TEST: NOVÝ LUXUSNÝ TELOVÝ RAD DOVE DERMASPA

Dove predstavuje úplne nový prémiový rad telovej starostlivosti Dove DermaSpa, v ktorom sa snúbia poznatky popredných dermatológov so zážitkami ako v luxusných kúpeľoch. Ich prostredníctvom sa Dove snaží o to, aby ženy premenili rutinnú starostlivosť o telo na každodenný zmyselný rituál a mohli si naplno vychutnávať vzácne chvíľky, ktoré majú samy pre seba.

Základom trblietavých gélov, zamatových telových mliek a hodvábne jemných olejov je technológia Cell-Moisturiser - kľúčové hydratačné zložky, ktoré pôsobia vo vnútri buniek a zanechávajú pokožku dokonale hydratovanú. 

 

Testovali sme tiež: Dove rad Oxygen & Moisture

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Portfólio Dove DermaSpa zahŕňa štyri luxusné kolekcie: Goodness3, Uplifted+, Youthful Vitality, Summer Revided a navyše, vysoko hydratačný krém na ruky Intensive. Každá z nich je určená pre odlišný typ či zrelosť pokožky a všetky sú charakteristické nielen nadštandardným zložením, ale aj neodolateľnými vôňami a svojim elegantným balením.

Na ich vývoji sa podieľala skupina odborníkov z celého sveta. Produkty Dove DermaSpa boli dermatologicky testované, sú vhodné aj pre citlivú pokožku a predstavujú luxusný spôsob starostlivosti o pokožku celého tela.

 

Odporúčame prečítať: REXONA a DOVE roll-on

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Goodness3

 

Zlatý rad obsahuje vzácny omega olej známy tým, že obnovuje ochrannú bariéru pokožky, zabezpečuje zjemnenie jej textúry a zanecháva ju zjednotenú, žiarivú a na dotyk hodvábne jemnú. Inovatívna technológia Cell-Moisturisers pôsobí vnútri buniek a pokožku kompletne hydratuje. Goodness3 sa vyznačuje vôňou, v ktorej sa snúbia hrejivé tóny krémovej vanilky so šťavnatým kokosom a nádychom pižma. Vyberať je možné z telového krému, telového mlieka, telového oleja a krému na ruky.

 

Testovali sme tiež: Dove krémová tableta

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Uplifted+

 

Produkty radu Uplifted+ využívajú technológiu Cell-Moisturisers pre obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky. Rad zahŕňa inovatívny gél na telo v aplikátore s masážnou hlavicou, s ktorou vďaka hydratačnej masáži dosiahnete spevnenie a zvýšenie pružnosti pokožky. Produktom Uplifted+ dominuje nádherná vôňa lekien a uhorky, ktorým dodávajú sviežosť lístky zelenej fialky v kombinácii so zmyselným santalovým drevom, indonézskou pačuli a sladkým pižmom. Ponuka zahŕňa telové mlieko, telový olej a sérum so špeciálnou masážnou hlavicou.

 

Testovali sme tiež: Šampón Dove Intense Repair

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia Dove DermaSpa chce ženám dopriať luxusnú starostlivosť a pôžitok pre všetky zmysly. Preto ju sprevádzajú originálne vône vzniknuté v spolupráci so špičkovou odborníčkou na parfumy Ann Gottlieb. Prémiovosť novinky Dove DermaSpa podčiarkujú elegantné obaly, ktoré sa stanú ozdobou každej kúpeľne.

Vďaka testovaniu krému na ruky z rady Goodness a telového oleja z rady Uplifted+ som si našla mojich obľúbencov, čo sa sa telovej kozmetiky týka. Už len po vzhľadovej stránke týchto produktov alebo ich neodolateľnej príjemnej vône, ktorej sa nikdy neviem nabažiť, to sú proste dokonalé produkty...a ešte k tomu ich samotné používanie je skutočne príjemná záležitosť.

 

Testovali sme tiež: Dove Split Ends Rescue

Dove DermaSpa

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

17.10.2015 10:00

určite sú to skvelé výrobky a rada ich vyskúšam

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.12.2015 17:20

DermaSpa Uplifted + určite vyskúšam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:47

je vidieť že aj Dove rozširuje svoje portfólio

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE