TEST: Bernard Cassiere - Soins corps Vanile monoï telové mlieko

Telová kozmetika je mojou slabosťou. Rada sa obklopujem nádhernými vôňami a inak to nie je ani pri dnešnom testovaní produktu.

 

Otestovali sme pre vás telové mlieko od značky Bernard Cassiere. Ide o krásnu vanilkovú vôňu, ktorej nikto neodolá. Značka Bernard Cassiere mi je čím ďalej, tým viac sympatickejšia a o kúpe jej produktov už ani nepochybujem. 

 

 

Toto telové mliečko - Soins corps Vanile monoï Skrášľujúce telové mlieko - má však jednu odlišnosť...ale o tej si povieme nižšie v článku. 

Balenie je jednoduché a prevedené v bielej farbe. Bernard Cassiere si však vybral veľmi hravé a moderné písmo. Zobrazenie kvetu vanilky už napovedá o vôni, ktorá sa skrýva vo vnútri. Balenie je klasická tuba a dávkovanie mlieka je také, ako býva u telových mlliek v tomto tvare.

 

Odporúčame pozrieť si: TEST: Bernard Cassiere - Čistiaca micelárna voda

TEST: Bernard Cassiere - Telové Mlieko

Zdroj: Shutterstock®

V mliečku sa nachádza tahitská vanilka, takže parfumácia je jednoducho dokonalá. Prekvapila ma aj jeho dlhodobá intenzívna vôňa. Ďalej obsahuje Monoi z Tahiti, kokosový olej, ktorý zjemňuje a vyživuje pokožku. 

 

Odporúčame pozrieť si: Jarný detox podľa celebrít: Vyskúšajte šťavy z ovocia a zeleniny

TEST: Bernard Cassiere - Telové Mlieko

Zdroj: Shutterstock®

TEST: Bernard Cassiere - Telové Mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je jemná, nie hutná. Krásne sa rozotiera. Prejdem k tomu bonusu, ktorý vám tento krém ponúka. Vďaka jemným perličkám telové mlieko dodá vašej pokožke krááásny zlatistý odlesk. Táto ,,vychytávka" je vhodná na jarné a letné horúce dni, kedy môže vaša pokožka zažiariť vďaka krásnemu odlesku. 

 

Odporúčame pozrieť si: Romantické svadobné líčenie aj pre minimalistky

TEST: Bernard Cassiere - Telové Mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo toto telové mlieko  hodnotím veľmi, veľmi pozitívne. Mám pocit, že značka Bernard Cassiere ma nikdy nesklame. Vôňa, hydratácia, jemnosť...všetko v jednom krásnom balení.

 

Odporúčame pozrieť si: Svadobná kolekcia Jimmy Choo 2016

FOTOGALÉRIA: 

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.05.2016 05:53

telove mliecko vyzera velmi dobre, nech uz je leto

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE