien starostlivosti o seba na prvom mieste.

 

Pokožka je zrkadlo veku. Čo jej teraz dáme, ona nám to vráti. Spoločnosť ORIFLAME ponúka široký výber krémov na telo. Dnes si predstavíme luxusný telový krém Milk&Honey Gold, ktorý si zamilujete už pri prvom natretí. 

Krém plný prekvapení. Takto by som ho zadefinovala. Už len prvý pohľad naň vám rozohreje srdce. Je v jedinečnom a krásnom vianočnom balení. Guľatý tvar krému vám sadne presne do ruky a pripomenie vám detské časy,  ako stará mama brala krém a natierala vám tvár, skoro až za ušami.

oriflame milkyhoneygold

Zdroj: Shutterstock®

Po otvorení telový krém Milk&Honey Gold nesklamal. Vôňa medu – nežná trváca vôňa, ktorá vás opantá na dlhý čas. Ráno po prebudení som cítila ešte zvyšky krásnej vôňe, ktorá si ma podmanila už pri prvom natretí.

 

Dámy, urobme si čas pre seba. Puste si skvelú hudbu, zapáľte sviečky, dajte si horúcu sprchu, rozmaznajte svoju pokožku Milk&Honey Gold telovým krémom a relaxujte. Vôňa, ktorá sa nesie celou izbou a vy sa cítite tak neskutočne božsky! 

oriflame milkyhoneygold

Zdroj: Shutterstock®

Milk&Honey Gold, telový krém, obohatený o mlieko a med organického pôvodu zanechá, dámy, vašu pokožku hebkú. Doslova a dopísmena. Jedinečnosť krému nespočíva len v jeho vôni, ale aj v jeho zložení. Krásny pocit hladkej pokožky, a keď zatvoríte oči a prejdete si dlaňou po tele, máte pocit, že sa dotýkate hodvábu. Pokožka nie je len hebká, ale aj vyživená. Mlieko a med patrili oddávna skrášľovacích receptúr našich starých materí. Veď nie nadarmo sa hovorí, že Slovensky sú krásne ženy.

oriflame milkyhoneygold

Zdroj: Shutterstock®

Telový krém Milk&Honey sa výborne hodí ako vianočný darček, ktorým potešíte každé ženské srdce, a to si ho okamžite zamiluje. 

 

oriflame milkyhoneygold

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE